Желание за емиграция, къде и защо?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Bogat-Beden » 21 Мар 2017, 22:13

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от alx » 22 Мар 2017, 0:04



трагикомичното е, че ефекта които се е получил от това упражнение на една от двете му мозъчни клетки е обратния на желания. точно заради начина по които въздуха вибрира около този човек хората избягаха от родината...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от JOGI » 22 Мар 2017, 1:12

'притежавам десетки левове' :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от E34 » 24 Мар 2017, 8:10

Ае ко си мислите вий беееее??!!! Най-накрая са появи един истински бизнесмен, вероятно от София (личи по акцента) да ви го кажи! Остава да му купим един видеорегистратор и да са пуска в другата тема :mrgreen:
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от slatanic » 24 Мар 2017, 21:22

Ти мани ама бизнесмени като тоя и партия са направили.И като гледам на къде отиваме след някоя и друга година може да управляват.
Не знам на къде ще избият нещата,но на добре няма да е.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Larbi » 07 Апр 2017, 21:48

Испания му е майката. Условието там е да имаш много спестени финикийци, или злата и диаманти или изкарваш нещо стабилно през интернет или по принцип да не разчиташ на пари изкарани в Испания. Заплатите нещо не ги бивали, кризата е огромна, голяма безработица, ниски заплати (за това което са свикнали). На фона на всичко това ако човек си докарва някакви прилични пари през интернет или по какъвто и да е начин там е идеално се предполага. Да, и в БГ си цар ама ги няма намръщените същества навсякъде около теб, киселите шофьори, кофвфри и служители. Топло е през по-голяма част от годината, а не като в БГ да става минус 20 градуса сух студ с бонус арктически вятър. Никога не съм ходил, но от известно време се породи едно огромно желание да емигрирам там. Само не знам къде да се забия - Барселона, Малага или няъде посредата като изключим Валенсия. В групите за Българи в Испания или по места има удивително злобни душички с много комплекси за избиване и склонност към олигофрения, така че от там никаква полезна информация не можах да науча къде да кацна. От друга страна ако човек пита за вълшебното NIE вземат че отговарят. Ех, не са всички злобни душички, хайде от мен да мине. Има и нормални хора. :mrgreen:
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от K_Ilkov » 07 Апр 2017, 22:01

Larbi написа:Испания му е майката.... Никога не съм ходил

:dunno:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Larbi » 07 Апр 2017, 22:11

K_Ilkov написа:
Larbi написа:Испания му е майката.... Никога не съм ходил

:dunno:



Larbi написа:Топло е през по-голяма част от годината, а не като в БГ да става минус 20 градуса сух студ с бонус арктически вятър.
:guitarist:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Bogat-Beden » 08 Апр 2017, 1:27

Братко,ни Барселона, ни Малага ти трябва..
Баш около Валенсия или други народни райони се ориентирай ;)
Освен ако не си си изградил социализъмА ,ама не ми се вЕрва,щом пишеш и четеш във тая тема...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от JOGI » 08 Апр 2017, 1:32

това със студа си е индивидуално, аз обичам зимата а тя при нас дори е и лека. пък и лятото идва момент, в който няма какво повече да съблечеш, а зимата винаги може да се облечеш още хаха. въпреки че аз ходя с едно и също тънко яке, независимо дали заради някой дъжд лятото, или зимата в планината на -20..

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Larbi » 08 Апр 2017, 1:57

JOGI написа:това със студа си е индивидуално


Точно че си е индивидуално. Аз съм от така наречените зиморничави хора. Изобщо ме няма на студ. Има хора и хора. Някои по къс ръкав могат да стоят на 0 градуса, но това си е тяхна работа.

Относно "народните" райони не знам какво да кажа освен, че най-добре Българите в чужбина да не те разбират че си Българин :mrgreen: :mhihi: Прясна случка от една западна държава. Сутринта се мотая наляво надясно и гледам 2 елемента от мъжки и женски пол до една спирка чакат някакъв превоз явно приближавам се и на Английски ги питам дали знаят в колкото отваря тоя магазин (нямаше никъде написано работно време, а аз умирах за цигари) и оня ми вика 7 :mhihi: Хубаво си викам не му вярвам на тоя ама ше повися 15 мин, какво толкова. И заставам настрани до спирката и се чува на Булгаристански язьик:
Тя: - Ко искаше тоа?
Той: - Пита в колко отваря магазина.
Тя: - И ти ко му каза?
Той: - 7. Излъгах го (смее се самодоволно, като човек свършил нещо много важно и полезно) :mhihi:

Абе весели хора са 97.23% от Българите в чОжбина :bowdown:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Bogat-Beden » 08 Апр 2017, 2:00

нямах предвид това,но щом са ти ясни нещата,сичко е ток :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Larbi » 08 Апр 2017, 2:06

Bogat-Beden написа:нямах предвид това,но щом са ти ясни нещата,сичко е ток :yes:


Е, чак да са ми ясни нещата... Но предпочитам да отида някъде където не е бъкано с Българи. Интересното е че установявам че от познати Румънци с които ме е срещнал живота доста от тях не понасят да са в чужбина с или край други Румънци особено ако става въпрос за съквартиранти.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от hell's angel » 08 Апр 2017, 9:16

Larbi написа: Но предпочитам да отида някъде където не е бъкано с Българи

Ходи в Тайланд, няма клинч, българите са рядкост и всички се хилят. Малко е кофти с недвижимите имоти, ама тайландки бол. По -малко кинти ще са ти нужни отколкото в Испания. ТрЕбва и да ядеш люто, ма за месец-два се свиква. :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Желание за емиграция, къде и защо?

Мнение от Мордехай » 08 Апр 2017, 12:06

Larbi написа:Относно "народните" райони не знам какво да кажа освен, че най-добре Българите в чужбина да не те разбират че си Българин :mrgreen: :mhihi: Прясна случка от една западна държава. Сутринта се мотая наляво надясно и гледам 2 елемента от мъжки и женски пол до една спирка чакат някакъв превоз явно приближавам се и на Английски ги питам дали знаят в колкото отваря тоя магазин (нямаше никъде написано работно време, а аз умирах за цигари) и оня ми вика 7 :mhihi: Хубаво си викам не му вярвам на тоя ама ше повися 15 мин, какво толкова. И заставам настрани до спирката и се чува на Булгаристански язьик:
Тя: - Ко искаше тоа?
Той: - Пита в колко отваря магазина.
Тя: - И ти ко му каза?
Той: - 7. Излъгах го (смее се самодоволно, като човек свършил нещо много важно и полезно) :mhihi:

Абе весели хора са 97.23% от Българите в чОжбина :bowdown:

Такива има много и не знам защо много се кефят като пратят някой за зелен хайвер. Имам един познат бензинджия на Петрол Корабчето в Горубляне от Ихтиман, голям кеф изпитва да праща хората така където си иска, особено лятото му е кеф с гастарбайтерите. А преди години с камионите стояхме на Черния паркинг в Солун редовно да чакаме за клиенти за товари и понеже покрай нас беше пътя за Атина, редовно имаше объркани питащи хора и редовно българи, стоящи в кантината наблизо ги пращаха за зелен хайвер и после се кефеха яко.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook