Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 21 Мар 2017, 23:14

Ей в тоя шибан мол бариерата вече втори път ме удря по тавана! И нахалния охранител ми казва, че не трябвало да излизам оттам с такъв голям джип, а аз го карам да ми покаже къде пише такова нещо или къде има указания. Да се благодарят, че не съм с някоя хикс шестица за намколкосихиляди, че тоя чичка с пикапа ше го надвикам не ами и повече. Малко още ми трябваше да им откъртя бариерата, която ме удари и се заглоби между задното стъкло и резервната гума. Предишния път като ме удари помислих, че този отзад е пъхнал листчето преди да се изтегля, щото имах пререкания с него. Беше задръстване, щото в 18:00 всички се изнасят и аз стоя чинно в опашката, изведнъж идва някакъв, качва се в колата си паркирана малко пред мен и решава, че ще мине пред мен. Само че на мен гумите ми стърчат заради дистанционни фланци много навън и се чу едно прас-прас-прас. Слиза тоя и почва да ми се кара, аз му казах да почака още малко, да не наглее и да не си завира колата под гумите ми, щото ще му мина през предния капак. Тоя се успокои и застана след мен, та затова после си мислех, че нещо той е направил.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 22 Мар 2017, 0:09

bum_bum написа:А и неще да ме пусне с билетче. Явно не засича нищо по-малко от кола.

Не пуЩа защото не засича регистрационен номер. Загледай се другия път и ще видиш, че на билета пише номера на колата, камерата е в стойката на бариерата :idea:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от bum_bum » 22 Мар 2017, 1:11

Кой да се сети? :mhihi:

Следващия път ще влизам на задна.
Изображение

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от DigitalExile » 22 Мар 2017, 2:13

Или ще си носиш номер :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2049
Регистриран на: 30.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 318i 98
Мечтае да кара: Електромобил...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vavilon » 29 Мар 2017, 10:56


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от 520i » 31 Мар 2017, 15:59

Мордехай написа:Ей в тоя шибан мол бариерата вече втори път ме удря по тавана! И нахалния охранител ми казва, че не трябвало да излизам оттам с такъв голям джип, а аз го карам да ми покаже къде пише такова нещо или къде има указания. Да се благодарят, че не съм с някоя хикс шестица за намколкосихиляди, че тоя чичка с пикапа ше го надвикам не ами и повече. Малко още ми трябваше да им откъртя бариерата, която ме удари и се заглоби между задното стъкло и резервната гума.


Аз тая бариера я къртих миналата година. Селски терорист съм явно, но за трети път ми беше одрала тавана на джипа и избесях. Чичето от паркинга избяга, не можеш очите да му видиш как бяга и след 1 минута идва с един 18 годишен дришльо сотаджия и ми се ежи. :kuku: Още мъх имаше вместо мустаци, ама с някаква палка в ръка... Както и да е, целия цирк ми струваше 350лв в съда, не че още съм ги платил, но просто нервите ми не издържаха.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Демирев » 31 Мар 2017, 16:03

200 см. ръст на МПС-то е ограничението за влизане в подземните гаражи на всички МОЛ-ове.
На 10 места има ограничинителни табели.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Kroki » 31 Мар 2017, 16:30

Те май говорат за бариерите на влизане на открития паркинг, както е на The Mall.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Don_Diego » 31 Мар 2017, 18:31

Всички молове са за коли над 200см, масово е 210, но има и някои по-високи. Офроуд джипка на големи гуми не влиза, бусове с надстройка също
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Мордехай » 31 Мар 2017, 20:52

При мен проблемът не е височината догоре, може би датчиците са ниско, а просветът ми е голям отдолу и като ми минат предните гуми, веднага пада върху тавана. Не съм толкова тъп, та да не видя табелките до 2,10 м, освен това на входа виси една кръгла греда и ако съм по-висок ще се джасна в нея. Става въпрос за подземния паркинг на Дъ Мол.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 03 Апр 2017, 7:28

С нетърпение чакам поредната доза форумен морал, но този път предвидливо не качвам нищо мое, а нещо, което е баш по темата :winky:

https://www.facebook.com/HardcoreBASS/v ... 793763981/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от kiko » 03 Апр 2017, 9:04

Нещо не схващам цялата история,може би има нещо от преди това но тоя с фиата беше най за бой,алфата е ясно че е селски тип ама нинджата с полото къв го раздаваше :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 03 Апр 2017, 9:05

kiko написа:Нещо не схващам цялата история,може би има нещо от преди това но тоя с фиата беше най за бой,алфата е ясно че е селски тип ама нинджата с полото къв го раздаваше :ok:

Я го изгледай пак, че нещо не си схванал :mhihi: Ония перят в насрещното и тоя с алфата просто не я пусна овцата във фиата да го избомби :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 03 Апр 2017, 9:24

dextuar написа:
kiko написа:Нещо не схващам цялата история,може би има нещо от преди това но тоя с фиата беше най за бой,алфата е ясно че е селски тип ама нинджата с полото къв го раздаваше :ok:

Я го изгледай пак, че нещо не си схванал :mhihi: Ония перят в насрещното и тоя с алфата просто не я пусна овцата във фиата да го избомби :kuku:


е как да не я пусна, като тя си го предпреди, като пич(ка)... после алфиста изселянЕ много мощно през кръстовището и после стана скандала...

селски истории от трима шофьори с коли до 2000лв :mhihi:

има далеч по-важни неща от това да се заяждаш с другите на пътя, били те прави или криви... то е ясно, че 90% не знаят къде се намират :banghead:

нация, която се бие помежду си нон-стоп :mhihi: :lol:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от blackgod » 03 Апр 2017, 9:25

И накрая всички участници дружно минават на червено :smoke:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook