Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от K_Ilkov » 27 Апр 2017, 21:16

Даже и не съм чел кво пише за тоя народен будител щото както сам каза той е ясен още от началото :mhihi:

Остана само да питаме, що сипваме при него тогава?

Щото е еФтино. еФтино ама гадно, гадно ама еФтино ...

И те така, човека е в парламента, а вие спестихте по некой лев, дето всички ще го платим скоро.

Важното е да се въртят парите :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от (bubsa) » 27 Апр 2017, 21:29

А как от 5 мнения решихте,че горивото му е лошо?Ето,аз съм доволен и не намирам разлика спрямо другите бензиностанции :dunno: Още доста хора си карат с гориво от него и им е добре.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от K_Ilkov » 27 Апр 2017, 21:47

На мен лично ми е важно само едно.
Това от фейса с данни за сместа.
Останалото са алабалистики.
Може и то да е такова и да е човек на Вальо платен да съсипва Веско във фейса. Ама може и да е някой дето си пада по детайлите на нещата.

Ти как мислиш? Или е нужно да сме в схемата "Невинен до доказване на противното".
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от host » 27 Апр 2017, 21:51

сипвайте си където ви е кеф ... само не и на ЛукОйл които доказано ощетяват всички като прикриват печалби и не внасят пълни данъци ;) Измамници има много, просто си изберете друг.

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от K_Ilkov » 27 Апр 2017, 21:53

host написа:сипвайте си където ви е кеф ... само не и на ЛукОйл които доказано ощетяват всички като прикриват печалби и не внасят пълни данъци ;) Измамници има много, просто си изберете друг.

:yes:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от (bubsa) » 27 Апр 2017, 22:07

K_Ilkov написа:На мен лично ми е важно само едно.
Това от фейса с данни за сместа.
Останалото са алабалистики.
Може и то да е такова и да е човек на Вальо платен да съсипва Веско във фейса. Ама може и да е някой дето си пада по детайлите на нещата.

Ти как мислиш? Или е нужно да сме в схемата "Невинен до доказване на противното".

Е точно това казвам и аз.Няма как някой от фейса да ме убеди,че черното е бяло без дори да го знам кой е.Колата ми работи добре,разхода е идентичен с разхода ми със скъпата нафта на шел и еко :dunno: Върви си по същия начин и т.н.На мен ли да вярвам или на фейсО?
Мога да карам със скъпата нафта,а мога да карам и с доста по-евтина от на Веско,но за момента ще си зареждам от него.Цена качество е ОК за мен.

А това,че самоя той не е цвете за мирисане е ясно и на децата,но като гледам какви откровенни безчинства се случват пред очите ни в държавата вече нищо не ме учудва.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от Jordana » 27 Апр 2017, 22:10

Той щото бат Веско Марешки си плаща всичко кат поп , затова е винаги на загуба и дължи милиони според вестниците . Не той де , майка му Веска Марешка е със горивата и бензинджийниците . Човека е просто един депутат и заместник председател на народното събрание ...между другото явно :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от K_Ilkov » 27 Апр 2017, 22:25

@ бубса да ве тя нали около тва се върти тая тема, всички знаем, че Веско е боклук, но докато има келепир имаме угодното оправдание, че и другите са такива.

За мен и ти и тоя във фейса сте на едно ниво. Ни ви знам ни нищо. Ама той има числа. Пък и говори за друго гориво, нали? Мен за нафтата ми дреме. Не че за бензина на Веско не ми е през хоя :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от Bogat-Beden » 27 Апр 2017, 22:54

K_Ilkov написа:Това от фейса са алабалистики.
.

хизвинявай,ама малко си противоречиш..
усещам как марешки забавя влизането на ел колите в бг :lol:
сблъсъка на олигархични кръгове надвисва своята сянка и над извън темата :mrgreen:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от host » 28 Апр 2017, 0:03

Jordana написа:Той щото бат Веско Марешки си плаща всичко кат поп , затова е винаги на загуба и дължи милиони според вестниците . Не той де , майка му Веска Марешка е със горивата и бензинджийниците . Човека е просто един депутат и заместник председател на народното събрание ...между другото явно :mhihi:


да покажат НАП как му е на загуба бизнеса и не плаща ... спирам и от него да зареждам ... или да покажат , че реално не плаща акциз ... тва ми стига да спра да давам пари на която и да е верига

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от K_Ilkov » 28 Апр 2017, 8:07

Bogat-Beden написа:
K_Ilkov написа:Това от фейса са алабалистики.
.

хизвинявай,ама малко си противоречиш..
усещам как марешки забавя влизането на ел колите в бг :lol:
сблъсъка на олигархични кръгове надвисва своята сянка и над извън темата :mrgreen:

Нещо си ме цитирал грешно :dunno:

Ако искаш да си уредим една среща в ЦУМ да го обсъдим :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от Jordana » 28 Апр 2017, 8:29

host написа:
Jordana написа:Той щото бат Веско Марешки си плаща всичко кат поп , затова е винаги на загуба и дължи милиони според вестниците . Не той де , майка му Веска Марешка е със горивата и бензинджийниците . Човека е просто един депутат и заместник председател на народното събрание ...между другото явно :mhihi:


да покажат НАП как му е на загуба бизнеса и не плаща ... спирам и от него да зареждам ... или да покажат , че реално не плаща акциз ... тва ми стига да спра да давам пари на която и да е верига

Има такава датъчна проверка на НАП , но е спряна в момента по молба на 73 годишната Веска Марешка тъй като била в невъзможност да осигури целия обем документация за 2016г . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от drago_pavlov » 28 Апр 2017, 13:09

K_Ilkov написа:
host написа:сипвайте си където ви е кеф ... само не и на ЛукОйл които доказано ощетяват всички като прикриват печалби и не внасят пълни данъци ;) Измамници има много, просто си изберете друг.

:yes:

To 'щото рафинерията работи само за собствените си бензиностанции...
Ако искаш да ги "накажеш" трябва да сипваш само при марешки, ромпетрол и газпром.
Но пак си оставаш капка в морето за тях...
Последна промяна drago_pavlov на 28 Апр 2017, 13:29, променена общо 1 път
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от host » 28 Апр 2017, 13:23

Ами сипвах с години на Шел, после затвориха всички Шел в Плд освен 2 обекта на изхода на града посока Първомай/Хасково, които станаха адски неудобни.

Ромпетрол чат-пат ползвах и Петрол щото има точно до дома ми на бул. Васил Априлов в Пловдив... Е в Петрола ме прекараха адски 2 пъти колата почна почти да гасне сама, разход почти 2ен без да преувеличавам. И това е рамките на 6м ми се случи 2 пъти... Айде първия път реших че е кофти партида ама след 2рия случай още няколко пъти зареди... Разхода поне 1/3 нагоре, слагаш Еко или Омв... Няма дерт.

Накрая (началото на тази година) започнах специално да ходя до обекти на ОМВ и Еко и да зареждам само 100 октана. Нямах проблеми с разхода и колата е приятна за каране.

Веско отвори е Пловдив, имам роднина до обекта му който виждам 1-2 в месеца ... 50лв тест. Няма дерт. И от тогава си зареждам там. В момента е които горивото му се скапе в Плд си минавам пак на Еко и ОМВ. Също доста ме дразни, че няма 100 октана на обекта в Пловдив.

Та и на мен колата ако ми даде висок разход или проблеми веднага ще го зарежа.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Цените на горивата 2016-2017

Мнение от Демирев » 28 Апр 2017, 14:13

Мащабна акция на икономическа полиция и държавния метрологичен интитут в районите на София - Пловдив - Перник - Пазарджик - Блаоеввград са проверени 180 бензиностанции.
Открити са несъответствия в 38 тона бензин и дизел и са запечатани колонките. Напълно затворени са две бензиностанции на голяма верига.
Естествено пази се в тайна името на веригата с открито некачествено гориво.
Споменава се че може би е Шелл :smoke:


host - ако твърдо решиш да зареждаш само при чинно плащащи си всички данъци и акцизи и прочие значи ще трябва да ходиш пеш.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook