Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Цените на горивата

Мнение от Пинтев » 31 Мар 2020, 13:54

1.59 бензин и нафта на Марешки
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 30.03.2011
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от goldygoldy » 31 Мар 2020, 14:02

BaDxBoY написа:Случайно попаднах на улицата пред Илиянци. Към края и (там при складове и т.н.) имаше една малка бензиностанция и дизела и бензина бяха по 1.50. Някой някога сипвал ли е там ?


Сипвам по няколко пъти седмично от много време и не съм имал ядове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 12.02.2013
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от MartinP » 31 Мар 2020, 17:42

Ще пада още.На Марешкия горивата още ли се славят с лошо качество?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Цените на горивата

Мнение от slatanic » 31 Мар 2020, 18:14

На входа на стадион Герена вчера нафтата 1.56лв за литър.Много убаво..както казваше моят племенник като беше на 2. :mhihi:
И за сега си върви прилично и харчи пак прилично.....пу....пу..... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от Фидел Кастро » 31 Мар 2020, 19:42

goldygoldy написа:Сипвам по няколко пъти седмично от много време и не съм имал ядове.

Засичал ли си "удрят" ли в количеството?
Преди около 2 години засякох, че "евтината" бензиностанция до бившия АРЗ "Люлин" лъже в количествата. Бензина и дизела са перфектни, но лъжат. Намира се между разклоните за Суходол и Овча купел и се продължава около километър.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Цените на горивата

Мнение от ivanski_2 » 31 Мар 2020, 19:49

При нас (Круиз Чепеларе) сега заредих 1.68 нафтичка , сравнение с лукоил 2.18 :kuku:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Цените на горивата

Мнение от Сладур1 » 31 Мар 2020, 20:52

Фидел Кастро написа:
goldygoldy написа:Сипвам по няколко пъти седмично от много време и не съм имал ядове.

Засичал ли си "удрят" ли в количеството?
Преди около 2 години засякох, че "евтината" бензиностанция до бившия АРЗ "Люлин" лъже в количествата. Бензина и дизела са перфектни, но лъжат. Намира се между разклоните за Суходол и Овча купел и се продължава около километър.
Аз миналата седмица заредих от една такава бензиностанция, в туба 10 литра. Играя си вкъщи и меря с една кана разграфена 1 литър, наливам в скутера и в фрезата. Излезе 10.20литра. Повечето го отдавам на не точно мерено 1 литър и в това, че като наведох маркуча се изсипа малко бензин. Сетих се за един дето работел на бензиностанция и си наливал бензина дето оставал в маркуча. Хм...

п.с. Днес заредих пак в тубата, ама 20 литра. Сега за форума, ще си поиграя да го измеря и ще пиша. Но, от бензиностанция до бензиностанцията ще има разлика. Поне така си мисля.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата

Мнение от steeN » 31 Мар 2020, 23:54

Ако си заредил и вън е било 5 градуса примерно, а у вас 20 градуса не мисля, че е скандално да има такива разлики.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Цените на горивата

Мнение от Сладур1 » 01 Апр 2020, 0:01

steeN написа:Ако си заредил и вън е било 5 градуса примерно, а у вас 20 градуса не мисля, че е скандално да има такива разлики.
Ако това се отнася за мен, не. Заредих,прибрах се и след 2 часа го прехвърлих. Пък и как ще стане тоя номер..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 4.04.2005
Пол: Мъж
Кара: F25

Re: Цените на горивата

Мнение от Alexius » 01 Апр 2020, 0:12

GoPetrolium на Житница - Дизел: 1.59 лв.
BMW F25

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата

Мнение от Don_Diego » 01 Апр 2020, 9:17

Фидел Кастро написа:
goldygoldy написа:Сипвам по няколко пъти седмично от много време и не съм имал ядове.

Засичал ли си "удрят" ли в количеството?
Преди около 2 години засякох, че "евтината" бензиностанция до бившия АРЗ "Люлин" лъже в количествата. Бензина и дизела са перфектни, но лъжат. Намира се между разклоните за Суходол и Овча купел и се продължава около километър.


От както имам тдс само там го зареждам, винаги до капачката и не съм забелязъл подобно нещо :dunno: Дизела наистина им е хубав, от време на време дори прелагат скъп дизел :bchug:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 951
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Цените на горивата

Мнение от datchko » 01 Апр 2020, 10:45

Това SNG ли е?

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 4.06.2013
Местоположение: София
Кара: 523i

Re: Цените на горивата

Мнение от emo25 » 01 Апр 2020, 11:36

datchko написа:Това SNG ли е?

Някоя друга ще да е, със сигурност не е SNG

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата

Мнение от Don_Diego » 01 Апр 2020, 11:59

Не, става въпрос за малка шано бензиностанция, която постоянно държи цени с поне 20ст. по-ниски от останалите бензиностанции. Неколкократно е коментирана по-напред в темата
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 4.06.2013
Местоположение: София
Кара: 523i

Re: Цените на горивата

Мнение от emo25 » 01 Апр 2020, 18:49

Не знам кой е доволен от бензина на ромпетрол, но на двигател с директно впръскване веднага 3ти път ми светка лампата за двигателя от 100 октана

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook