Защо лъжем себе си?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Lenco » 25 Юли 2017, 22:55

А тая е36-а в клипа, дали е на някой от форума :dunno:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от randity » 25 Юли 2017, 23:02

Lenco написа:А тая е36-а в клипа, дали е на някой от форума :dunno:

Цъ, т'ва са същите, които бяха и на събора - Полицейска академия :yes:

Бум, ясно е, че повечето изглеждат така, но не визията е скандалната в целия клип. Средни пръсти, подскачане и въртене на гъза.. дете, дето сега ще кандидатства за 7-ми клас. :dunno:

П.П. ;)

.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от bum_bum » 25 Юли 2017, 23:15

Преди няколко години вървят две пред мен, може би 5-ти, най-много 6-ти клас. Едната обяснява на другата, че се изплющяла с Иванчо, че да му станело на Петканчо кофти. Та въртенето на гъза и средните пръсти не ме притесняват особено. Явно на там си вървят работите. :dunno:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Kroki » 26 Юли 2017, 7:16

И с това трябва да занимават обществото седмица вече???
Защо никъде не казаха нищо за другите 4 момичета, които са се върнали с медали и подобрени български рекорди от някакво състезание по лека атлетика? Разбрах за тях в някаква статия, която точно това намекваше..

Това ли търсите да четете? Колкото по-малко обръщате внимание, толкова по-полезно за вас.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Top Gun Maverick » 26 Юли 2017, 19:11

Абе и аз не съм търсил. През деня ми казаха "абе видя ли тая Суза ли каква беше що" и бла-бла. Аз казах, че не ме интересува някаква пачавра на 14 какво правила, че чак пък и пеела, представях си какво пеене е. И нищо. Отварям си БГ Мобилето както винаги и отстрани все има 5 новини ли 6 ли бяха от факти БГ. Четох там за Северна Корея, някакви други и като съм отворил новината гледам пише нещо отстрани за някаква 14 годишна. И така изгорях и аз. :mhihi: Всъщност първо я отворих и прочетох 2-3 коментара под статията и те бяха по-интересни. Клипът го гледах през пръсти докато четях, не го изтраях да го слушам въобще, той си вървя, но аз чух някакви откъсни реплики, имам дарбата да се самоизключвам. :mhihi: И реших да облъча и вас тука с тая, за което вече съм виновен. :mhihi:
Пак, че не ви пуснах новината за нашия паяк в Казанлък, който вдигна кола с 8 годишно дете вътре(защото задните стъкла били тъмни и не го видяли(не са гледали ако питате мен, понеже сега ги гледам, че надничат през предните стъкла, а то си се вижда)), потегли и жената като излиза от магазина вижда как колата заминава, а детето пищи надвесено през прозореца и пропаднала. Но те по Нова и дадоха гласност. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Jordana » 26 Юли 2017, 19:20

Това да не е нещо като ония писма - предай на 5 човека иначе ще умреш :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Top Gun Maverick » 26 Юли 2017, 19:26

Просто ми се стори малко прекалено и затова ви го пуснах. Който е безгрешен нека пръв хвърли камъка :mhihi: . Имай предвид, че аз не съм изгледал нито един клип на разните там БГ фолк/рапър дами на Писко примерно. Че и на баш чалгаджийките, даже и имената на новите не знам, старите едно време ми бяха натрапени и ги помня от малък когато чалгата заливаше страната. :mhihi:
Иначе съм меломан и слушам всичко почти, особено ако е старо и някой като му предложи различна чалга, че била хубава със смислене текст, просто казвам, че не виждам как ще си я пусна като света е пълен с толкова много разнообразна и страхотна музика.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от cod-cdbp » 27 Юли 2017, 22:16

Vra4anin написа:Днес тая песен съм я пускал над 10 пъти, само нея си тананикам. Проби ми дупка в главата (и душата). Стигнах до няколко заключения:

-лирическата героиня и матореца който пее с нея всъщност са позитивни - пеят против луцифър и как любов (и още нещо) не се купува. Показват му и среден пръст на лукавия. Положителни неща, но изпяти в агресивен стил. Похвално. Не виждам какво толкова се възмущават. Малко се фръцкала - може, прави го. Другите да завиждат.

-таваните на е36-ците са яки дееба :mhihi: Толкова друсане и не пропадна.

-има нещо сатанистко в арабската мелодия.



Няма нищо случайно и нещата рядко са такива каквито изглеждат.

Пътя към ада е постлан с ... знаете какво. :winky:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Сондьора » 27 Юли 2017, 22:41

Vra4anin написа:Оф, верно :oops: . Май въпреки всичко съм си още сънен.
Ама... пак ми е странно. Как слепец може да си намери жена....

Тя жена му, по-спомен че беше преди години, първата, явно тва сузи е от нея...му беше правила ресторант в Пловдива за ебати цифрата...а вътре пластмасови маси и столове...то остави ми всичките му "приятели" му казват ресторанта е байц....заеби..
Бе тва е е баси рекламата...ако не го беха пуснали по "новинити" надали некой щеше да знае за сузи...иначе сузи си е сузи, ма е малко младичка, за чичковци :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Jordana » 08 Авг 2017, 7:52

Сузанита плагиатствала мелодията , но фейса бил авторски :mhihi:
http://www.lifeonline.bg/bg/kradena_li_ ... nita_video
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Kroki » 08 Авг 2017, 9:01

Не знам ама тия дни има участие в Студентски :shock: . С многото шервания, статии и хейт мацката ще почне да се върти из бг ХАЙ ЛАЙВ :lol: средите и да има участия. :dunno:
Малко като Пацо от Брадър, дето седеше в плаза, студентски :mhihi: и беше като шут.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от K_Ilkov » 08 Авг 2017, 9:27

Като Пацо ... а оня дебил Джорджано ...

Ма то не са те дебилите всъщност, а тия дето им обръщат внимание ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Elesar74 » 08 Авг 2017, 16:19

В този форум сме се събрали все най-примерните шофьори, все другите са ни виновни, ние сме най-дразнещите се от всякакви глупости, медиите са ни криви... да продължавам ли? Това ако не издава комплекси, аз не знам какво е. Пък после сочим с пръст другите, кой какво приказвал, какво имал, какво нямал и подобни и сме способни да изпишем страници за някаква нищожност. Това ли ни интересува наистина, кой какво имал и притежавал, с какво се хвалил и т.н.? Аз пък мисля, че лъжем себе си за друго. Че за това, за което съдим другите, сме ние самите виновни.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Jordana » 08 Авг 2017, 18:39

Какво предлагаш , да не гледаме телевизия , да не четем вестници , да не пускаме компа ?! Който го кефи 14 годишната Сузанита и плагиатските и изцепки нека си я лайква и да пропусне темата . Линка от горния ми пост показва вече че клипа е блокиран заради нарушени авторски права. В същност може да блокираме целия раздел извън темата понеже обсъжда и коментира а "ние " не правим така , "ние " казваме " ..Който е безгрешен , той пръв да хвърли камъка .." :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Защо лъжем себе си?

Мнение от Elesar74 » 10 Авг 2017, 9:11

Само ще спечелиш, ако спреш да гледаш телевизия и да четеш вестници. За промиване на мозъци, не си ли чувал? За манипулирани медии, също ли не си чувал? За това, че много от всичко, което се случва, не се показва, а се показва контролирано съдържание, това не те ли тревожи? Че манипулират населението, в полза на хазартни босове. Че убиха човек, немски журналист, заради разкритията му в западните медии, това не е важно в нашия форум. Лъжем себе си, че живеем, защото живота се живее с и в истина, а не с лъжа и измама. А ние сме приели да бъдем информирани/лъгани от разни медии. Говоря най-вече за популярните и особено "официалните" такива. Прочее, ако ти е толкова скъпо да гледаш телевизия, аз не мога да ти помогна.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook