Къде си пазите колите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

къде си държите колата

на улицата
85
40%
паркинг
9
4%
паркинг с охрана
23
11%
гараж
97
45%
 
Общо гласове : 214
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Don_Diego » 19 Апр 2015, 16:53

Нощно време в гараж, през деня когато съм вкъщи и съм излизал с колата в двора пред гаража. Ако ме мързи да я прибирам и знам, че няма да вали дъжд или сняг само слагам катинар на вратата, отделно шофьорската врата е точно до каракачанката :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 16.07.2014
Местоположение: Tullamore
Пол: Мъж
Кара: F30 & E46
Мечтае да кара: Вoeing 787 Dreamliner

Re: Къде си пазите колите

Мнение от SH3M37A » 20 Апр 2015, 15:04

Ха интересна тема :)
Предната ми кола си я докарах от чужбина с ремус и красива джанта + рекаро от предната ми кола субаро WRX .
Не беше ,кой знае какво колицата ,но си ми пазеше спомените от всякакви премеждия с нея в Бг и Европа.
Блъснаха ме на паркинг и избягаха.
После един заспал сече завоя пред блока и я смаза отпред . Тръгнах към застрахователната компания и ми се отвори предния капак ,като ми счупи прозореца и накриви тава..... ( моя грешка не го проверих )
И докато чакам някой мина надра колата с ключ и по чиста случайност го хванах на място .... и когато го запитах защо отговора беше :
" ми тя и без това мяза на гъз " след което последва и разправия с полицията за нанесени тежки телесни повреди , но ме оправдаха .

След ,което си хванах шапката пътя и се изнесах от Държавата и Бай Ганьо . Но родината си остава вечно в мен .


Но факт ,че и тук се намират глупаци да си отварят вратите на колите ,като гаражни порти и да кривят ламарини и следи от врати по боята ......
Изображение
Изображение

Е36 - 1998
Е46 - 2003
F30 - 2016

За руснака всичко, което трябва да се прави с гаечен ключ по-малък от номер 24, си е чиста нано-технология!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Къде си пазите колите

Мнение от deyan-enchev » 20 Апр 2015, 16:29

Ако някой ден си купя хубава кола сигурно и гараж ще взема.
Настоящите скрапове се пазят с въоръжена охрана стреляща отвисоко :mhihi: сватбарската през терасата.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Къде си пазите колите

Мнение от DriftoMania » 20 Апр 2015, 16:44

Тия които държат колите си в гараж/платен паркинг (подкрепям ги, да не си помисли някой нещо) как си пазят колите когато реално ги ползват и отиват в чужд квартал/град/село? Оправия няма, пълно щастие също, май решението е масова обикновена кола за всеки ден без готини елементи, подходящи за крадене и хубава кола за уикенда, когато ще се кара за кеф и ще се внимава къде се оставя..
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 1.11.2009
Местоположение: в колата
Пол: Мъж
Кара: E-65 730D

Re: Къде си пазите колите

Мнение от POYO » 21 Апр 2015, 11:54

Ще се самоцитирам от друга подобна тема, поне сега е в правилния раздел

POYO написа:Държа си я на булеварда пред нас :shock: колкото и да не ми се иска, просто няма гараж в рамките на две преки в който да мога да влезна и/или то да не е мъчение
Примери:
1. първият гараж който пробвах беше с асансъор, ок това се преживяваше, влизах на милиметри, но проблема беше че колата е много тежка и едвам едвам се движеше асансъора. :censored:
2. ужасно тесен и всяко влизане и излизане от него ми отнемаше около 14-16 минути което не ми е оферта особено като бързам. :dummy:
3. хубаво, лесно беше влизането и излизането от гаража, но беше толкова тесен, че не можех да излезна от колата :ranting:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Silverlight » 22 Апр 2015, 21:55

Държа го пред блока или зад блока, където мога да го виждам и има камери. В нашия град кражи на коли доста рядко се случват, но заради джантите и сега тъкмо ги боядисах станах супер набиващи се в окото и мисля да си сложа секретни болтове. :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Elesar74 » 24 Апр 2015, 8:31

Тази тема май е актуална за София и по-големите градове, както някой вече каза. Аз лично съчувствам на колегите, които живеят в София. Това, да трепериш всеки момент нещо да не се случи с колата ти, това не е работа. Моята кола спи на паркинга зад блока, понякога я забравям и отключена, няколко пъти си забравях лаптопа на задната седалка. Не си представям какво би се случило, ако живеех в София, сигурно вече нямаше да имам кола. Така че, има и опция, сменете местожителството, вместо да живеете в непрекъснат страх и притеснение.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Doberman_vas » 24 Апр 2015, 9:54

Elesar74 написа:Тази тема май е актуална за София и по-големите градове, както някой вече каза. Аз лично съчувствам на колегите, които живеят в София. Това, да трепериш всеки момент нещо да не се случи с колата ти, това не е работа. Моята кола спи на паркинга зад блока, понякога я забравям и отключена, няколко пъти си забравях лаптопа на задната седалка. Не си представям какво би се случило, ако живеех в София, сигурно вече нямаше да имам кола. Така че, има и опция, сменете местожителството, вместо да живеете в непрекъснат страх и притеснение.

голяма опция няма що :banghead:
да смениш марката по-малкото зло
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Elesar74 » 24 Апр 2015, 10:35

И това е опция, не съм казал, че другото е единствената.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Къде си пазите колите

Мнение от © » 24 Апр 2015, 10:45

в гараж
ако съм в друг град паркинг, но не се вманиачавам много - най-много да остана без халогени, фарове, м броня, някоя навигация, джанти или направо без кола :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Къде си пазите колите

Мнение от stefanoff » 24 Апр 2015, 12:23

Пред моя блок напоследък се е появила нова мода - на коли с не софийски регистрации да им се трошат прозорците , е така от вандализъм, без да се взима нещо от вътре :dunno: Парко места инак има бол, едва ли е някой съсед със "заплюто" място
Не Мы такие, Жизнь такая

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: паралел 42 на голямата вода
Пол: Мъж
Кара: предимно служебни кошници
Мечтае да кара: без да се ядосва
Детайли за колата: M47N

Re: Къде си пазите колите

Мнение от MORSKIa » 24 Апр 2015, 15:15

Дома у гаражо, а на гости (на най-близкия платен паркинг) и кеф :driving:
Не понасям тарикатите на пътя във всичките им проявления пък били те и с нашта марка

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Къде си пазите колите

Мнение от doomy525 » 24 Апр 2015, 15:36

enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3197
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Къде си пазите колите

Мнение от laviatan » 24 Апр 2015, 15:54

doomy525 написа:https://www.facebook.com/jad.bechaalany/videos/10155346239715122/?pnref=story

ей така :mrgreen:

:++
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Къде си пазите колите

Мнение от ///ivanE30 » 25 Апр 2015, 1:21

по гаражи подземни а Е30 ската гние под едно дърво дегизирана като изнемощяла но сърцето и е на сигурно място :mrgreen:
bedrock city racing

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: momo-1st, xterminator

Последни теми
Facebook