Избор на видеорегистратор

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от bam-bam » 03 Авг 2017, 18:25

720p ми се струва малко, спираш на пауза записа и няма никой, а като се движиш това си е важно да има детайл от кадъра
http://www.gearbest.com/car-dvr-c_11249 ... rella~a12/
Ако не бъркам амбарелите са най-добри като чип и този 12 е последния им.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Jordana » 03 Авг 2017, 18:45

720р е малко като резолюция , още по-важно е да има истински 30 къдъра щото евтините пишат с много по-ниски кадри въпреки че обявяват друго .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 25.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше...Е60 LCI 530d xDrive manual

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от savo_ » 03 Авг 2017, 21:23

От 3м. имам Transcend DrivePro 200 https://www.jarcomputers.com/Transcend-DVR-DrivePro-200-_prod_FVCAMTOMTOMTS16GDP200.html. Доволен съм..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Е.Димитров » 04 Авг 2017, 11:05

Аз от известно време имам този:
Купих си го от представителите в България
http://www.cobra.com:8080/products/dash-cams/cdr-840
Има GPS и всичко, картината е супер и много съм доволен.

Обаче се загледах в едни 2 DIN навигации с възможност за включване на видеорегистратор и мисля този да го пусна да се продава.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 9.07.2013
Кара: 318Ci E46, 530GT

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от MMG » 09 Авг 2017, 17:19

Аз ползвам от около 2г Prestigio 519i. Взех го от черен петък на еМаг намален от 150 на 50-60лв, не помня точно. Батерията му не държеше още от началото, но не съм се занимавал да го връщам.
Като цяло снима добре, full hd е, 120 градуса и няма много екстри. Има демо видеа в YouTube. Май вече не се продава, т.к. е стар модел. Понеже постоянно го свалям му се счупи палчето на стойката с вакуума, което е пластмасово.
http://www.prestigio.com/catalogue/Archive_products/DVRs_-_Archive/RoadRunner_519i

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от AGT » 10 Авг 2017, 8:28

Е.Димитров написа:
Обаче се загледах в едни 2 DIN навигации с възможност за включване на видеорегистратор и мисля този да го пусна да се продава.

Моят Ерисин го поръчах направо с камерата от сайта им . АБСОЛЮТЕН БОКЛУК е камерата която предлагат . Ако ще взимаш камера на USB за DIN 2_то е добре да я пробваш на него как работи .
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 23.10.2017
Местоположение: София
Пол: Жена

Избор на видеорегистратор

Мнение от siyana_power » 24 Окт 2017, 12:44

Ей този видеорегистратор си взехме миналата година за семейното комби [url]УЖ СЪМ СПЕЦ ПО ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ, ПЪК ЕДНА СКРИТА РЕКЛАМА НА НЕСКАФЕ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ[/url]
Хубавото при него е че камерите са две и хваща доста широк ъгъл. Батерията не е особено издържлива но пък на записа се различават добре обектите - записва с 30 кадъра в секунда. Доволни сме засега. Не зная дали цената му - дадохме 200 лв. - е добра за тоя клас камери ..?
http://spy-secrets.com/
bum_bum: може и да съм от село, ама съм дошъл малко по-отдавна ;)
Последна промяна siyana_power на 10 Ное 2017, 10:32, променена общо 1 път
Щастието не се купува с пари.
Но пък можеш да си купиш BMW.
Почти същото е.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от efren » 25 Окт 2017, 19:30

Трябва ми видеорегистратор, който да е надежден (защото вече имах едно китайче). Нямам нерви да го слагам и махам, така че ще го слагам някъде около огледалото и е хубаво да не е голям като пазарска количка. Бюджет - до 200-300лв. Ако някой може да препоръча нещо...

https://www.jarcomputers.com/Garmin-Das ... ml?ref=cat
Това ми се вижда горе долу добре, макар да е на горната граница на бюджета.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Jordana » 25 Окт 2017, 21:33

Изглежда добре , единствено е странно че няма микрофон или е някаква грешка . Също активация от движение не се разбира дали има от описанието . Има стабилизация което е отлично но другите работи с разни сигнализации за напускане на лентата , опасност от сблъсък и другите характерни за навигация неща ми се виждат излишни за регистратор . Най важните според мен са да има добра картина и да не размазва , при ниска осветеност да е добра картината , да не забива като почне да презаписва щото това явно е доста често срещан проблем и такива неща свързани с запис на картина с добро качество .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от efren » 25 Окт 2017, 22:49

Наистина и на сайта на Гармин пише, че няма микрофон. Следващия модел (55) има. Това със следенето на пътната лента и колата пред теб са глупости на търкалета.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Phil » 26 Окт 2017, 10:58

Аз преди месец си взех на Xiaomi, която е със сходни характеристики, като тоя Garmin. Мога да кача някое от клипчетата в тубата и да ти дам линк, за да видиш дали ще ти хареса качеството.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от efren » 26 Окт 2017, 11:18

Phil написа:Аз преди месец си взех на Xiaomi, която е със сходни характеристики, като тоя Garmin. Мога да кача някое от клипчетата в тубата и да ти дам линк, за да видиш дали ще ти хареса качеството.


Много благодаря, но мисля, че при тази разделителна способност качеството ще ми е напълно достатъчно. По скоро ме интересува безпроблемната работа и надеждността. Кой модел точно на Xiaomi?
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Phil » 26 Окт 2017, 13:09

Ето тази е.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от efren » 26 Окт 2017, 16:08

Изглежда добре, само малко ме притесняват размерите. Все пак за тези пари изглежда поне "на хартия" супер.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Phil » 26 Окт 2017, 17:08

efren написа:Изглежда добре, само малко ме притесняват размерите. Все пак за тези пари изглежда поне "на хартия" супер.


Аз затова ти предложих да кача някое клипче, за да прецениш дали те устройва и не на хартия :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook