Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от ildivvy » 04 Окт 2018, 18:49

На" Газпром" 'хубавите' отстъпки идват с количеството налято гориво за месеца! Колкото повече се зарежда,толкова по-хубава става отстъпката! За редовия потребител е трудна за достигане. Някой чувал ли е за специални отстъпки (по-големи от нормалните с различните карти) за служителите на разни фирми/предприятия? Какво представляват? Нашия завод преговарял с различни вериги и досега имало постъпили оферти от ОМВ и ЕКО.Чакали офертата на Газпром...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от hell's angel » 04 Окт 2018, 22:30

Бе не знам, на мен взе да ми прелопва дизелЯ с тия газпроми - нещо, май ще се отписваме - нови добавки, ново н'ам к'во си :mrgreen: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от datchko » 05 Окт 2018, 13:16

ildivvy написа:На" Газпром" 'хубавите' отстъпки идват с количеството налято гориво за месеца! Колкото повече се зарежда,толкова по-хубава става отстъпката! За редовия потребител е трудна за достигане. Някой чувал ли е за специални отстъпки (по-големи от нормалните с различните карти) за служителите на разни фирми/предприятия? Какво представляват? Нашия завод преговарял с различни вериги и досега имало постъпили оферти от ОМВ и ЕКО.Чакали офертата на Газпром...

Не е много трудно достижимо, аз зареждам средно по 400лв на месец и си правя по 9% "възвращаемост", което пък са си по 12-13 лв на зареждане и на няколко резервоара един ми излиза безплатен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от TNT » 09 Окт 2018, 0:11

По-назад в темата беше обяснено. Разликата в това колко зареждаш е 1%. Ако разликата е 2% значи зареждаш за под 100лв месечно и би трябвало да не ти дреме за 1лв. на месец. В момента дали зареждаш за 120 или за 390лв на месец е все тая. Вече с над 400лв/месец взимаш още 1%.

За дизела не знам, ама от бензина 95 съм доволен. И вървеж, и разход. Ако не е ОК, бързо си показва и по двата показателя.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Hristo » 12 Окт 2018, 20:33

Някакво инфо от първа ръка къде е изгодно и качествено да се зареди бенз във Варна около Св. Константин и Елена.
ярнах няколко бензиностанции, но цената не ми хареса. Само марешки ли е на оферта във Варна

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Jordana » 12 Окт 2018, 21:17

OMV ама там в него район няма .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 22.08.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: го спокойно

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от ///eMo » 19 Окт 2018, 20:31

Малко встрани от темата за отстъпките, сега се загледах в ЕКО Люлин - А95 - 2,42, дизел - 2,44. Преди 2 дни цените бяха с 12ст по-ниски на същата бензиностанция. Частен случай ли е или съм проспал някоя новина за свършващ петрол? За справка в Шел от другата страна на улицата все още е 2,30 А95.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Don_Diego » 19 Окт 2018, 20:44

Масово вдигнаха цените чувствително :bang: Бензин 100 на Еко-то под Царско село е 2.82 :conf:
Единици са бензиностанциите където все още държат старите цени, но очаквам до другата седмица и те да са на новите.

Аз пак да похваля G-Drive бензина на Газпром - явно уцелвам все хубава партида напоследък и разхода падна с почти 1л/100км. От 12/100, вече се движа 11.0-11.2/100 :lalala: Зареждам на една и съща бензиностанция, винаги на една и съща колонка :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от vvasilev1 » 19 Окт 2018, 20:49

В Търново дизела е 2'54!

Изпратено от моят SM-A600FN с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от acho.rs » 19 Окт 2018, 23:16

Don_Diego написа:Масово вдигнаха цените чувствително :bang: Бензин 100 на Еко-то под Царско село е 2.82 :conf:
Единици са бензиностанциите където все още държат старите цени, но очаквам до другата седмица и те да са на новите.

Аз пак да похваля G-Drive бензина на Газпром - явно уцелвам все хубава партида напоследък и разхода падна с почти 1л/100км. От 12/100, вече се движа 11.0-11.2/100 :lalala: Зареждам на една и съща бензиностанция, винаги на една и съща колонка :kuku:

Супер им е бензина. Когато карах редовно 330ката, само от това сипвах. Гадното е че вече и тази бензиностанция стана скъпа, а не беше така в началото

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 2.02.2007
Местоположение: София

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от JOGI » 20 Окт 2018, 1:23

Don_Diego написа:Масово вдигнаха цените чувствително :bang: Бензин 100 на Еко-то под Царско село е 2.82 :conf:
Единици са бензиностанциите където все още държат старите цени, но очаквам до другата седмица и те да са на новите.

петрола се вдига, долара се вдига - цените се качват. петрола пада, долара пада - цените се качват. напълно логично е, защо се учудвате :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Окт 2018, 7:22

Не е така, преди година и половина при нисък петрол бензина беше 1.70. Мисля на места дори под това, може да нъркам с малко периода, но не и цената. От тогава се вдига всеки месец, дори леко да паднеше петрола, то все бе за кратко и пак се вдигаше, затова не сте усетили разлика. От тая цена насам се двигател постоянно и сега под 2.35 трудно има нещо някъде.
Доларът от тогава не е мръднал с разлика от 10 стотинки, та той няма много общо. Уж ония казваха, че няма да вдигат цените и ще се задържат петрола, не знам си кой уж взе да добива, а накрая го вдигнаха доста. Надявайте се на нова криза тип 2007-ма и стискай те парите. Хем жилища ще има евтини, хем бензин по 1.60.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 785
Регистриран на: 2.02.2011
Кара: E90 335i n55
Мечтае да кара: Това, което кара;)
Детайли за колата: Jb4, FMIC,DP,CP,Xhp stage 3.Харчи,пари и бензин,като луда:)))j

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от choio » 20 Окт 2018, 7:40

///eMo написа:Малко встрани от темата за отстъпките, сега се загледах в ЕКО Люлин - А95 - 2,42, дизел - 2,44. Преди 2 дни цените бяха с 12ст по-ниски на същата бензиностанция. Частен случай ли е или съм проспал някоя новина за свършващ петрол? За справка в Шел от другата страна на улицата все още е 2,30 А95.


Същото и Екото на резбарска, беше 2.24....вчера беше 2.42.... викам си сигурно съм се объркал макар че там зареждам,работя отсреща ...ама явно не съм се объркал...да ни е честито дет се вика,клатенето ще продължава....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Фидел Кастро » 21 Окт 2018, 7:44

choio написа:.да ни е честито дет се вика,клатенето ще продължава....

Клатенето ще продължава със сигурност! :confused:
Ако сте чели внимателно статиите свързани с прословутата Джи Пи Груп развихрила се навсякъде с обществени поръчки в строителството ще разберете, че скритият собственик е правешкият феодал - лицето Валентин Златев. Разбира се той гневно отрече това и заплаши със съд разследващите журналистчета. Това е така защото всичко е прикрито и се използват подставени лица и фирми. Като капак шефът на Джи Пи бил завършил Художествената академия. Нещо подобно на това гаражен автомонтьор да се захване с ремонта на модерен самолет :mhihi:
Покрай тези статийки имаше няколко добре завоалирани коментара, че Златев се явява много сериозен политически брокер. Затова не се учудвайте на неговата недосегаемост и защо бургаската рафинерия не плаща данъци. :|
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Цените на горивата 2018

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Окт 2018, 9:20

Купувайте си по един дъргел и на метан, карайте истинските си коли само за кеф и ще клекнат цените, иначе все ще се зарежда и ще им се пълни гушата само на тия.
Гледам бая 36-ци и 39-ки има на метан, 46-ци също. Една такава е без пари почти.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook