Къде си пазите колите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

къде си държите колата

на улицата
85
40%
паркинг
9
4%
паркинг с охрана
23
11%
гараж
97
45%
 
Общо гласове : 214
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Къде си пазите колите

Мнение от barty » 25 Апр 2015, 8:09

doomy525 написа:https://www.facebook.com/jad.bechaalany/videos/10155346239715122/?pnref=story

ей така :mrgreen:


Манящина :mhihi:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Къде си пазите колите

Мнение от drago_pavlov » 27 Апр 2015, 9:07

devent написа:Имах предвид хората, които си обичат колите, не буквално всички.

Аз моята толкова я обичам, че вечер спя в нея пред блока, вместо при жената...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Къде си пазите колите

Мнение от deyan-enchev » 27 Апр 2015, 9:16

На скрапове по 5-10 бона, няма какво да им умуваме, на пътя и тва е. Ако имат някой глезотии по екстериора паркинг със спящ пенсионер.
Инъче пред блока не бих оставил Е65 с парктоници, или пък е60 с мултиволан :mhihi:
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 20.04.2018
Пол: Мъж

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Ivan8310 » 20 Апр 2018, 7:31

Здравейте, колеги забелязах, че темата е неактивна от доста време, но да не създавам нова реших малко да я подновя. На скоро си закупих....


Kroki: Рекламата се заплаща. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Къде си пазите колите

Мнение от drifty » 20 Апр 2018, 19:15

Астрата 3та година си стои пред блока, гледам си я през прозореца. 39ката - за нея преговарям със съседката да си продава колата и да ми дава гаража. Платен паркинг на по-малко от 15 минути пеша май нямам, та не е оферта. Ако не намеря гараж, ще я оставям отвън, колкото и да не ми се иска.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Къде си пазите колите

Мнение от KoolyO » 21 Апр 2018, 21:28

В София ми седи на улицата. (така и гласувах)
От време на време са се случвали разни золуми (спукан прозорец, одран детайл), ама то това си е нормално и изобщо не му се кахъря.
Тука е под стряхата, пред къщи, ама то тука няма никакво значение къде си държиш колата...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Exclusive89 » 21 Апр 2018, 21:39

Гараж.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Къде си пазите колите

Мнение от terorero » 22 Апр 2018, 11:35

В квартала където живея (Тракия ) ползвам охраняем паркинг пък и без друго местата за паркиране и в този квартал са кът, както и в целия град вече. Работя на центъра и всичко е синя зона, за местата където няма пък пишман граждани драскат с ключове, правят скандали и такива глупости, затова си наех гараж. Изключително удобно е, а и ако решиш да пийнеш по центъра на града колата си стои прибрана цяла нощ. 8)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Dextuar » 22 Апр 2018, 11:56

drifty написа:Астрата 3та година си стои пред блока, гледам си я през прозореца. 39ката - за нея преговарям със съседката да си продава колата и да ми дава гаража. Платен паркинг на по-малко от 15 минути пеша май нямам, та не е оферта. Ако не намеря гараж, ще я оставям отвън, колкото и да не ми се иска.

На мен са ми около 12-15 минути до паркинга и вече 2 години си се разхождам сутрин/вечер. Неприятно е особено ако вали, но пък си е един вид разходка, но по задължение, което ме дразни. В твоя случай, не виждам никакви притеснения да спираш Е39-ката пред блока, но ако караше нещо по-ново като например Ф10 и ти я разбият и окрадат/ако не успеят да я откраднат целата/, ще видиш, че ще се разхождаш щеш-не щеш или просто ще продадеш колата.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Къде си пазите колите

Мнение от drifty » 22 Апр 2018, 14:39

Така е, стара кола е, няма навигация, която явно е доста апетитно. И все пак не ми е много спокойно. Живея в спокоен град, ама знае ли се. Дават се тук там гаражи малко по-близо, но ако ще плащам за гараж, по-добре да ми е наблизо.. Ще видя идните месеци дали ще открия нещо. Ако съседката се навие, че ще си продава колата, и успея да се събера вътре, ще съм много доволен, под задната тераса ми е и има широк плац отпред, може да се правят и ремонти, ама да видим. Иначе да, ако карах Ф10, щях да си търся гараж. Макар че в квартала има един доста богат човек, който кара няколко доста скъпи коли - едната беше някаква мерцедес купе, доста нов /може би 2012-13г, и си го държи пред блока.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Къде си пазите колите

Мнение от bioz » 23 Апр 2018, 0:22

Какво толкова ги мислите тия стари дараци. Все едно имането сте си набили в тях :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.2i CSL '03

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Дидо85 » 23 Апр 2018, 8:17

На улицата пред блока, нямам гараж. :(

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Don_Diego » 23 Апр 2018, 13:05

Don_Diego написа:Нощно време в гараж, през деня когато съм вкъщи и съм излизал с колата в двора пред гаража. Ако ме мързи да я прибирам и знам, че няма да вали дъжд или сняг само слагам катинар на вратата, отделно шофьорската врата е точно до каракачанката :mhihi:


Update: Всичко се държи в гараж вече, дори да се прибирам за половин/един час пак вкарвам. Преди време няколко коли на улицата и една на приятел, която прибрахме в двора (беше с пълна кутия на тавана) осъмнаха с павета я по преден капак, я по таван и не смея да рискувам :ranting:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 2.02.2018
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: на детето БМВ-то :)

Re: Къде си пазите колите

Мнение от ElSi » 23 Апр 2018, 14:13

От както ми откраднаха колата пред блока, не смея да си държа др. коли отвън, въпреки че кола без каско не съм имала.
Плащам си парко място в двора на съседната кооперация и си я наблюдавам, така ми е спокойно.
I don't know where the Limit is But I know where is Not!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 25.11.2007
Пол: Мъж
Кара: и БМВ кара
Мечтае да кара: по А-8

Re: Къде си пазите колите

Мнение от toncho83 » 09 Май 2018, 8:37

От скоро нямам гараж и колата стои навън.Втора седмица вече я намирам, където съм я паркирал... :D :D :D :lalala: :lalala: Чувствам се европеец

П.П.Миналата година 3 пъти се опитаха да откраднат 1цата (е81) на жена ми... :paranoid:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook