carbon clean

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: carbon clean

Мнение от maxoyn » 31 Окт 2017, 17:01

При мен M52B25 нямаше никакъв ефект. Нямах и проблеми преди това де, но имах очакване леко да живне. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: carbon clean

Мнение от host » 31 Окт 2017, 17:49

maxoyn написа:При мен M52B25 нямаше никакъв ефект. Нямах и проблеми преди това де, но имах очакване леко да живне. :dunno:


при мен просто работи по-добре мотора след това , "по-гладко" или както и там да трябва да се обяси като му подаваш плавно газ , иначе бая пушек имаше по време на чистенето, но и мотора е на 300к км по километраж ... реално никой не знае колко са

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: carbon clean

Мнение от TNT » 31 Окт 2017, 23:51

host написа:от опит ти казвам, ефект има на m52 карбон лийн-а ... обаче ...
виж си на една диагностика дебитомера и ламбда сондите ;) за всеки случай ;)

Тя колата супер си върви като цяло, разхода също е добър. Притеснява ме само, че често нацелвам кофти бензин. Силно обмислям слагането на газ, преди това може да получи и един carbon clean.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: carbon clean

Мнение от Razor90 » 10 Авг 2019, 17:17

Вдигам малко темата от прахта. Вчера ми направиха водородно почистване.
Притеснява ме, че махнаха въздушния филтър и колата смучеше нефилтриран въздух в продължение на час с форсиране на всеки 10 мин. При това на вън на открито, като маркуча го сложиха преди дебитомера.
Възможно ли е тази процедура да ми е навредила повече на двигателя отколкото помогнала? Замислям се да сменя маслото, защото четох, че в маслото се задържат всякакви частици, включително от мръсния въздух.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: carbon clean

Мнение от bioz » 10 Авг 2019, 18:58

На мотора нищо му няма може дебитометъра да се поскапе скоро. Много непрофесионално направено от тяхна страна.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: немо

Последни теми
Facebook