Защо лъжем себе си?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от K_Ilkov » 25 Яну 2016, 22:50

Той е нещо като спринтьор в тая дисциплина :mhihi: - бързо се изразходи и експлозивно ...

Виж джордана и там производните му никове определено беше класа за мен :yes:
Маратонец :mhihi:
И влизаше в играта от далече ... заобиколно ... през техническите форуми :mhihi:
Абе както казах класа ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Nickelback » 25 Яну 2016, 23:09

Bogat-Beden написа:Както каза Врачанина, заслужава си кредит в някои отношения човекът -фламандец !
Според мен си имаше отлична анализаторска мисъл,определено интелигентен и със широк кръгозор.
Доста от мненията си му бяха в десетката.
Нямам идея какъв е и що е в реалния живот,на мен което не ми допадаше особено беше леко снизходителното отношение,на моменти си беше просто заядлив и обиждаше на едро.. Най-странното е,че беше без видима за мен поне причина :dunno:


Широк специалиС определено, ама доста пъти се вживяваше като прекалено широк и издишаше, та ми беше доста забавен :ok: Ама си вярваше де :mhihi: Хващал съм го по някои технически теми (аудио ли, софтуер ли беше нещо, не помня), че реално си няма идея за какво говори. Просто наизуст като в кръчмата, ама уж на по-високо ниво :mhihi: Поне се усещаше на време да се спре, като стане напечено :mhihi:

Човека има комплекс за малоценост и се стреми да се самовъздигне пред себе си и пред останалите, видиш ли, колко е постигнал на фона на БГ действителността... А то какво било :mrgreen:

Сега според мен ще излезе със стратегия да си регистрира два или повече профила и ще си ги движи паралелно. И за да са му на нивото, единия ще умен, другия по-умен, а ще има и най-умен, който ще затръшка другите два в шизофренни спорове, дето ще си движи. И накрая ще остане само един - "Данчо" :mhihi: И всички ще му се кланят. А бе смЕх да има :ok:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от K_Ilkov » 25 Яну 2016, 23:13

:mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Bogat-Beden » 25 Яну 2016, 23:41

Nickelback написа:
Bogat-Beden написа:Както каза Врачанина, заслужава си кредит в някои отношения човекът -фламандец !
Според мен си имаше отлична анализаторска мисъл,определено интелигентен и със широк кръгозор.
Доста от мненията си му бяха в десетката.
Нямам идея какъв е и що е в реалния живот,на мен което не ми допадаше особено беше леко снизходителното отношение,на моменти си беше просто заядлив и обиждаше на едро.. Най-странното е,че беше без видима за мен поне причина :dunno:


Широк специалиС определено, ама доста пъти се вживяваше като прекалено широк и издишаше, та ми беше доста забавен :ok:

Нямах предвид претенциите му за познания в техническа насока,по-общо говорех.
Пак казвам,не ми допадаше подхода и отношението му (не ,че съм се трогнал и съм си разплел чорапите от мъка..)
Но когато губиш обективност в изказването си ,то малко или много губи тежест
А за енигмата-е сори,ама по-голям палячо и във ФБ сигурно не мож' да се намери/
Eто ви и негов фоторобот Изображение :ok:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е53

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от sa_hellrot » 25 Яну 2016, 23:47

Мен пък ми е кофти , че темата на Enigma умря. Ако бях на негово място, сега щях да разкрия защо съм пуснал темата и каква е била целта и, или щях да избухна с нова подобна 8) .... ама човека не е писъл от 2 години.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от vicho » 25 Яну 2016, 23:59

абонирам се за темата :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от dimodi » 26 Яну 2016, 0:00

Би било интересно някой от модераторите да провери от какъв айпи-адрес е влизал Енигмата и да стане ясно дали е бил в САЩ. Така ще приемем, че има поне частица истина в писанията му :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от host » 26 Яну 2016, 0:06

sa_hellrot написа:Мен пък ми е кофти , че темата на Enigma умря. Ако бях на негово място, сега щях да разкрия защо съм пуснал темата и каква е била целта и, или щях да избухна с нова подобна 8) .... ама човека не е писъл от 2 години.


темите на Енигма-та си ги четях като развлекателно четиво, забавен си беше... жалко че го няма... истини, не истини ... не ми дреме, забавно ги разправяше, а и не мисля, че от стила им някой трябваше да се вглабява вярно ли е или не това което пише.

Иначе за съжаление тия самозаблуждавания за съжаление вече са ежедневие за много хора, и то на сериозно, а не на базик. И тва според мен си е от ужасния стандарт на живот, стреса и какво ли не на което е подложен обикновения човек... явно нервите не издържат и почва да си вярва на лъжите човек всеки ден като си ги повтаря.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Сондьора » 26 Яну 2016, 0:21

Аз съм сигурен, че ше излезе с история за сирия, чашата си е чаша..тя беше и на марс все пак.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Borymeckata » 26 Яну 2016, 11:11

Vra4anin написа:...
Знам ли... може би всички малко или много такива като нас тролове (които ежедневно пишем по поне няколко мнения във форума и всеки ден го препрочитаме) сме си малко или много самотници или поне безделници в реалния живот.

Няма лошо, това си е човешко общуване. И, както виждаме, при него си важат всички принципи на "живото" общуване. Макар, че си има и особености... Например иронията трудно (или никак...) се схваща. Иначе лъжата си е лъжа, независимпо дали е казана, написана, нарисувана, изпята или др...

По темата - някъде бях чел, че собствените си постижения човек оценява през погледа на околните. С други думи - за твоето самочувствие било важно как другите те виждат и оценяват, респективно - нормално е човек да се похвали. Помислете - във всеки форум има подобна тема, в която да се похвалиш с нещо... В това няма нищо лошо, стига да не се представяш пред околните в лъжлива светлина - тогава и изграденото на тази база самочувствие ще бъде лъжливо.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Nickelback » 09 Ное 2016, 20:22

Прото нимоааа вече :mhihi: Поредното шизофренно форумно уоанаби, просто го мернах за пореден път във фейса и случайно го припознах. Ник няма да пиша, ще се сетите по Е36-цата, която трябваше да има D2 спирачки, ама само снимки от нета за сега :mhihi:

Поства клип да си "еве мейкъта" уж направен от студиото му 3D Creatifs :mrgreen:
https://www.facebook.com/10000131260304 ... 9335977476

А всъщност оригинала е от преди 7 години :mhihi:



Отделно (18+):

https://www.facebook.com/profile.php?id ... 045&type=3

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Гледам и Милко му е "повЕрвАл", че и други авери :mhihi:

И все в тоя стил целият му "My Photography" албум :mhihi:

По едно време пишеше, че ходел с е та'а, ма нещо са скъсалЕ май :mhihi:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009346179054

Съжалявам, който не ползва FB, няма да може да се позабавлява :roll:

Чудя се човек колко зле трябва да е с "главния", че да се излага така :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Zagy » 09 Ное 2016, 20:54

Ехххх.... как съм изтървал закачката с ножовете... направо ме е яд деева :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от vicho » 10 Ное 2016, 10:09

:shock: :mhihi:

critical damage! :box:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от bioz » 10 Ное 2016, 10:18

Като гледам той на вас се смее

Светослав Жоров Помниш ли преди време ,когато тепърва започвах .... тогава много хора се подиграваха и се отнасяха много скептично ..... е сега дано да гледат ,защото аз се смея вече . А като се видим ,ще ти обясня нещо относно тази работа !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Nickelback » 10 Ное 2016, 10:38

:mhihi:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Hom3r

Последни теми
Facebook