Настройват ли медиите населението срещу БМВ собствениците?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от bum_bum » 01 Авг 2017, 13:32

dextuar написа: пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к,


Кое е по-скъпо, да си вземеш кола за 10-15к и да и сложиш шпер за 2 или такава за 4-5к и да и сложиш шпер за 7-800? При все, че това за 7-800 не е точно шпер вече, щото много отдавна е престанало да заключва.

dextuar написа:В последно време виждам много назобени Корси Б, не ги знам колко коне са, ама за тия 700-800 кила добре понавървяват :mhihi:


Не, че нещо ама с 20-ка дизел почти всичко, което срещаш по пътя понавървява :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Настройват ли медиите населението срещу БМВ собствениците?

Мнение от Dextuar » 01 Авг 2017, 13:35

bum_bum написа:
dextuar написа: пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к,


Кое е по-скъпо, да си вземеш кола за 10-15к и да и сложиш шпер за 2 или такава за 4-5к и да и сложиш шпер за 7-800? При все, че това за 7-800 не е точно шпер вече, щото много отдавна е престанало да заключва.

dextuar написа:В последно време виждам много назобени Корси Б, не ги знам колко коне са, ама за тия 700-800 кила добре понавървяват :mhihi:


Не, че нещо ама с 20-ка дизел почти всичко, което срещаш по пътя понавървява :mhihi:
Да, 20-ката дизел не е самолет, но с един чЕп гони 200 коня, та не е точно спряла ;). Не забравяй, че на повечето коли като Опел и Шкода най-големите двигатели са по 170 коня... Та за БМВ стандартите може и да не изглежда много, ама повечето други малолитражки не вАжат. Все пак това не ти е тдс-а ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от don_gori » 01 Авг 2017, 13:41

bum_bum написа:Не, че нещо ама с 20-ка дизел почти всичко, което срещаш по пътя понавървява :mhihi:


:drink:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от drago_pavlov » 01 Авг 2017, 13:44

dextuar написа:Не забравяй, че на повечето коли като Опел и Шкода най-големите двигатели са по 170 коня...

И аз така си мислех, ама веднъж на магистралата един супърб ме върна в действителността...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от K_Ilkov » 01 Авг 2017, 14:09

dextuar написа:Ето, че е можело да ме разбереш, ама нали винаги на контра :ok: . Това ми беше още първото изречение, пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к, сега ти ще ми кажеш ...

Ти не можеш да разбереш някой по-концептуални неща :mhihi:

То може и да стане ама едва ли ще стане, щото тия дето ревете от тях, че правят простотии по улиците
мога да хвана бас, че много малко от тях са със шперове ;)

Та вземи се сОпри с тоя шпер :winky: Не е той ключа от палатката ;)

БМВ-та в диапазона 3-5к лева покупна цена винаги ще се карат от такива хора.
Няма да ги спре ни електрониката на е90 ни модулите и ;)
Познай кой е следващият модел 3-та серия натискащ 5-те к лв ... е90 320д :mhihi:

пп. има още един фактор, който ще прати е90 директно по петите на е36 и е46 ама не си го казал още :lol:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Настройват ли медиите населението срещу БМВ собствениците?

Мнение от Dextuar » 01 Авг 2017, 14:12

K_Ilkov написа:
dextuar написа:Ето, че е можело да ме разбереш, ама нали винаги на контра :ok: . Това ми беше още първото изречение, пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к, сега ти ще ми кажеш ...

Ти не можеш да разбереш някой по-концептуални неща :mhihi:

То може и стане ама едва ли ще стане, щото тия дето ревете от тях, че правят простотии по улиците
мога да хвана бас, че много малко от тях са със шперове ;)

Та вземи се сОпри с тоя шпер :winky: Не е той ключа от палатката ;)

БМВ-та в диапазона 3-5к лева покупна цена винаги ще се карат от такива хора.
Няма да ги спре ни електрониката на е90 ни модулите и ;)
Познай кой е следващият модел 3-та серия натискащ 5-те к лв ... е90 320д :mhihi:
Хаха, ма те не вървят, кой ще ги купи :mhihi: Дори голи, голи 318-ки англичанки няма по 5к, ама си лайте, че няма по-велико от 30-ката :ok:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Последна промяна Dextuar на 01 Авг 2017, 14:14, променена общо 1 път

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от K_Ilkov » 01 Авг 2017, 14:13

Ти кажи :mhihi: :ok: Аз не разбирам :ok:

K_Ilkov написа:пп. има още един фактор, който ще прати е90 директно по петите на е36 и е46 ама не си го казал още :lol:


:arrow: дерзай тука :lol:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Настройват ли медиите населението срещу БМВ собствениците?

Мнение от Dextuar » 01 Авг 2017, 14:15

K_Ilkov написа:Ти кажи :mhihi: :ok: Аз не разбирам :ok:

K_Ilkov написа:пп. има още един фактор, който ще прати е90 директно по петите на е36 и е46 ама не си го казал още :lol:


:arrow: дерзай тука :lol:
Ти ще ме светнеш, нали си разбирач и всичко си видЕл как се случва с тия модели :winky:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от K_Ilkov » 01 Авг 2017, 14:19

Както виждаш не съм само аз видЕл ;) Ама то даже не е въпроса кво аз съм видЕл, а кво ти не си видЕл :lol:

Нап'ни се още малко, че иначе пак ше трябва да минаваме на ЛС :mhihi:

dextuar написа:Дори голи, голи 318-ки англичанки няма по 5к, ама си лайте, че няма по-велико от 30-ката :ok:

На предната страница ...
K_Ilkov написа:След 5г
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от host » 01 Авг 2017, 14:28

dextuar написа:
bum_bum написа:
dextuar написа: пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к,


Кое е по-скъпо, да си вземеш кола за 10-15к и да и сложиш шпер за 2 или такава за 4-5к и да и сложиш шпер за 7-800? При все, че това за 7-800 не е точно шпер вече, щото много отдавна е престанало да заключва.

dextuar написа:В последно време виждам много назобени Корси Б, не ги знам колко коне са, ама за тия 700-800 кила добре понавървяват :mhihi:


Не, че нещо ама с 20-ка дизел почти всичко, което срещаш по пътя понавървява :mhihi:
Да, 20-ката дизел не е самолет, но с един чЕп гони 200 коня, та не е точно спряла ;). Не забравяй, че на повечето коли като Опел и Шкода най-големите двигатели са по 170 коня... Та за БМВ стандартите може и да не изглежда много, ама повечето други малолитражки не вАжат. Все пак това не ти е тдс-а ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


щом си вярваш с 1500кг шлеп и 200кс, че върви ... успех в гонките ... Опел и Шкода ... в БМВ форум ... честно ... кажи ни за Дачия ся ... щото има една върви доволно "бай Илия" сподели вече ... нз да не я срещнеш и нея в "ситуация"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от Dextuar » 01 Авг 2017, 14:30

host написа:
dextuar написа:
bum_bum написа:
dextuar написа: пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к,


Кое е по-скъпо, да си вземеш кола за 10-15к и да и сложиш шпер за 2 или такава за 4-5к и да и сложиш шпер за 7-800? При все, че това за 7-800 не е точно шпер вече, щото много отдавна е престанало да заключва.

dextuar написа:В последно време виждам много назобени Корси Б, не ги знам колко коне са, ама за тия 700-800 кила добре понавървяват :mhihi:


Не, че нещо ама с 20-ка дизел почти всичко, което срещаш по пътя понавървява :mhihi:
Да, 20-ката дизел не е самолет, но с един чЕп гони 200 коня, та не е точно спряла ;). Не забравяй, че на повечето коли като Опел и Шкода най-големите двигатели са по 170 коня... Та за БМВ стандартите може и да не изглежда много, ама повечето други малолитражки не вАжат. Все пак това не ти е тдс-а ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


щом си вярваш с 1500кг шлеп и 200кс, че върви ... успех в гонките ... Опел и Шкода ... в БМВ форум ... честно ... кажи ни за Дачия ся ... щото има една върви доволно "бай Илия" сподели вече ... нз да не я срещнеш и нея в "ситуация"
Еее не може всички да караме Е36-ци, не виждам какво толкова се засегнахте :dunno:


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от host » 01 Авг 2017, 14:37

въпроса не е в е36цата ... още 90та година 200кс кола 1200-1500кг е нищо ... един обикновен автомобил ... просто тегло-кс е слабичко ... като се повозиш повечко и видиш ще разбереш

е36цата нищо особено не е ... беше преди време най-лесния и безпроблемен начин да си напазаруваш трошка за возене която да не е недоразумение ... просто нормална кола ... сега с по-редките части ако си човек който обича всичко да му е ок , вече си е греда

но недей ни обяснява БМВ спрямо Рено и Опел как е ... не вярвам някой нормален човек да гледа за покупка БМВ или някое от изброените

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от vicho » 01 Авг 2017, 14:44

host написа:но недей ни обяснява БМВ спрямо Рено и Опел как е ... не вярвам някой нормален човек да гледа за покупка БМВ или някое от изброените


corsa b :mhihi: :idea: :mhihi:

п.с. с c20xe :mrgreen: :smoke: :fart:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от K_Ilkov » 01 Авг 2017, 14:50

дека си ве ексрацер :ok:

кАжи за моделите, ти барем си минАл през всичко от е30 насам :lol:

dextuar написа:Еее не може всички да караме Е36-ци, не виждам какво толкова се засегнахте :dunno:

Не ве брадчед никой не се е засегнал, просто не разбираш, че всичко е въпрос на пари, а не на модел ...

Всичко е въпрос на време. И за е46 имаше много легенди, за 90ките също е имало мистики (ти по-добре трябва да знаеш).
Постепенно всичките започват да се обръщат, суапват магерят и тн и тн.

Чекай само да ударят 5к и гледай кво ще стане :mhihi:

dextuar написа: пак казвам - шпер само от М3 или някоя друга фирма към 2к,

тва знаеш ли го?
https://www.bmw-shper.com/bg/%D0%B1%D0%BC%D0%B2-e90/
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Настройват ли медиите населението срещу БМВ собственицит

Мнение от KPETEH » 01 Авг 2017, 15:56

то некои обръщат е30-ки, ти за е90-ки.... е90ки комминг суун ин еври катуун!
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook