Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Jordana » 15 Май 2018, 22:18

Това е олигофренско място и постоянно се блъскат там. Има светофар на кръстовището но десния завой откъм мола е на мигащо жълто , ако си заспала патка ще си завиеш надясно без да гледаш трафика и ще те размажат . А точно там където са обърнати колите , олигофрените правят ляв завой през насрещното за да влязат в бензиностанцията която е отстрани . И редовно през няколко дена има ударени .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 15 Май 2018, 22:44

Jordana написа:Това е олигофренско място и постоянно се блъскат там. Има светофар на кръстовището но десния завой откъм мола е на мигащо жълто , ако си заспала патка ще си завиеш надясно без да гледаш трафика и ще те размажат . А точно там където са обърнати колите , олигофрените правят ляв завой през насрещното за да влязат в бензиностанцията която е отстрани . И редовно през няколко дена има ударени .

М това като го гледам си е баш до сфетофара, бая след Екото, късето правят забранения. Освен като е завила надясно, да я са засилили в насрещното и натам ясно :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от drifty » 16 Май 2018, 0:20

жена с дете в колата не спира на “Стоп” с превишена скорост, идваща от “Мол Варна” и се обръща върху другите коли.

Тая Превишена скорост не я ли е срам да идва от Мол Варна, баси къв батак направи..
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Май 2018, 18:34

Ето още един, който облекчава движението, а явно не го “облекчава” по такъв начин за пръв път :kuku:




Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от немо » 22 Май 2018, 18:56

TheDriver написа:Преди време на особено груби изпълнения съм мислел да правя "брейк чек" за щастие разумът винаги е натделявал и не съм посягал към спирачката.

Аз си мисля да си сложа едно копче на удобно място,паралелно на стоп-шалтера,да има "брейк чек" без да бутам педала,т.е. без да намалявам скоростта,само лампите да светват :mhihi:
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Superexstatic » 22 Май 2018, 20:37

Харесах я тая идея. Пиши като я реализираш как да стане :ok:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от randity » 22 Май 2018, 21:03

Чак копче не е нужно. Нежно натискане на спирачката върши същата работа. Аз го практикувам това или една надолу и :wave:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от hell's angel » 22 Май 2018, 22:14

НЕкои от по-настървените и от ламБите за мъгла подскачат :angel: :mrgreen: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от b0bituy » 22 Май 2018, 22:16

На една от по старите ми коли бях направил и двете мъглявки да светят. Респектираха достатъчно :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Май 2018, 6:00

Някой прави ли му впечатление, че напоследък е пълно с жени шофьори каращи изключително нагло, а са неграмотни по отношение ЗдВп? Вчера си караме на двулентов път след входа на града някъде 60-70. Отдясно е леко на вълни и доста народ си избираме лявата лента. Отляво от друг път се включва някаква на възраст...35-40 с кола, чиято емблема е от тия най-женските, където напоследък ги правят да заемат половината предница и като е Клио...смятайте как се вижда. :mhihi:
Та включва се пред мен, скоростта е 60-70 на почти всичките 10-на коли, които сме, съответно тия отдясно и те не карат бавно. Тая като се залепи зад тоя, който беше пред мен, смятайте аз съм зад нея, светло е и виждам как му мига сигурно 5-6 пъти, ръкомаха вътре и всичко това при положение, че след 200 метра има кръгово и се намаля значително. :mhihi: Мина кръговото и човека си замина по пътя, а тя се лепна зад друг, но не му светеше защото пътя вече е двупосочен. :mhihi: Та масово хората не знаят, че в града може да си ползваш, която лента искаш и на това място всеки ден почти виждам светене, свирене и т.н. но напоследък и доста жени се включват в цирка. Особено с такива нови бангии, мислейки си, че трябва да летят и всеки да се мести все едно Мойсей ще им раздели морето на две та да минат. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 23 Май 2018, 8:50

Top Gun Maverick написа:Някой прави ли му впечатление, че напоследък е пълно с жени шофьори каращи изключително нагло, а са неграмотни по отношение ЗдВп?


Не съм само аз значи :mhihi: Много наперени патки, но без покритие и ако не са в някой джиБ, ще са в някаква огромна лимузина. Като се има предвид, че повечето са някакви джуджета метър без 20 ми е много чудно какво изобщо виждат. Редовна гледка ми е сутрин по булевардите, като ги гледам как са се покатерили буквално на волана, седалката плътно напред и се получава нещо такова:

Изображение

А за наглеенето нямам думи. Виждаш я как се влачи по булеварда, като охлюв, излизаш/включваш се пред нея, изведнъж изперква, газ до дупка, лепи ти се до бронята и къси-дълги. На светофара застава до тебе, ти сваляш джама и свириш с клаксона да я питаш кой не я е евал предната вечер, че е толко зла днеска, ама онова ни приема, ни предава. Вади някакъв празен поглед, като на еб@но коте върху керемиди. Светва зелено, обаче само за тези на ляво, патката естествено ѝ ври и кипи в празната тиква, мисли, че на всички е зелено, ама няма кой да си вдигне тъпата кратуна и погледне светофара. Тръгва смело, незабелязвайки, че отсреща също им е зелено само за наляво и си завиват хората. Съответно спирачки и яко клаксони от тях. Патката спира с ебаси и спирачни път и на свой ред свири и ръкомаха, като диригент на софийската филхармония. Е, като я разбраха хората, че си е взела А8-цата на духинг и смукинг я пуснаха да си ходи, че тъпкача най-вероятно чакаше за поредната "вноска" :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TheDriver » 23 Май 2018, 9:10

Аз пък искам да похваля една колежка с Х3 :mhihi:

В квартала има една улица която се е превърнала в "основна", но никъде по нея няма знак за предимство, просто всички са я нарочили за "главна" и това е.
На две места обаче по въпросната улица има кръстовища(нерегулирани) и си важи правилото за дясностоящия. Досещате се колко се спазва :mhihi:

Та по въпросната "главна" улица се е засилил доставчик на някаква фирма, колежката пък излиза от страничната уличка ( и му е от дясно) и тъй като явно е наясно с правилата там :driving: изобщо не спира и си взема предимството( признавам си аз не бих се показал там така, ако ще 5 знака да ми дават предимство :mhihi: , усетът за самосъхранение ще натделее).

Разбира се тоя със служебната кола започна с клаксоните, обидите и готов да слиза :mhihi: Докато успеем да стигнем обаче нещата претърпяха неочакван обрат :mhihi:
Колежката не само беше наясно с правилата, а и успя да надвика и засрами наглеца :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Jordana » 23 Май 2018, 9:30

Тия кифли дето карат чужди джиБки и се прераждат във второто АЗ на истинския собственик са ясни , ама тия дето разнасят фиде сирьене и шпек са отвратителни . Винаги ходят по острието на бръснача а на това отгоре са изключително нагли в спорни ситуации . Знам че няма как да си вършат работата ако спазват буквата на правилника щото в градовете е отвратително да се върши тая работа но малко певече смирение няма да им навреди . Не са само те на пътя , има и други хора все пак .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от smamf » 23 Май 2018, 10:50

madafaka_donkele написа:
Top Gun Maverick написа:Някой прави ли му впечатление, че напоследък е пълно с жени шофьори каращи изключително нагло, а са неграмотни по отношение ЗдВп?


Не съм само аз значи :mhihi: Много наперени патки, но без покритие и ако не са в някой джиБ, ще са в някаква огромна лимузина. Като се има предвид, че повечето са някакви джуджета метър без 20 ми е много чудно какво изобщо виждат. Редовна гледка ми е сутрин по булевардите, като ги гледам как са се покатерили буквално на волана, седалката плътно напред и се получава нещо такова:

Изображение

А за наглеенето нямам думи. Виждаш я как се влачи по булеварда, като охлюв, излизаш/включваш се пред нея, изведнъж изперква, газ до дупка, лепи ти се до бронята и къси-дълги. На светофара застава до тебе, ти сваляш джама и свириш с клаксона да я питаш кой не я е евал предната вечер, че е толко зла днеска, ама онова ни приема, ни предава. Вади някакъв празен поглед, като на еб@но коте върху керемиди. Светва зелено, обаче само за тези на ляво, патката естествено ѝ ври и кипи в празната тиква, мисли, че на всички е зелено, ама няма кой да си вдигне тъпата кратуна и погледне светофара. Тръгва смело, незабелязвайки, че отсреща също им е зелено само за наляво и си завиват хората. Съответно спирачки и яко клаксони от тях. Патката спира с ебаси и спирачни път и на свой ред свири и ръкомаха, като диригент на софийската филхармония. Е, като я разбраха хората, че си е взела А8-цата на духинг и смукинг я пуснаха да си ходи, че тъпкача най-вероятно чакаше за поредната "вноска" :mhihi:
Вчера подобна патка с червено CLA на два пъти ме засече и ми направи brake check на Черни връх, защото отказах да се махна от лявата лента, карайки в колона към кръговото на Драгалевци.

Положението е страшно......

Също, последно време ми прави впечатление, че бомбенето (предреждане и завиване от съседна, но с друга посока, лента за движение) по светофарите в София е станало новия национален спорт.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 23 Май 2018, 11:46

Включвам се от Малинов по Околовръстното към Бояна и се престроявам в най-лява лента, движим се в колона във всички ленти с 60-70. Зад мен се залепя някаква кифла с МИКРА :lol: :ok: и ми прави ляво-дясно. Ту се появява в едното огледало, ту в другото. Опитах да и направя път да ме изпревари, но и тя мина с мен в средната лента и продължи на зиг-заг. Намалих до 50, тази продължава да ми кара в бронята, ускорих до 100, пак е там и все ляво-дясно :ok:

Плюх си в пазвата и се отклоних от околовръстното. :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook