Фиксирани мачове / Футболни залози

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Кара: W221 S550 AMG / CLA 220d / X5 3.0d

Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от AngelG » 23 Мар 2015, 23:05

Здравейте ! Последно време все повече се рекламират въпросните сайтове / фейсбук страници , които претендират , че срещу определена сума ще ти кажат крайния резултат от мача . Със сигурност повечето от вас са виждали въпросните страници в фейсбук ( Fixed matches ) независимо дали залагате или не . Моето мнение е , че 99% от тях са измамници и цялата идея е да ти вземат 100-200 евро за уж сигурният мач , а позитивните коментари под снимките в фейсбук са от фалшиви профили . Та да си дойдем на въпроса :

- Някой от вас ползвал ли ги е ?
- Какво ви е мнението ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Denmark » 23 Мар 2015, 23:20

няма как нещо такова да е легално поради простата причина, че противоречи с легалното, а именно честната игра между два отбора.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 18.11.2011
Пол: Мъж
Кара: W221 S550 AMG / CLA 220d / X5 3.0d

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от AngelG » 23 Мар 2015, 23:33

Denmark написа:няма как нещо такова да е легално поради простата причина, че противоречи с легалното, а именно честната игра между два отбора.



Въпроса тук не е дали е легално или не , а дали ти дават реална информация или просто ти взимат парите и те пращат да пътуваш :wave:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от zazomazo » 24 Мар 2015, 0:21

А ти предполагаш ли, че ако някой има инфо за уговорен мач ще изсипе тая информация точно у Фейсбук, а няма да иде да сложи 1000 евро на точен резултат? :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от TNT » 24 Мар 2015, 0:29

Трябва да натрупа някакси капитал, за да заложи :ok:

П.П. Наистина повечето са схеми. Останалите са просто добри прогнози, от хора, които яко следят и залагат. Наистина уговорени мачове не се появяват току-така. А и мачове се уговарят в съблекалнята непосредствено преди срещата, за да няма изтичане на информация.
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Kroki » 25 Мар 2015, 10:45

Използвали сме услугите на човек, който дава прогнози. Спрямо тях сме залагали и повечето пъти бяхме на +.
Другия вариант е следния, влизаш в някой от сайтовете за залози и почваш да търсиш мачове, където остават 4-5 минути игра и примерно не са си вкарали нито 1 гол. Залагаш малки суми и повечето пъти печелиш. Обаче трябва много следене и ровене.. Това ако имаш свободно време и няма какво да правиш по цял ден. Изкарвали сме по 50-60лв на ден. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 240
Регистриран на: 24.05.2011
Местоположение: In search of the pot of gold
Пол: Мъж
Кара: Е36
Мечтае да кара: по хубави пътища

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от GKuzmanov » 27 Мар 2015, 14:59

Kroki написа:Използвали сме услугите на човек, който дава прогнози. Спрямо тях сме залагали и повечето пъти бяхме на +.
Другия вариант е следния, влизаш в някой от сайтовете за залози и почваш да търсиш мачове, където остават 4-5 минути игра и примерно не са си вкарали нито 1 гол. Залагаш малки суми и повечето пъти печелиш. Обаче трябва много следене и ровене.. Това ако имаш свободно време и няма какво да правиш по цял ден. Изкарвали сме по 50-60лв на ден. :)


и като останат 4-5 минути какво залагаш .... това е несериозно на мачове 0:0 да залагаш в 85-та минута ...

реално за тези 100-200 лева/евро прекупуваш вече такава информация ( тоест човека Х е платил 10к лева/евро за 2 или 3 мача, а са 2 или 3 защото винаги се случва наредения резултат да не излезе и това е подсигуряване, а в тяхните очи е подарък, но да кажем си е процент грешка, та този човек Х с подобни теми/съобщения и т.н. препродава информацията на 3-ти лица с цел възвръщане на инвестицията). Другото е, че ти като обикновен човек и нямащ връзка в тези среди, трудо би се сдобил с контакт от първоизточника и оттам тези смешни цифри който искат за уредени мачове са с голям процент риск ...

Или с две думи, ако искаш да инвестираш пари в уреден мач, НЯМА как информацията да е толкова евтина ( НО има вариант в който късмета може да покрие и такива инвестиции, но не мисля че би искал да рискуваш много пари на такава вероятност)

п.п. Уредените мачове са най-често в Испания 2,3,4 Ирландия, Турция
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от TNT » 27 Мар 2015, 15:35

Повечето са си баш измама. Пускат няколко мача що годе лесни. Рибките виждат "аа тея са познали", после почват да пращат СМС-чета и готово. Чувал съм, че пускат и различни прогнози на различните "рибки", та поне едната да излезе и после пак по същата схема :mhihi: Като избягат балъците, се прави нова страница с друго име :lol: Както човека каза - в уговорените мачове се въртят много пари и няма кой да ти каже за 2-5-10лв. нагласен мач.

П.П. Покер играйте, от мачове няма пари :ok:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Kroki » 27 Мар 2015, 16:50

GKuzmanov написа:и като останат 4-5 минути какво залагаш .... това е несериозно на мачове 0:0 да залагаш в 85-та минута ...

Ми залага се, че няма да има гол, както ти падне. :)
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 240
Регистриран на: 24.05.2011
Местоположение: In search of the pot of gold
Пол: Мъж
Кара: Е36
Мечтае да кара: по хубави пътища

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от GKuzmanov » 27 Мар 2015, 17:41

Kroki написа:
GKuzmanov написа:и като останат 4-5 минути какво залагаш .... това е несериозно на мачове 0:0 да залагаш в 85-та минута ...

Ми залага се, че няма да има гол, както ти падне. :)


И каква е логиката пак да питам ... в 85минута 0:0 коефициента за няма гол ще е максимум 1.06 или 07 ... та в тоя ред на мисли какво ще заложищ ? 100лв. за 0:0 и да вземеш 107 ? А не е изключено и да изгармиш а веднъж загубиш ли ще трябва да спечелиш 15 пъти за да ги спечелиш ...

със сигурност с тази система няма как да си на +

колегата дава съвет за покер, ама с това мислене и там няма да стане :mhihi:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Kroki » 27 Мар 2015, 17:45

Аз ти казвам кое как е било, всеки е свободен да прави каквото иска.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от doomy525 » 27 Мар 2015, 18:05

GKuzmanov написа:колегата дава съвет за покер, ама с това мислене и там няма да стане :mhihi:


ох то пък при покера особено в старса грам не ги реди..колко пъти са ме вземали с някви абсурдни ръце в турнири с по 12-20$ вход, където се предполага, че няма да има такива изцепки :lol: пример - с фул съм до ривъра и еестествено с картата от ривъра прай каре :mhihi: и то не един път се е случвало
Последна промяна doomy525 на 27 Мар 2015, 18:06, променена общо 1 път
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Rainbow » 27 Мар 2015, 18:06

Измама като цяло, главно от македонци/сърби май. И аз следях една такава група във фейсбук и пускаха от време на време безплатен мач, като постоянно снимки с излезли мачове и коефициенти от по 30 (сборни). Реших да ги пробвам с безплатния - не познаха, но какво направиха е по-интересно. Веднага се изтриха всичките мнения за този мач, както и снимката и се качи снимка на друг излязал и видиш ли пак познали :mhihi:

Като им драснах ме баннаха от групата :lol:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от Владо » 29 Мар 2015, 14:44

Све е математика... и физика :mhihi: ... и химията е физика :mrgreen:

Въпросът има 2 страни, които да се различават: едното е да имаш вътрешна информация за изхода на даден мач, която да споделиш във фейсбук ми звучи абсурдно, и реални прогнози за мачове, базирани на много неща, основно статистика и моментно състояние.
Първото не си струва да се коментира, макар че много хора може да го твърдят, и с подходящи срещи и "докажат". Все пак възможните изходи са само 3. Ако в реално време познаят 2 последователни срещи от "по-така" мачове, може да им излезе има на "познавачи" с вътрешна информация.
Другия вариант си е цяла наука, която съм се зарекъл ако остане време от работа да поизследвам. За мой късмет засега не ми остава време :mhihi: .
Имам базова подготовка, и малко собствени идеи, даже смятах да пусна една тема тук. Но наистина трябва време, за да се поддържа такова нещо.
Все пак накрая ще споделя един сайт, в който от футбол нищо не разбират, но са напред с математиката :mhihi: . НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ :!: изцяло или с големи суми, тествайте на "празни обороти" някое време, и внимателно избирайте срещите! Да кажа и че на сингъл прогноза не залагам :!:
http://www.prosoccer.gr/

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 16.11.2009

Re: Фиксирани мачове / Футболни залози

Мнение от vipspot » 08 Фев 2017, 8:43

Владо написа:Све е математика... и физика :mhihi: ... и химията е физика :mrgreen:

Въпросът има 2 страни, които да се различават: едното е да имаш вътрешна информация за изхода на даден мач, която да споделиш във фейсбук ми звучи абсурдно, и реални прогнози за мачове, базирани на много неща, основно статистика и моментно състояние.
Първото не си струва да се коментира, макар че много хора може да го твърдят, и с подходящи срещи и "докажат". Все пак възможните изходи са само 3. Ако в реално време познаят 2 последователни срещи от "по-така" мачове, може да им излезе има на "познавачи" с вътрешна информация.
Другия вариант си е цяла наука, която съм се зарекъл ако остане време от работа да поизследвам. За мой късмет засега не ми остава време :mhihi: .
Имам базова подготовка, и малко собствени идеи, даже смятах да пусна една тема тук. Но наистина трябва време, за да се поддържа такова нещо.
Все пак накрая ще споделя един сайт, в който от футбол нищо не разбират, но са напред с математиката :mhihi: . НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ :!: изцяло или с големи суми, тествайте на "празни обороти" някое време, и внимателно избирайте срещите! Да кажа и че на сингъл прогноза не залагам :!:
http://www.prosoccer.gr/


Не се доверявайте изобщо дори. Те на това разчитат на малките суми. 2000-5000 човека по малка сума си е една добра сума. Изобщо типстъри, които разчитат на други да им дават пари за да препечелят не им е много чиста работата. Прегледайте статистиките и сами сиправете залозите, както аз. Малки суми, защото никой не е забогатял от залози :). Горния сайт добър, аз лично ползвам тоя (https://bg.mybets.eu) , че има българска версия за футболните им прогнози...

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook