Къде си пазите колите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

къде си държите колата

на улицата
85
40%
паркинг
9
4%
паркинг с охрана
23
11%
гараж
97
45%
 
Общо гласове : 214
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Къде си пазите колите

Мнение от vicho » 09 Май 2018, 13:21

отделен гараж... дори за 5 минути , като се качвам пак я вкарвам... поне ми е удобно :idea:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Къде си пазите колите

Мнение от bum_bum » 10 Май 2018, 9:22

Де факто плащам по 100лв на месец за паркинг, де юре от никой не я пазя, щото едва ли има толкова закъсал крадец.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Къде си пазите колите

Мнение от host » 10 Май 2018, 10:11

има , вЕрвай ми ;) някав прост наркоман ми помля триъгълното стъкло на купето + метала отдолу до стъклото преди няма и 1г ... сигурно за краде CD-то което повече от 50лв не вярвам да струва 2ра ръка ... та тъпаци има всякакви

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Къде си пазите колите

Мнение от c04 » 10 Май 2018, 10:50

Те за стотинки трошат прозорци, ти за сд :mhihi: Затова не оставям нищо, което да си вижда в колата, че вземат 50ст. ти после давай няколкостотин лева за прозорец :banghead:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Къде си пазите колите

Мнение от k.milanov » 10 Май 2018, 18:57

Почти 4 години си държах колата пред блока в Люлин и не съм имал никога проблеми с кражби. Виж някой малоумен съсед да ми надере колата с врата - редовно. В една слънчева сутрин си намерих колата без предните мигачи :kuku: Е36 бели мигачи на депо по 11,50лв бр., на които им влизаше вода, лепил съм ги, със счупени щипки и дори единия беше матиран след като се закачихме с един в едно задръстване :kuku: Стойността им според мен е около 3лв.

Чудя, се коя жалка душа реши да ми ги открадне? :shock: Най - тъпото в случая беше, че единия от към тротоара го бяха свалили и бяха оставили културно крушката с фасонгата вътре :clap: ,а другия от към улицата ( предполагам са бързали да не ги види някой да им строши ръцете за 3лв.) го бяха изтръгнали с кабела, фасунгата, крушката :mhihi:

Та от тогава на 'охраняем' паркинг :censored:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3881
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Къде си пазите колите

Мнение от Kroki » 11 Май 2018, 9:41

В подземен гараж, където на входа има бариера, врата, камера и пазач. А долу съм в затворена клетка. Една идея по-спокойно ми е и понеже съм на -2 ниво, температурата е винаги 10 градуса.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Къде си пазите колите

Мнение от randity » 11 Май 2018, 17:43

При слагането на летните гуми реших да си сложа и метални вентили. И си харесах пък и метални капачки на които пише модела на колата ми. Еми преди малко ходих да мия колата и гледам - некой ги краднал :mhihi: А струваха 4$ в Ибей. Е как да имаш мерак да правиш к'вото и да било по колата си :dunno:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 349
Регистриран на: 9.04.2008
Местоположение: Софията
Кара: E34 M5 20 JAHRE
Мечтае да кара: E34 520 на метан

Re: Къде си пазите колите

Мнение от sixstraight » 14 Май 2018, 9:30

k.milanov написа:Почти 4 години си държах колата пред блока в Люлин и не съм имал никога проблеми с кражби. Виж някой малоумен съсед да ми надере колата с врата - редовно. В една слънчева сутрин си намерих колата без предните мигачи :kuku: Е36 бели мигачи на депо по 11,50лв бр., на които им влизаше вода, лепил съм ги, със счупени щипки и дори единия беше матиран след като се закачихме с един в едно задръстване :kuku: Стойността им според мен е около 3лв.

Чудя, се коя жалка душа реши да ми ги открадне? :shock: Най - тъпото в случая беше, че единия от към тротоара го бяха свалили и бяха оставили културно крушката с фасонгата вътре :clap: ,а другия от към улицата ( предполагам са бързали да не ги види някой да им строши ръцете за 3лв.) го бяха изтръгнали с кабела, фасунгата, крушката :mhihi:

Та от тогава на 'охраняем' паркинг :censored:

Кажи честно че някой е откраднал такива мигачи мен ми ги подариха ама като чета и се чудя дали не трябва да ги укрепвам допълнително
Всички пътища водят към НАДИН :twisted:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Къде си пазите колите

Мнение от TheDriver » 14 Май 2018, 10:17

Най-абсурдото нещо което са ми крали е капачката на огледалото :mhihi: Интересното е, че два дни преди това някой ми беше ударил огледалото на паркинга и капачката беше доволно счупена, а аз чаках събота, за да се ровя из паяжините на тавана за другите огледала. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Къде си пазите колите

Мнение от vicho » 14 Май 2018, 10:40

преди 10 години в студентски ми откраднаха предната емблема на е36цата и ми бяха сложили стара, очукана :mhihi:

п.с. съвест :angel:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Къде си пазите колите

Мнение от host » 14 Май 2018, 10:57

+1
преди 2 години същото ми се служи на обичайното място където спирам всяка вечер почти ... защо са решили, че след като са ми надрали капака с отвертка или каквото са вадили моята емблема е добре да сложат друга олюпена нз

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx, Jorixa, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook