Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от host » 21 Дек 2018, 12:10

OMV са дъщеричка на LukOil ;)

Екото и мен нещо ме съмняват ... ама хванах един обект в Пловидв ... за сега зареждам редовно без дерт (Еко-то на кръстовището за квартал Прослав).

Иначе за горния случай не съм изненадан , мен познати не ми вярваха , че м52 от кофти бензин едва пали и тресе на презен ход и супер зле работи ... явно не съм откачен, то при новите мотори сумати още мизерии ще направи. Дано не са прецакали дюзите с тая гняс.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от c04 » 21 Дек 2018, 12:28

На OMV даже за кафе не спирам дет си вика :mhihi: , от Екото засега съм доволен, ама знам ли го :dummy:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 8.03.2015
Местоположение: София
Пол: Мъж
Детайли за колата: BMW E36 320i touring
Mercedes c230 cl203 sport coupe
Opel Corsa C 1.2

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Mpower94 » 21 Дек 2018, 15:16

За нафта ли говорите или за бензин?
През 2014, карах една сгъстена корса б 1.6 чипосвана във HPS та тая кола вървеше без да прекъсва и гърми само със 100-цата на ОМВ от тогава сипвам само там Ако толкова са го развалили да сипвам на друго място :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от dr.peshev » 21 Дек 2018, 15:24

Тогава 100 беше внос
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от zAcK » 29 Дек 2018, 17:00

Някой има ли скорошни впечатления от Лукойл в София до Бизнес парка. Заредих един резервоар дизел
и 535-цата взе да трака и да върви доста по-малко :banghead: Изгорих голяма част на дълго и сега с друг дизел няма драма :?:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от barty » 29 Дек 2018, 21:08

От Лукойл никога не зареждам, особено след моя случка на Лукойл Велико Търново през 2015.
Няколко пъти зареждам бензин 95 на Марешки на 1.79лв
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 19.12.2012
Местоположение: село Плевен
Пол: Мъж
Кара: сред идиоти.
Мечтае да кара: e31 850csi

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от skipper » 29 Дек 2018, 21:27

barty написа:От Лукойл никога не зареждам, особено след моя случка на Лукойл Велико Търново през 2015.
Няколко пъти зареждам бензин 95 на Марешки на 1.79лв

Аз пък само в Лукойл зареждам вече. Много развалиха горивата на Шел и ОМВ в Плевен. Вярно, че само на една единствена, но никога не съм имал проблеми. Става въпрос за бензиностанцията на изхода на Плевен срещу Ром петрол.
Oo (|||)(|||) oO
First law of electronics: "Every device is powered by the white smoke that resides within it, when the white smoke comes out, the device doesn't work anymore.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от barty » 29 Дек 2018, 21:56

skipper написа:
barty написа:От Лукойл никога не зареждам, особено след моя случка на Лукойл Велико Търново през 2015.
Няколко пъти зареждам бензин 95 на Марешки на 1.79лв

Аз пък само в Лукойл зареждам вече. Много развалиха горивата на Шел и ОМВ в Плевен. Вярно, че само на една единствена, но никога не съм имал проблеми. Става въпрос за бензиностанцията на изхода на Плевен срещу Ром петрол.


Явно че е до конкретна бензиностанция а не до верига, особено тези на франчайз.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от steeN » 30 Дек 2018, 1:03

А Еко в София как са щом има разлики? Аз преди зареждах на Ромпетрол и бях супер доволен, но някъде си запилях картата за остъпка :banghead: и робувам на Шел от известно време.
На Шел, ако не е випауър все едно съм сипал от Лукойл, спряла работа.
Марешки е по-спряла история и от Лукойл. Не, че не върви колата просто има по-малко мощност.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от bum_bum » 30 Дек 2018, 12:10

Аз им робувам от 15 години, не е страшно :mhihi:

В Еко се преебах да сипя преди 2 или 3 години, щото тук много превъзнасяха някакъв авио или нещо подобно беше бензин. 100 октана. Не знам как не ми стопи буталото на скутерчето, но имах чувството, че кракът ми гори. Такава температура вдигна от него. Отделно макс. скорост беше 10 или 20км по-ниска.

Плащам си като поп 20 ли 30 ли ст. беше отгоре (дори бегла идея нямам колко струва, щото не гледам) за в пауър нафта и бензин и нямам никакви проблеми да мисля от къде да сипя и как да не се прекарам с кофти качество. ТДС-а пали и с 0км оставащо гориво по борд, а който е карал такова знае с кофти гориво как се събира мизерия по цедката и под 10-15лт няма палене.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от steeN » 30 Дек 2018, 13:30

Явно имат добри добавки. При разглезените западняци най-добрия бензин беше техния.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от barty » 30 Дек 2018, 13:44

Bum_bum тук научих един лаф, мисля от Madpetio, че в България колкото и скъпо да платиш все получаваш боклук :mhihi:
Разбира се има изключения
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от bum_bum » 30 Дек 2018, 15:57

То това навсякъде важи. Тия дни псувам един робот Бош, който струва малко повече от колата ми, а е с пластмасови предавки вътре, които се чупят за амнайсти път. :banghead:

С Шел в интерес на истината не съм удрял на камък до сега. Разбира се твърдо вярвам, че в нормална страна качеството на аналогичното гориво ще е още по-добро.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Don_Diego » 30 Дек 2018, 16:04

Аз като пътувах миналия месец до Кьолн с колата си заредих 100 до горе от Газпром, навън навсякъде 95 съм сипвал. Разлика във вървеж и разход нямаше никаква. Успокояващото е, че тукашното 100 е като истинското 95 и може би няма да фърлА бързо мотор (все пак е ауди, пък там това си е консуматив :mhihi: )
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от smamf » 30 Дек 2018, 17:06

zAcK написа:Някой има ли скорошни впечатления от Лукойл в София до Бизнес парка. Заредих един резервоар дизел
и 535-цата взе да трака и да върви доста по-малко :banghead: Изгорих голяма част на дълго и сега с друг дизел няма драма :?:
Отвратително качество е дизела там. Преди 2 години сипахме пълен резервоар на безпроблемно е91 320d (беше на резерва) от скъпия им дизел, и тръгнахме по Тракия. Не можахме да стигнем до Ихтиман даже. Карали сме спокойно 120-130. Колата изгасна в движение и не пожела да запали повече. Върнахме я в София на платформа. Дюзите и още една камара неща бяха заминали. За няма и 30 километра. От горивото. Явно 2 години по-късно нещата са същите.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook