Джереми Кларксън отстранен от BBC...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Mollov » 10 Мар 2015, 21:21

Май идва началото на края на Top Gear... за съжаление...

http://jalopnik.com/report-jeremy-clark ... 1690546352

Няма повече информация все още, но по слухове ситуацията изглеждала доста крайна...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от b00st » 10 Мар 2015, 21:34

Ще се разберат нещо, в това предаване има не малко пари :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от TheDriver » 10 Мар 2015, 21:45

Настроенията в интернет пространството извън нашата общност, т.е. сред нормалните хора :mhihi: са изцяло в подкрепа на ББС.Всъщност Джерами е недолюбван като цяло в британското общество, като изключим феновете на предаването.

От друга страна в общности като Сarthrottle и в средите на автомобилните фенове всички наскачаха, излязоха n на брой петиции в негова подкрепа, пишат се писма до ББС, оплаквания и т.н.
Незнам ББС дали са способни да устоят на това което ще се стовари върху тях и какъв политически натиск им се оказва.
Струва ми се обаче, че отпорът на феновете няма да продължи дълго и след време ентусиазмът ще отшуми.Т.е. ако не се даде гласност на защитниците на Джеръми като нищо всичко ще свърши.И ми се струва, че настроенията там са точно такива, че ще гледат да заглушат недоволните.

Лично аз смятам, че той и предаването са едно от малкото истниски приятни неща за гледане в ефира по света изобщо.И фактът че показват среден пръст на политическата, расовата и каквато и да е друга там коректност също много ми допадаше.За съжаление това не се харесва на масите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от intention » 10 Мар 2015, 21:48

Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ис-требител

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от BIRICHKA » 10 Мар 2015, 22:06

Силно се надявам от BBC да осъзнаят, че така ще загубят едно от най-гледаните си предавания и да се споразумеят.
Some say he spends most of his time on bmwpower-bg.net

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от TheDriver » 10 Мар 2015, 22:10

Ето едно мнение на негова колежка, което общо взето се споделя от една не малка част от телевизионните среди, а и от обществото.

http://www.theguardian.com/commentisfre ... and-resign


Ясно личи колко е важна политическата коректност и цензурата в тези среди.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 931
Регистриран на: 19.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bayerische Motoren Werke
Мечтае да кара: безплатно!

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от MaxMeyer » 10 Мар 2015, 22:44

http://www.dnevnik.bg/sviat/2015/03/10/ ... d_skandal/
Ето и версия на български,половин час се чудих коя е n-word то било nigga хахахха да не ме отстраните от форума за расизъм :mrgreen:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от ///M Power » 10 Мар 2015, 22:49

Махнат ли Джеръми, край и с предаването. ББС ще изгуби доста. Все пак няма по гледано авто предаване в света. А и не е лесно да се направи ( примери с Топ Гиър Австралия, САЩ и Русия - нямат успеха , Фифт Гиър също не е на това ниво). Лошото че ще загубим и ние феновете на автомобилите.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Владо » 10 Мар 2015, 23:04

Никога не ми е харесвал тоя, но мотивите за спирането и коментарите за евентуалните такива други са абсурдни :no:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Сондьора » 10 Мар 2015, 23:33

Като правиха предаване в румъния на никой не му пукаше кво говори :mhihi:
За африка поне да беше казал, че е открил липсващото звено :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 18.08.2007
Пол: Мъж

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Sea Eagle » 10 Мар 2015, 23:50

Джерами веднъж вече е бил отстраняван от Top Gear, и доколкото съм чувал, това довело до погловен срив на рейтинга тогава.
Мисля това е била и причината да го върнат обратно. Т'ва 90-те ако не се лъжа.

Джереми не много обичан от доста хора, и разбира се харесван от други. Сериозно не крие личните си предпочитания в преценките и становищата си за някой марки / модели автомобили, и определено плюе всичко made in US.
Но, той си е лицето с което предаването олицетворявано доста време. Аз лично харесвам самостоятелните участия на Джеймс Мей, и Ричард Хамънд, повече от тези на Кларксон, но липсата на високия, ще се усети.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от steeN » 11 Мар 2015, 1:16

BBC не знам дали са наясно, че никой няма да гледа Топ Гиър без Джереми... да остраняват колкото искат, някоя друга телевизия ще го прибере веднага. Плюс това много го уважавам за това, че е шибнал идиота Пиърс Морган в мутрата при някакъв спор :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 23.02.2007
Местоположение: Еindhoven
Пол: Мъж
Кара: e36 325i
Мечтае да кара: M-ка, кво друго?

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Wolf4 » 11 Мар 2015, 1:28

Mollov написа:Май идва началото на края на Top Gear...


Добро пожаловать в RT.
Are you M enough...?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от Jordana » 11 Мар 2015, 1:33

Ако заради това че посочил основния цвят на някой , са го цензурирали , това е дискриминация към своБодата на словото и трябва да се прекрати .От друг страна 35 години водещ май са прекалено и за Опра даже .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 29.06.2006

Re: Джереми Кларксън отстранен от BBC...

Мнение от MatriX_Fucked » 11 Мар 2015, 2:20

Преди 10 години (кога мина това време, бе), не познавах Топ Гиър, бях чел няколко неща, бяха ми разказани няколко предавания и си направих страшно негативно мнение за Кларксън. Почнах да гледам предаването, мнението ми за него спадна до точка на замръзване, след няколко епизода това непостоянно нещо, известно като мое мнение се изкачи до нвиждани висоти и си остана там. Не мога да кажа с ръка на сърцето, че този човек е "пожалил" някого! Бълва невероятни простотии, доста пъти и обидни, ако гледаш шоуто нагласа, различна от това да е "забавление". Доста пъти съм се чудил как си позволява и как му позволяват да казва някои неща по телевизията. Но точно заради тези неща над 10 години съм върл фен на Топ Гиър. Е, разбира се - на екипа като цяло. Но докато Хамънд и Мей може да се разглеждат кат предястието и десерта, то Кларксън си е основното ястие. Без него - няма Топ Гиър, а ББС ще последва примера на Великобритания от световна сила до местно явление...

Искрено се надявах да дойдат за някой спешъл в България, само и само да видя как зверски ще ни нахрани.
Без страх, без спирачка!

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook