Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 15 Яну 2018, 23:20

https://www.nbclosangeles.com/news/loca ... 39663.html

Е тва е истински терорист. Кво ми ги хвалите тук разни с неработещи стопове и мигачи.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bexim » 16 Яну 2018, 11:44

k.milanov написа:
Knoxville_ написа:Аз напоследък пък много често забелязвам коли с постоянно светещи стопове. :dummy:


И аз :shock: Страшен филм е... Кога спира, кога не спира :dunno:

Директно ги изпреварвам или минавам в друга лента.. То да си малоумен, ама хабер да си нямаш какво е това кола и как се използва... Нали паркираш, не може да не видиш, че имаш проблем...

Вчера гледах клипче как едно АМГ завлече един полицай в Ню Йорк.. Ще му пръснат дза****а... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=VufO2_vE3e0
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 16 Яну 2018, 12:04

Bexim написа:
k.milanov написа:
Knoxville_ написа:Аз напоследък пък много често забелязвам коли с постоянно светещи стопове. :dummy:


И аз :shock: Страшен филм е... Кога спира, кога не спира :dunno:

Директно ги изпреварвам или минавам в друга лента.. То да си малоумен, ама хабер да си нямаш какво е това кола и как се използва... Нали паркираш, не може да не видиш, че имаш проблем...

Вчера гледах клипче как едно АМГ завлече един полицай в Ню Йорк.. Ще му пръснат дза****а... :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=VufO2_vE3e0
Да им пратим оня с полуразпадащия се голф :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 29.06.2006

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от MatriX_Fucked » 16 Яну 2018, 20:21

Като стана дума за употребили алкохол водачи - преди бая години, като бях малко по-тъп, из родния ми областен град нямаше много-много забавление вечерно време и някои го прекарвахме в обикаляне на 3-те булеварда, спонтанни дръпки по 50-100 метра, келешлък, луди-млади. Та въпросната вечер се бяхме позаяли с една понаправена лада 5-ца още на магистралния булевард на входа на града, благодарение на гореописаната ми тъпотия го бях изпреварил и го причаквах на главния булевард - на по-широчко. Минава ладунката и без да се огледам, веднага по него. Зад мен имаше някакви фарове, които след няколко секунди се приближиха доста агресивно, сметнах, че е някой от наще и продължих играта, до следващия легнал полицай, където усетих, че фаровете някак си желаят съприкосновение със задната ми броня. С две думи - ме удари отзад, спирам, слизам с люти думи,а от напълно класическия Голф 2...Червен, пернишки (нема лабаво, таман беше станал популярен лафа за тези екземпляри) слиза някакъв батко-чичко, и с наистина плачевно-обидено-заплашителен тон ми вика - "да ми убиеш семейството ли искаш, бе?", съответно аз спирам насред подготвения шамар и гледам у голфа - жена и дете, буквално все едно нещо ми се скъса в мен, бая криво ми стана, очевидно съм го позасекъл при потеглянето след ладата. Правя 1 неуверена крачка напред, безмълвен, съкрушен...и тогава пасторалния момент резко приключи, когато ме лъхна наситения спиртен облак, обгръщащ другаря водач. А той сипе ли сипе злословия, голяма грешка - установявам, че заваля ужасно и се клатушка леко. Скъсаното в мен набързо се завърза, че превърза, че омота, с две думи набиването на бая пиян човек не е особено постижение, ама си бях зацепил на изречението - "пиян ли ще си караш детето?", придужено със удар/ритник. Няколко момента по-късно пристига патрулка, въдворява ред, изяснява, изпращат ме да си ходя, правя обратен и дочувам следния разговор: "пил ли си?", "пил съм една водка", "туп-прас", "туп-прас"...

Колко години минаха от тогава, като се сетя си викам, че опасния тъпак съм аз, а невнимателния, разсеян, мързелив водач си е смъртоносно опасен...Но след това се сещам, че боклука е минал над 100км пиян/залян, вдигнал се от кръчмата, да ходи в друга кръчма...

Пф, давайте ми прошка и да си ходя.

ПП. Мисля си, че единствената причина (в последно време) да подавам изключително стриктно мигачи, да си гледам знаците и лентите е, че мога с чиста съвест да си проявявам селския нрав в София. Всички приятели и роднини ми се чудят и повтарят, че и да се пукна, няма да променя никого, говедото си е говедо... Може би просто обичам да псувам хората...Лявото ми рамо е схванато от постоянното шофиране на отворен прозорец, постоянно съм нащрек да напсувам някого, а ако го пропусна заради затворен прозорец ми се разваля настроението... Последните година и половина страшно много ме изнервя шофирането в София, стават все по-нагли, все по-безпардонни, а аз имам само едно гърло, да го еба... :(
Без страх, без спирачка!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от MartinP » 16 Яну 2018, 20:59

MatriX_Fucked написа:...Лявото ми рамо е схванато от постоянното шофиране на отворен прозорец, постоянно съм нащрек да напсувам някого, а ако го пропусна заради затворен прозорец ми се разваля настроението... Последните година и половина страшно много ме изнервя шофирането в София, стават все по-нагли, все по-безпардонни, а аз имам само едно гърло, да го еба... :(


В пряк контекст с написаното аз също наблюдавам същото ,днеска брутално засичане от такси,тоя направо тръгна да ми влиза към вратите дори не знам дали ме забеляза на пталното

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/n ... rt-2072844

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 18 Яну 2018, 18:02

Днес чакам баща ми да вземе един хляб от Кауфланда до нас, магазин с поне 300 места, от които поне половината към момента са свободни. Спрял съм си в ограничение, до мен, пред мен НЯМА НИКОГО. Идва един чичак с паркетна джипка и спира плътно до мен, като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 23.04.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: дизели
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: прави фокуси

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от ylaine » 18 Яну 2018, 18:32

dextuar написа:Днес чакам баща ми да вземе един хляб от Кауфланда до нас, магазин с поне 300 места, от които поне половината към момента са свободни. Спрял съм си в ограничение, до мен, пред мен НЯМА НИКОГО. Идва един чичак с паркетна джипка и спира плътно до мен, като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:


Не си и помисляй да се биеш с някого за такава простотия! Явно в момента ти е било доста изнервено и това е преляло чашата, но не е това решението! Ако толкова те е доядяло на тоя (аз също бих полудял), с тая палка му изкърти страничното огледало примерно.. или нещо такова. Знам, че за някои и това е прекалено, но.. разни хора, разни идеали. Не може винаги да сме толерантни към откровените олигофрени. Единственото, което може да го оправдае е че вече е дърт и не знае какво прави, по цял ден ги гледам дядовците колко откровено неадекватни са по пътищата, но това е отделна тема. Но дори и да е такъв случая, то тогава този човек няма място на пътя!

https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgari ... ash-770155

Нелепо! Мъж бе убит след репликата "Ти какъв си бе, мухльо, че ме псуваш"

Прочети тая новина, както и всички останали колеги и се замислете.. заслужава ли си?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от driver69 » 18 Яну 2018, 18:54

Добре де, чичак, едвам-едвам слиза, а после от колата до магазина не можеш да го настигнеш?

Изключително селско и просташко е поради какъвто и да е дребен повод - било врата, зажулване, дори лека катастрофа, да се търси физическа саморазправа...

Допълнение:
П.П.: Една такава реакция ще доведе до много повече последствия, отколкото би си струвало да понесем...
Последна промяна driver69 на 18 Яну 2018, 19:05, променена общо 1 път

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от randity » 18 Яну 2018, 18:58

Не си заслужава, разбира се. Както някой по-горе каза (или в друга тема), трябва по някой път да преглътнеш, че някой ти е настъпил егото. Но тук въпросът опира до това, че 99.9% от хората, ще реагират така. Ми и на мен да ми застане някой до вратата, да ме храни и да ме дърпа, ми и аз ще му увъртя шамарите. Лошото идва, след като адреналина изчезне и осъзнаеш, че за две думи и една тениска си съсипал живота си. Но първичната реакция на всеки ще е такава.

По въпроса с паркингите. Аз поради тази причина винаги спирам възможно най-далеч от входа на подобни хипер-маркети. Даже онзи ден бях като Декстъра паркирал в обозначенията и видях как едни баба и дядо с няк'во комби на емнайсе години тръгват да паркират до мен. Погледнах ги, и двамата бяха доста едри, сметнах разстоянието между моята и тяхната кола, запалих и се преместих. Разбира се, бабата излезе "със шут" от колата, следователно моята врата отиваше за боя. Ама да сляза да ги бия ли? По-скоро ще се развикам, но да ги ударя - не вярвам. Все пак е ламарина с каско, ама живота каско няма :winky:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от hell's angel » 18 Яну 2018, 19:18

dextuar написа:Днес чакам баща ми да вземе един хляб от Кауфланда до нас, магазин с поне 300 места, от които поне половината към момента са свободни. Спрял съм си в ограничение, до мен, пред мен НЯМА НИКОГО. Идва един чичак с паркетна джипка и спира плътно до мен, като едвам-едвам излиза и естествено ми удря вратата. Няма да лъжа, директно слязох с намерението да го бия. Нямах намерение дори да го заговарям, взех палката и тръгнах по него. Докато го стигна, вече беше влязъл в магазина и баща ми тъкмо излизаше и ми вика къде с тая палка, та на тоя му се размина. Далеч не съм някаква нинджа, но това преля чашата ми на търпение. Разбирам да я няква тъпа пут*а заспала, ама като не можеш да паркираш и имаш ЦЯЛ ПРАЗЕН ПАРКИНГ, защо се ръгаш до някого, удряш твоята и неговата кола :banghead: Ами ако не бях в колата, кой знае какъв удар щеше да е :ranting:


Цък :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 18 Яну 2018, 19:25

Смешно ви е на вас, защото не може да осъзнаете колко абсурдна е цялата ситуация и как до мен НЯМА друга кола поне 4-5 места и тоя вместо да спре през 1 място, се лепва до мен, едвам-едвам излиза, защото може да си отвори вратата на 25%, но не се е влачил към магазина, а не съм имал намерението да тичам по него. Да му чупя по колата като мишок също ми е под достойнството, но да се саморазправя не е. Не съм сигурен дали щях да го ударя, по-скоро не, но исках поне да го стресна, белким другия размърда 1-2 мозъчни клетки. Ако той кара служебна или чужда кола и не го еб*, това не е мой проблем, да си спира до някоя стена и да си тряска вратата колкото си иска. Това поведение е обидно и щом вас не ви бърка да ви правят на балами, подлагайте и другата буза, аз нямам намерение да го правя.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 18 Яну 2018, 19:52

Споко, аз днес цялих една патка с консервени кутии :mhihi: Имай и ти някакви неща за хвърляне под ръка :mhihi:
Положението от ден на ден става все по-зле за съжаление.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от r19 » 18 Яну 2018, 20:07

Не знам дали е по темата, но "Найлончо" си има дружка :mhihi: :ok:
Изображение
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от K_Ilkov » 18 Яну 2018, 20:13

Апф :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 18 Яну 2018, 20:23

dextuar написа:....


Aбе палка и бой не, ама един звучен пехливански шамар...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook