Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Jordana » 01 Дек 2018, 16:27

10-12 стотинки на литър е реалната нормална печалба от горивото по бензиностанциите . Такива 1-2 стотинки или другата крайност са възможни варианти , моментно и инцидентно но да работи някой постоянно на 1 стотинка горница айде моля .. с голяма надценка има обаче доста :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от alekangg » 02 Дек 2018, 14:39

bai_ILIA написа:В БГ има нереален брой бензиностанции на бройка/коли/хора или каквото и да е било. В Брюксел сме обикаляли цели квартали да намерим, тук на всяка пресечка :mhihi: Очевидно си струва всяка стотинка :ok:

Това е в цяла Европа. Само у нас са срещат по 2 на кръстовище или една след друга.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Сондьора » 04 Дек 2018, 21:12

И нека цените тръгнат нагоре :mhihi:
https://youtu.be/rXiSafSqXAY

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от steeN » 05 Дек 2018, 11:32

Двойна игра се опитва да играе този. Да не му изстине мястото :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 26.01.2009
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от speedhokk » 05 Дек 2018, 12:36

В неделя заредих А95 на Зара за 1.81 с отстъпката. Никаква разлика не намирам, още повече че приятели зареждат там от години, защото цените винаги са били една идея надолу. Сега разликата обаче е доста осезаема.
На Газпром ако трупаш отстъпка литъра ляга към 1.90. В София доколкото видях само Лукойл са паднали под 2лв. Горе долу бива, да видим само докога ще е така обаче :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от vicho » 05 Дек 2018, 12:42

speedhokk написа:Горе долу бива, да видим само докога ще е така обаче :lol:


1-2 месеца и после лекичко нагоре, както тръгнаха лятото... стотинка-две... после 10-20 ... и то не се усеща :mhihi: :mhihi: :mhihi:

дребни разходи :ok:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от host » 05 Дек 2018, 13:43

с оглед на престоящите през 2019г кметски избори , предлагам да бъде издигнат като кандидат кмет на гр. Враца от БМВ общоността в Бългрия потребителя с име @Vra4anin

считам , че вземайки предвид неговата непримиримост и беузкорна работа в популяризацията на врачанския регион сред БМВ общоността, той би бил всеотдаен и трудолюбив кмет

Да живее Враца!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Knoxville_ » 05 Дек 2018, 16:32

С Хондата ще ме приемеш ли у Враца?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Mollov » 05 Дек 2018, 16:45

Vra4anin написа: Ялате у Враца :mhihi:


Те тава'а офертаТА.... Малий!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от TNT » 17 Дек 2018, 12:20

Промоцията в Газпром с допълнителните проценти е приключила. Вече са си само “базовите”. Аз мисля да си използвам при следващото зареждане и всичко натрупано, да не решат да изгърми. Къде ще зареждаме вече Мнение за Инса Ойл ? Отвориха преди време една в Пловдив, вече купиха още 2-3 из града... За бензинче 95 ме вълнува.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от ildivvy » 17 Дек 2018, 13:06

Тези ми се струват съмнителни,но нямам преки впечатления.Не го произвеждат те,но... Разликата в цената с другите бензиностанции не е голяма...На нас ни раздадоха карти за отстъпка в ЕКО от 7ст без значение от деня.Имам една и на Лукойл от 7ст,но само за уикенда,иначе е 5ст...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от DLVasilev » 17 Дек 2018, 14:21

ildivvy написа:Тези ми се струват съмнителни,но нямам преки впечатления.Не го произвеждат те,но... Разликата в цената с другите бензиностанции не е голяма...На нас ни раздадоха карти за отстъпка в ЕКО от 7ст без значение от деня.Имам една и на Лукойл от 7ст,но само за уикенда,иначе е 5ст...

Ина мен днеска от фирмата ми дадоха същата сива картичка :mhihi:
Не знам само с коя ръка да я държа докато точа от самолета :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от madafaka_donkele » 17 Дек 2018, 14:43

TNT написа:Промоцията в Газпром с допълнителните проценти е приключила. Вече са си само “базовите”.


Фостата и на тези :mhihi: Казвайте някакви карти с повече от 7ст. намаление без значение делник/празник.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от DLVasilev » 17 Дек 2018, 14:51

Някоя шаностанция освен :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от TNT » 17 Дек 2018, 15:07

madafaka_donkele написа:
TNT написа:Промоцията в Газпром с допълнителните проценти е приключила. Вече са си само “базовите”.


Фостата и на тези :mhihi: Казвайте някакви карти с повече от 7ст. намаление без значение делник/празник.

Освен за Круиз, където е 10ст жетончето... не знам другаде. Реално на Газпром, ако сипваш премиум горива, пак се връзва над 7ст. отстъпката, но отиде далаверата от 15-20ст :mhihi: Както писах и по-назад в темата, един път от Круиза до затвора в Пловдив с 99+ направо все едно някой ми дръпна ръчната. Баща ми пък на кола с директно впръскване само там сипва без проблеми......

В Инса Ойл са по-евтини горивата с няколко стотинки, имат и някакви карти/чипове, но не знам с какви условия са и как е горивото. Само за метана знам, че е добре.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook