Избор на видеорегистратор

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Ganchev__ » 15 Дек 2016, 17:04

Гараж имам, идеята наистина да се ползва постоянно според мен.Значи едно външно захранване, когато искам да записва при не работещ автомобил.Малко е параноично, но смятам че ще има ефект когато си оставиш колата в сервиз и знаят, че камерата снима.Съответно да можеш да видиш дали е карана, местена и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от vixx » 15 Дек 2016, 17:11

Ganchev__ написа:Гараж имам, идеята наистина да се ползва постоянно според мен.Значи едно външно захранване, когато искам да записва при не работещ автомобил.Малко е параноично, но смятам че ще има ефект когато си оставиш колата в сервиз и знаят, че камерата снима.Съответно да можеш да видиш дали е карана, местена и т.н.


Мисля, че има варианти, които записват по доста време. Мойта е някакво китайче, много е зле. Но като беше нова записваше по няколко часа (май 2-3), сега гасне след 5 минути. Винаги можеш да я вържеш към нещо в колата което не заспива заедно с нея, много малко ток би трябвало да харчи. Въпроса е да работи с достатъчно големи карти, че ако цяла нощ ще записваш на висока резолюция ще има бая гигбайти.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Dextuar » 15 Дек 2016, 18:38

При мен съм я вързал към ОБД-то. Карта 32ГБ кара поне ден и половина, отделно се получава готин таймлапс.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от B.Stoimenov » 16 Дек 2016, 9:03

препоръчайте някой удобен софтуер за едитване и прочие на видеата, че нещо този "плеър" с който дойде камерката не ми допада :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Dextuar » 16 Дек 2016, 9:16

B.Stoimenov написа:препоръчайте някой удобен софтуер за едитване и прочие на видеата, че нещо този "плеър" с който дойде камерката не ми допада :)

Аз използвам Windows Movie Maker :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 14.12.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530dA
Мечтае да кара: по хубави пътища и сред културни шофьори

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от B.Stoimenov » 16 Дек 2016, 9:30

dextuar написа:
B.Stoimenov написа:препоръчайте някой удобен софтуер за едитване и прочие на видеата, че нещо този "плеър" с който дойде камерката не ми допада :)

Аз използвам Windows Movie Maker :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Подсъзнателно винаги съм го игнорирал и прочие ...ама ще го разгледам :) :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от XaMaB » 19 Дек 2016, 12:47

Datakam Player
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 6.09.2011
Местоположение: Божурище
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Nasko_ » 22 Дек 2016, 23:52

Ползвам видеорегистратор от 3 години. Сменил съм 4 до момента. От опитът си се убедих, че за качество си трябват пари...
Предишните регистратори не снимаха качествено...всичко се виждаше, но вечерно време беше трагедия.
Сегашният, който ползвам го взех за 280лв и мога да кажа, че пак има какво да се желае, но е много класи над предишните...за жалост не можах да намеря снимка, за да го покажа.
Показва скорост на автомобила, има опция да се въведе регистрационен номер, с GPS е и сам си сверява час и дата, дори ми сигнализира за камери( тази екстра съм я изключил, защото ми сигнализира и камерите за наблюдение).
Като цяло съм доста доволен от него. Утре ще го снимам и ще го кача.
Не спори с глупак, защото ще те принизи до нивото си и ще те победи с опит!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от speedhokk » 12 Юли 2017, 16:03

Колеги, тези дни съм се замислил дали и аз да не си сложа един регистратор. Иска ми се обаче да е от моделите, които се вграждат в огледалото за обратно виждане, за да не се занимавам постоянно със сваляне и качване. По-напред в темата гледам са коментирани, но написаната цена от 600 евро ме смущава леко :mhihi:
Гледам има някакви варианти за по 300лв, но ми се иска да чуя отзиви преди това.
Ще съм благодарен някой да сподели, дори и да не са лични впечатления, а от някой познат/приятел. Кой модел са ползвали, къде са ходили да им ги монтират, доволни ли са били и т.н.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Е.Димитров » 12 Юли 2017, 16:35

Влез в алиекспрес и си вземи такъв вграден в огледалото за от 16$ (пример https://ru.aliexpress.com/item/1080P-Ca ... 20a283f567 )

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 27.04.2016
Пол: Мъж
Кара: e91 320d

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от stas.dakov » 20 Юли 2017, 15:16

Какво мислите за YI Smart Dash Camera

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от TNT » 03 Авг 2017, 14:55

А някакви мнения за евтинджосите в алиекспрес ? Гледам има бая избор за 15-30 евро, но да не би да спират да работят, като ги напече малко слънце :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Jordana » 03 Авг 2017, 17:14

Те самите камерки греят зверски като снимат .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от bam-bam » 03 Авг 2017, 17:16

TNT написа:А някакви мнения за евтинджосите в алиекспрес ? Гледам има бая избор за 15-30 евро, но да не би да спират да работят, като ги напече малко слънце :lol:


Ако искаш просто да имаш нещо на джама, ще те кефи.
Проблема е, че евтинджосите нито имат оптика,нито сензор,нито резолюция.
Иначе на хартия са перфектни всички.Взимаш и пробваш .. 2-3 кутии цигари, къде не си ги хвърлил :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от speedhokk » 03 Авг 2017, 18:04

И аз мисля, че евтините са колкото да ти висят на прозореца и евентуално ако стане някое леко птп да плашиш, че имаш регистратор, в случай че искат теб да изкарат виновен и до там.
Аз последните седмици четох и изгледах доста ревюта и стигнах до заключението, че за да може да ти послужи добре един регистратор в нужда, трябва да има GPS, силно желателно е да има G-сензор, за да не ти презапише върху "инцидента" друго видео и според мен да снима поне 720p, да не кажа и в 1080p. От там насетне до колкото видях, регистратори с такива данни под $130 не видях да има.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook