Избор на зъбен душ (иригатор)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от Хаос » 13 Окт 2015, 17:09

Взех си OralB OXYJET, на 5-та степен ми се струва слабо...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 256
Регистриран на: 9.02.2006
Кара: мфил

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от teao » 13 Окт 2015, 18:15

Аааа, вземи си една малка водоструйка. :winky:
П.С. Хем ще миеш и колата...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от gromovich » 14 Окт 2015, 6:20

Хаос написа:Взех си OralB OXYJET, на 5-та степен ми се струва слабо...


Аз до сега не съм имал никакъв проблем с венците и 5 степен на душа я усещам нормално. Според мен усещането за силата много зависи от състоянието на венците.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от sambeto » 14 Окт 2015, 8:07

gromovich написа:
Хаос написа:Взех си OralB OXYJET, на 5-та степен ми се струва слабо...


Аз до сега не съм имал никакъв проблем с венците и 5 степен на душа я усещам нормално. Според мен усещането за силата много зависи от състоянието на венците.

:yes:

Вече ползвам същия душ трета седмица, в началото усещането беше същото. Вече като се пооправят венците ще видите, че налагането никак не е малко на 5 степен :angel:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от Ganchev__ » 21 Окт 2015, 2:49

Колеги, от днес и аз съм с oxyjet oral b в комплект с четката.Учудих се, че реално е braun, така пише на кутията.И на мен ми се струва слаба дори 5-тата степен, иначе съм доволен.Само да спомена, че го купих от представител за близо 170лв.Разликата с технополис в цената е огромна...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от nikola59 » 28 Ное 2015, 13:02

Да повдигна малко темата. Модела Waterpik WP660 ( най- новият им модел) в момента е на отлична цена в италианският амазон - EUR 87,14 в момента е цената със включена доставка до БГ. Който желае може да се възползва от момента. :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от sean-john » 27 Мар 2016, 19:42

Следях темата и много се двоумях дали да си взема такава джаджа :mhihi: ,но видях зъбен душ на разпродажба с една камара приставки и на хубава цена
и викам ще го взема да пробвам...ако не свикна да го ползвам поне няма да съм дал много пари.След 2 месеца ползване мога да кажа,че съм доволен
и си го ползвам,не е много шумен както очаквах,но пък е як :mhihi: .На последната степен имам чувството,че ще ми отреже нещо в устата :mhihi:
пускам го на 3-4 от 6-7 незнам колко са.За избелване на зъби не го виждам,но усещам повече свежест,лично при мен не изкарва почти нищо забележимо,но като цяло не ми се пълнят зъбите и местата около тях.Взех го май за 80лв не е Орал Б или Waterpik,но за сега си върши работата добре,карам си само със стандартния накрайник,
другите не съм ги пробвал дори.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от mambata_943 » 29 Мар 2016, 20:03

В техномаркет ми казаха, че waterpik и orab b - било едно и също ? И ми предложиха някакъв модел D18 (не помня, дали oral b или waterpik беше), за 137 лв. Имат и някакъв друг, ама той 400лв :kuku: Чудя се, дали да го купувам този - Д18, да не е някакъв стар модел ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от sambeto » 30 Мар 2016, 10:21

mambata_943 написа:В техномаркет ми казаха, че waterpik и orab b - било едно и също ? И ми предложиха някакъв модел D18 (не помня, дали oral b или waterpik беше), за 137 лв. Имат и някакъв друг, ама той 400лв :kuku: Чудя се, дали да го купувам този - Д18, да не е някакъв стар модел ?


Oral B са ти предложили. Модела е MD-18/MD-20.
Аз ползвам тоя и съм доволен много. Oral B и Waterpik немат нищо общо :mhihi:

sean-john, ако бях го намерил твоя модел когато търсих щях него да си купя.
Честито за придобивката! :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от mambata_943 » 30 Мар 2016, 19:28

sambeto написа:
mambata_943 написа:В техномаркет ми казаха, че waterpik и orab b - било едно и също ? И ми предложиха някакъв модел D18 (не помня, дали oral b или waterpik беше), за 137 лв. Имат и някакъв друг, ама той 400лв :kuku: Чудя се, дали да го купувам този - Д18, да не е някакъв стар модел ?


Oral B са ти предложили. Модела е MD-18/MD-20.
Аз ползвам тоя и съм доволен много. Oral B и Waterpik немат нищо общо :mhihi:

sean-john, ако бях го намерил твоя модел когато търсих щях него да си купя.
Честито за придобивката! :yes:



Благодаря :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Bulgaria
Кара: 320i M Пакет, е39
Мечтае да кара: е39 - сбъдната

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от Lattri » 07 Юни 2016, 10:27

Здравейте колеги,

Какво мислите за този модел: http://icecat.nl/bg/p/oral-b/pc-center- ... 32599.html

Имам възможност да го взема като подарък от работа и се чудя дали да си го поръчам. Тези приставки дали ще работят на него: http://www.technopolis.bg/bg/Dental-car ... 3/p/835401 ?

Също така не съм сигурен дали може да се включи към тока или не. Никъде не намирам информация. Ако е само на батерии не би си струвало.

Поздрави,
По какво се познава добрия шофьор? По броя мухи на страничните прозорци.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 421
Регистриран на: 2.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от v_p_m » 07 Юни 2016, 11:36

Lattri написа:Здравейте колеги,

Какво мислите за този модел: http://icecat.nl/bg/p/oral-b/pc-center- ... 32599.html

Имам възможност да го взема като подарък от работа и се чудя дали да си го поръчам. Тези приставки дали ще работят на него: http://www.technopolis.bg/bg/Dental-car ... 3/p/835401 ?

Също така не съм сигурен дали може да се включи към тока или не. Никъде не намирам информация. Ако е само на батерии не би си струвало.

Поздрави,

Имам същите неща само че не са комплект , приставките би трябвало да ти работят без проблем , иначе четката си е на батерия която си е в нея, като се сложи на поставката се зарежда. Пръскалката работи на захранване 220- волта и се фиксира за стената да речем

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 14.04.2008
Местоположение: Bulgaria
Кара: 320i M Пакет, е39
Мечтае да кара: е39 - сбъдната

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от Lattri » 07 Юни 2016, 13:57

v_p_m написа:
Lattri написа:Здравейте колеги,

Какво мислите за този модел: http://icecat.nl/bg/p/oral-b/pc-center- ... 32599.html

Имам възможност да го взема като подарък от работа и се чудя дали да си го поръчам. Тези приставки дали ще работят на него: http://www.technopolis.bg/bg/Dental-car ... 3/p/835401 ?

Също така не съм сигурен дали може да се включи към тока или не. Никъде не намирам информация. Ако е само на батерии не би си струвало.

Поздрави,

Имам същите неща само че не са комплект , приставките би трябвало да ти работят без проблем , иначе четката си е на батерия която си е в нея, като се сложи на поставката се зарежда. Пръскалката работи на захранване 220- волта и се фиксира за стената да речем


Здравей колега,

Благодаря много за отговора! Това исках да разбера. Директно си го поръчвам тогава и до 2-3 седмици ще дам отзив.

Поздрави,
По какво се познава добрия шофьор? По броя мухи на страничните прозорци.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 17.06.2016

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от yetti » 17 Юни 2016, 0:43

Аз намерих този на промоция http://www.emag.bg/zyben-dush-aeg-md-56 ... AR-1iniafh .

Някой ако може да даде мнение :help:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Избор на зъбен душ (иригатор)

Мнение от sambeto » 17 Юни 2016, 19:31

yetti написа:Аз намерих този на промоция http://www.emag.bg/zyben-dush-aeg-md-56 ... AR-1iniafh .

Някой ако може да даде мнение :help:


Проучвах го навремето.... не става. Слаба струя, проблемна помпа за налягането, трудно намиращи се консумативи....
Не случайно марка като AEG е два пъти по евтина от подобен уред на други марки.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook