Пушите ли цигари?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Пушите ли цигари?

Да, от години
65
35%
Преди да, но ги спрях
43
23%
Опитвал съм, но не ми харесват
39
21%
Не знам как да ги откажа
2
1%
Не, не съм опитвал никога и нямам и желание
37
20%
 
Общо гласове : 186
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от alchohol » 22 Юли 2015, 11:20

Подръпвам си, ама умерено, по една кутия на седмица.
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от KoolyO » 22 Юли 2015, 17:12

От около 20г. си пуша сериозно и за сега не мисля да ги спирам изобщо. Особено , след като в момента се снабдявам с Ротманс плочка в неограничени количества и то на супер цена.
Е.Димитров написа:Взех си от гърция едни Ротманс плочка, ама още не съм ги отворил да видя стават ли, като преди ли са или същите л@йна като останалите.

Нямат грешка, същите са си. Нищо общо с останалия бълвоч. Като запаля и всеки коментира как тия цигари миришат като едно време и просто не могат да се сбъркат като аромат. Липсва ми само дебелия златен пръстен, който имаха едно време :lol:
А! И в последно време няколко пъти като ходих до Бразилия, там бялото 'боро им е страхотно. Мисля си че е абсолютно същото, като това, което помня, когато се "появи" за пръв път при нас.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от red_bull92 » 01 Авг 2015, 12:10

Не пуша и никога не съм пробвал :lalala:
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1755
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от BMW_POWER » 08 Апр 2020, 0:33

Тези дни е починал един мой бивш съученик. Страстен пушач, повече от 30 години. Рак на белите дробове. На 53г.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от Borymeckata » 08 Апр 2020, 12:46

Хайде и аз да се разпиша. На една бригада изпуших няколко цигари "Стюардеса", дали не беше някакъв бас... И това ми е било пушенето в живота. Като много малък помня, че баща ми ме караше да допуша негова цигара и оттогава никога не съм имал желание. В анкетата гласувах, че "никога не съм пробвал", въпреки тези няколко цигари.

Моите съученици пушеха (минаваше за голяма гъзария тогава, сега си е нещо нормално деца да пушат...), техните ги хващаха и следваха скандали, бой, даже гонене от дома. Аз им държах цигарите в ученическата си чанта, даже нашите са ги намирали и не е имало проблем. Сега като се замисля - имал съм доста свободно детсво, за разлика от повечето мои познати... :mhihi: :mhihi:
Не ми пречи някой да пуши покрай мен, даже ми харесва - живял съм години със съквартиранти пушачи. Гаден ми е старият и застоял цигарен дим.

Вероятно всички имаме някакви вредни навици. Ако не е пушене или пиене, може да е нездравословно хранене, заседнал живот, рисково каране, агресивно отношение към околните, такива неща... Аз например не пуша и не пия концентрат, бира и вино понякога. Но пък ям много въглехидрати - много ми е трудно да се храня без хляб, а често ми се прияжда нещо сладко и търся шоколад. Иначе съм здрав, но единият ми дядо (по майчина линия) умря с диабет, та имам едно на ум...
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Пушите ли цигари?

Мнение от Моджо » 08 Апр 2020, 16:50

Пуша, та пушек се вдига :)) От НГ насам съм ги свалил под една кутия на ден.
За хубаво или лощо така е повече от 30 години вече.
Хм,хм...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Maxx_E90

Последни теми
Facebook