Криминална тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Криминална тема

Мнение от Mollov » 17 Яну 2018, 14:49

drago_pavlov написа:НЕма да се размекваш като.......


Едва ли има смисъл да ти обяснявам, че подобни "постове" са крайно НЕжелателни в този форум... ако ще и да е в "Извън темата", ако ще и да е на майтап. :!:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Re: Криминална тема

Мнение от bavarec » 29 Яну 2018, 6:22

Опааа ... :shock:
Бос на калабрийската мафия преведе хиляди евро на българска фирма

Известната калабрийска мафиотска фамилия Сарконе, която е част от страховитата ндрангета, е прехвърляла пари в България. Според медиите в Италия от една от фирмите на арестувания бос Кармине Сарконе – White House са прехвърлени по банков път 193 000 евро към българска фирма и към румънската „Каза Ноастра”, пише Флагман бг. Авторитетното издание „Реджо онлайн“ твърди, като се позовава на информация от дирекция „Антимафия“ в Болоня, че името на въпросната компания е Интерпласт ООД

От bgnews.online
https://bgnews.online/novini/bos-na-kal ... 34852.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Криминална тема

Мнение от saleen » 29 Яну 2018, 7:20

Нагло "бране" на огледала посред бял ден https://www.dnes.bg/sofia/2018/01/29/kr ... oto.366402
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Криминална тема

Мнение от vicho » 29 Яну 2018, 14:59

:mhihi:

тоя сериозно...?!?!?! :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 31 Яну 2018, 20:20

За отвличането сина на тоя от Софавто:
https://news.bg/crime/chetirima-zadarzh ... atkov.html
Някаква одеве говореше, че да Златко бил криминално проявен и осъждан, но не можело за всяко нещо него да слагат на топа. Ториното отрекъл, пък еди кой си казал еди какво си, ама тия задържаните не се знае дали и какво ще им повдигнат, собственика платил откупа казал, че дано това били извършителите и да ги хванели и накажели и разни такива.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от Фидел Кастро » 01 Фев 2018, 21:46

ОПАЛААААА...

Къртица в МВР на висок пост е предупредила наркобоса Златомир Иванов-Баретата за акцията на ГДБОП и арестите във връзка с отвличането на Адриан. Това съобщиха за Фрог нюз разследващи. Оказва се, че когато полицаите отишли в къщата на Баретата около 6 часа сутринта във вторник, за да го задържат, той ги очаквал на вратата облечен, с приготвен багаж и адвокат. Щом влязъл в ГДБОП, озадачил всички, като попитал: Проверихте ли всички 22 адреса, които сте планирали? Точно толкова места имало в плана на антимафиотите. Така Златко Баретата дал да се разбере, че не само има вътрешен човек в системата, но навреме получава и пълна информация за намеренията на ченгетата. Оказва се, че много тесен кръг от хора са знаели за готвената акция. Повечето от тях са в ръководството на МВР, допълниха източниците ни. Не е тайна, че Златан поддържа тесни контакти с ченгета на високо ниво. Припомняме ви, че след като Фрог огласи за задържането на Златко Баретата, главният секретар на МВР Младен Маринов категорично отрече новината пред останалите медии. По-късно, обаче се разбра, че ги е подвел. Поведението му озадачи всички.


За пореден път се убеждавам колко корумпирана и прогнила полиция имаме. Въпросът е дали въобще да я има или да остане само криминалната част с кадърните специалисти, които със сигурност не са добре заплатени и не получават подкупи.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 01 Фев 2018, 22:28

А къртиците какво да правят после като се "закрие " ? Къде ще "къртят" ? :mhihi: Тая баретка мноо глупава ми се вижда , щом така си осветлява кърицата за едното фукане пред ушевите . Уж бил предупреден и подготвен пък си приготвил и багажа за околосветско ???!!!! Тия от жаба нюз явно обичат да лъскат свещения ореол на контингента с тия свръхестествените способности на гадатели .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Re: Криминална тема

Мнение от bavarec » 01 Фев 2018, 22:45

Полицията в БГ е на изключително високо ниво.Не се заблуждавайте.Криминалните еУменти ще получат заслуженото си.Рано или късно. :yes:

п.с.
както се казва- няма случайни случай. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от Фидел Кастро » 02 Фев 2018, 0:31

Jordana написа:Тая баретка мноо глупава ми се вижда , щом така си осветлява кърицата за едното фукане пред ушевите .
Тия от жаба нюз явно обичат да лъскат свещения ореол на контингента с тия свръхестествените способности на гадатели .

Джордъне, баретката не е глупав, а изключително нагъл. По този начин иска да покаже, че е недосегаем и има перфектни доносници. На руски такива ги наричат "беспредельщики".
Не забравяй, че главната редакторка на Жабата е бивша говорителка на ГДБОП и също има свои агентурни ушета.
За съжаление такива са реалностите в милата ни Татковина, колкото и да не искаме да вярваме. :|
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Фев 2018, 20:32

Пълни глупости. Имали някаква с уши, знаят как да пишат. Ако беше вярно и искаше да демонстрира някакви неща, то нямаше да го казва на някой си неизвестен. Другаде пишеше, че го задържали по време на курбан, кое е вярното? И всъщност той не е супер нагъл както го описва колегата. Той си е родом от тукашните ширини, не го познавам лично, но познавам близки до него и то доста близки. Та той нито парадира някъде с нещо, нито демонстрира недосегаемост. Ако сте слушали или гледали интервюта с него, разликата с Митьо очите е фрапираща. Единият пращи от простотия и първичност, стои като бизон винаги, другия се вижда от километри, че има интелект и не се мисли за недосегаем, напротив. Помня на въпрос към него за Бойко Борисов как така са започнали от едни и същи места, а сега на съвсем различни отговири, че просто са тръгнали в един момент по различни пътища.
И наистина нито е тъп, нито е супер тъп за да бъде толкова нагъл, че да им.каже за 22 адреса и да си плюе на източника. Ако изобщо има такъв защото може и да не ви се вярва, но е много трудно в днешни време да знаеш всичко в МВР. Много ви е зомбирал БГ крими сериала. Събитията бяха преди половин година и едни оодобни хора за които толкова време нищо не се чу дори, със сигурност са си прикрили следите доколкото могат. Самият Златко никига няма да тръгне да участва лично в нещо такова, има си бол хора и мниго такива десни ръце като Ториното, някои са с него още от деца! И гледам са си вън, не ги споменават дори. Та чакал ги с чанта, багаж и адвокат, хах. Сякаш не може от ареста да му звънне, а като имал информация значи е трябвало да знае, че го викат просто да си поговорят и за пред медиите да кажат, че е разпитван, нито като заподозрян, нито близко до това! Златкото от доста години направи много пари и има много хора готови на бая неща като си мръдне единия пръст и не му се налага да си цапа ръцете с нищичко. То застраховки от 90-те ли още не вяха, то балкани, то десетки, стотици сигурно вече легални бизнес начинания. Той затова е недосегаем вече за закона, понеже други вършат черната работа, хващат и млади момчета, предимно глупави като тия от околовръстното да вършат дребнитенеща. Та тия от фрог затова ще си останат фрог, понеже пишат сценарии за филми, а не истини.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 2.03.2003
Местоположение: Банкянец

Re: Криминална тема

Мнение от bavarec » 02 Фев 2018, 23:04

Крими коФтингента беше удобен на батковците в целта им да изтърсят максимално ббързо и еФтино париците на народа през прехода от див към капитализъм.На прага на капитализЪма коФтингента вече е все по-ненужен,даже започва да пречи. Ta - от недосегаем всеки може да стане даже и докосваем.
Оттук нататък може да се досетите как се развиват нещата. Законие. :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от Фидел Кастро » 03 Фев 2018, 22:16

Top Gun Maverick написа:Пълни глупости.....

Колега, по принцип си ми симпатичен, но явно не си разбрал какво точно искам да кажа в поста си и затова се изцепваш.
Злати е много умен защото съм близък с двама лично негови познати. Той е нагъл, но не по просташки, както Митьо очите. Всеки негов ход е добре обмислен и премерен. Точно затова и до момента е все още жив.
Относно "Жабата" или Фрог. Възможно е някои факти да са доста преувеличени, но със сигурност има страхотен информатор на висше ниво и то дълбоко законспириран. Точно затова си е позволил леко подигравателните подпитвания.
Имам честта да познавам и да съм се срещал с хора от високия ешалон на спецслужбите(бивши и настоящи) и напълно разбирам защо баретата прави това. На теб ти изглежда нелогично, глупаво и невъзможно, но в онези среди това е силно знакова постъпка. Няма как да ти го обясня този странен факт, но те моля приеми, че е така.
Нека свършим спора дотук и вярвам, че ще ме разбереш!
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 03 Фев 2018, 23:22

Много дълбоко заорахте в психологията на контингента ми се струва . Това не са азбучния убиец или зодиака да си разменя съобщения с полицията през медиите или да си чешат егото с разни многоходови игри на котка и мишка . Не познавам нито един от героите на случката , но от официалните изявления се вижда че нямат нищо и ги "нагряват" за спорта та белким излезе нещо или някой пропее. Просто вестинкарите умират от кеф да ги смятат за супер информирани и да пускат бомбастични новини за да има интерес към парцала който издават .
Последна промяна Jordana на 04 Фев 2018, 10:04, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Фев 2018, 9:32

Фидел Кастро написа:
Top Gun Maverick написа:Пълни глупости.....

Колега, по принцип си ми симпатичен, но явно не си разбрал какво точно искам да кажа в поста си и затова се изцепваш.
Злати е много умен защото съм близък с двама лично негови познати. Той е нагъл, но не по просташки, както Митьо очите. Всеки негов ход е добре обмислен и премерен. Точно затова и до момента е все още жив.
Относно "Жабата" или Фрог. Възможно е някои факти да са доста преувеличени, но със сигурност има страхотен информатор на висше ниво и то дълбоко законспириран. Точно затова си е позволил леко подигравателните подпитвания.
Имам честта да познавам и да съм се срещал с хора от високия ешалон на спецслужбите(бивши и настоящи) и напълно разбирам защо баретата прави това. На теб ти изглежда нелогично, глупаво и невъзможно, но в онези среди това е силно знакова постъпка. Няма как да ти го обясня този странен факт, но те моля приеми, че е така.
Нека свършим спора дотук и вярвам, че ще ме разбереш!

За теб са пълни глупости, но щом се знаеш с негови познати, значи знаеш колко му е баш дясната ръка Ториното. Та пак ти казвам, той си е от нашите места и сега ще навлизаме в някакви съвсем крими неща, затова ще се опитам да кажа нещата без да се изцепвам защото от годините съм научил, че и стените имат уши. Та аз пък се познавам съвсем лично с баш дясната му ръка от...15 години, покрай моята работа. Като докара тук новия ГТР преди някоя година щяхме да го дърпаме с Е60-ката за да видим колко ще ми сложи, така и не се състоя това нещо защото и двете коли изчезнаха. Той по принцип се случва да кара всякакви коли по разбираеми причини и да не се задържа с една повече от някой друг месец. Отделно пък с бая хора се знаем, които работят за "тях", някои живеят покрай улицата ми, та малко няма как да вярвам нито ма медии, нито на теб в случая и не казвам, че лъжеш, просто тези хора не се държат така както казваш. Едното дете(около 13 е мисля)на баш дясната му ръка скоро се базикали с него, че знаели какво работи баща му и му казали "той е дясната ръка на еди кой си", а малкия съвсем обучено отговаря "ааа, не, тати е левичар". В смисъл, че дори то знае какво да отговори, какво остава за хората за които говорим. С висши полицаи може да се познаваш, аз лично се познавам с такива на средно ниво и малко над него ниво, но пък нали знаеш, че те се познават с други над тях за които ти говориш. Та с единия от тези на средно ниво сме имали много случки през годините, той пък лично е задържал баш дясната ръка на въпросния след лека престрелка. Искам да ти кажа, че ако толкова ме вълнуваше, със сигурност има откъде какво да разбера, но ми стига и това което без да питам съм чул/видял, разбрал. Научил съм също, че не е хубаво да питаш подобни хора някакви неща, може да го разберат погрешно, ако някой е преценил, че нещо трябва да го знаеш ще ти покаже.
Сега, не отричам, че въпросния трябва да държи някакво реноме за да не го занимават с глупости, понеже и на тях им е ясно, че в името затварянето устите на журналята и народа преди години, той беше осъден. Но също им е ясно, че той няма да тръгне да върши някакви неща собственоръчно, няма да ти обяснявам защо, сигурен съм, че знаеш и сам. Но забеляза ли колко леко му намесиха името и как се дръпнаха веднага? Това е първо защото както казва Джордана нямат нищо срещу него и второ защото като са чули Ториното и веднага слагат и шефа на топа, понеже това нещо предизвиква медиен интерес и неслучайно името се слага винаги в заглавието. Сам знаеш как и защо пишат журналистите и какво ги интересува, а истината е последното нещо честно казано.
И накрая, ти също си ми симпатичен. :mhihi: Най-малкото ни обединява една идея както с много други хора тук. Що се отнася до изречението ти, че е нормално в подобен стил да каже нещо за тия 22 адреса(ако приемем, че е истина в което силно се съмнявам, ама много силно)по принцип си прав за това, че обичат да казват нещо на полицаите, които водят разследване срещу тях или ги задържат. Но това по принцип е присъщо за най-дребните риби и съм го виждал много пъти как сядат до мен да ги карам някъде и започват да иронизират началника на полицията или някой по-известен разследващ полицай. Скоро един, който ми е набор, но се оттегли от побойническите среди защото не изкара никакви пари от това, започна да ми обяснява как се базикал сега с началника на полицията. Отделно разследващите полицаи пък гледат да се познават с крими контингента и да ги провокират понякога с приказки за да го има фактора някой да се изтърве нещо да каже или пък дори нарочно да го каже. Това са някакви писани правила вече.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Криминална тема

Мнение от Фидел Кастро » 04 Фев 2018, 21:07

Top Gun Maverick написа:За теб са пълни глупости, но щом се знаеш с негови познати, значи знаеш колко му е баш дясната ръка Ториното.

Ториното никога не съм го коментирал и не знам къде е в йерархията. Писал си много подробно и доколкото схващам мислим едно и също принципно, но някак си говорим на различни езици и затова не се разбираме.
Това с жабите и техните източници са подробности. Считам, че се разбрахме и то добре. :yes:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook