Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Да
44
30%
Не
102
70%
 
Общо гласове : 146
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от bum_bum » 17 Май 2018, 22:37

Цинично или не държавата хвърля страшни усилия да гони разни кокошкарски сделки, щото някой си спестил 1000лв данък тая година. А в същото време лесно оставя няколко милиарда в ръцете на една малка група хора.

Като се стига и по-далеч, тук хазата е превърнат в монопол. Опитай се например да купиш билети от известната испанска лотария. Цената да ги купиш онлайн от тук е двойна сравнено с това, което плащаш ако го вземеш от Испания. Сещаш се, нале? ;)

FaceOff написа:
ritobis написа:Като стана въпрос за лотарии, във вторник вечер разбрах че съм спечелил зелена карта, колеги. Сега в главата ми е пълна каша. Изкарвам нелоши пари тук, но мисля, че ще се възползвам от шанса и ще отида в Щатите, поне сега съм млад(23г) и имам енергия за това. Ще видя дали ще ми хареса и дали ще се задържа повече. Чувствам се адски станно честно казано :D :D
Честито! Аз след като отидох, и се върнах разбира се, спрях да пускам за лотарията :D


Пали с 200!!!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от steeN » 17 Май 2018, 23:05

bum_bum написа:Цинично или не държавата хвърля страшни усилия да гони разни кокошкарски сделки, щото някой си спестил 1000лв данък тая година. А в същото време лесно оставя няколко милиарда в ръцете на една малка група хора.


Не знам. Това е много лоша мотивация за въвеждане на държавна политика... да е гадно за някой за да може някой друг, на който вече му е гадно да се успокоява, че не само на него му е гадно. Така сме я докарали на сегашното положение.

2 wrongs don't make a right
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 26.10.2016

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от eddieto_m » 18 Май 2018, 6:45

Някой беше казал:"Ако искате да пребройте глупаците в Империята организирайте лотария".

Изпратено от моят G3221 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от Фидел Кастро » 22 Май 2018, 0:26

Връщам се в темата.
Следя внимателно публикациите и определено са прокрадва мнение, което беше логично.
Съвсем забравихме, че "патриотът" Симеонов е и голям Интернет доставчик. Отдавна се говори, че мощни външни играчи в хазартния бизнес са вперили очи в онлайн залозите у нас. Също така се знае, че Черепа до момента успява да се справи с тях, чрез силното си лоби в държавните контролни органи. Ще видим какво ще стане този път. Възможно е вече да са направени "залозите" или както се пее в една много известна песен за руската рулетка "Ставки сделаны господа". :|
Никак не е смешно защото наганите може и да загърмят.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от Jordana » 22 Май 2018, 9:59

Това няма особено значение за обикновения играч , ако организаторите на игрите са коректни какво ги бърка черепа кокала или очите ги държат тия бизнеси ? Въпроса е тия лотарии са в голяма степен фейк , и освен това зарибяват и зомбират хората деннощно с тия реклами на пенсионери с печалби от четвърт и половин милион лева . Според мене трябва да бъдат забранени , както тия на спиртните напитки и цигарите .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от alekangg » 22 Май 2018, 11:02

Аз очкаквам скоро да се продават в училища и университети, явно имат голямо търсене, а предлагането е според търсенето.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от randity » 25 Май 2018, 17:52

Миналата или по миналата едни мацки на плажа ги продаваха :mhihi: А иначе, явно нещо са ги погнали да ги забраняват. Преди време засякох към края някаква реклама, където Захари Бахаров обясняваше нещо там, ама не го слушах много. Днес отидох на едно магазинче да си купя цигари и вместо паничка, където да си оставя парите, ме посрещна една папка, на която да се разпишеш, че си против да забранят националната лотария. И имаше трима подписали се вече :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от DaGa » 25 Май 2018, 18:10

Мдааа...
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Вярвате ли в големите лотарийни печалби?

Мнение от Top Gun Maverick » 25 Май 2018, 19:29

Някъде да има папка ЗА забраната на лотарията? :mhihi: Мисля ще събере повече гласове.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook