Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 07 Окт 2014, 20:09

DiMIcha84 написа: :mhihi: :mhihi: На мене ми е най-интересно хамериканците ли си бутнаха кулите 2001-ва.



аз съм почти убеден (на 99%), че са те :lol: няколко дни преди да бъдат бутнати са направени застраховки за милиарди долари, изтеглени са всички акции и т.н.
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Chemtrails

Мнение от mfandakov » 07 Окт 2014, 20:13

doomy525 написа:
DiMIcha84 написа: :mhihi: :mhihi: На мене ми е най-интересно хамериканците ли си бутнаха кулите 2001-ва.



аз съм почти убеден (на 99%), че са те :lol: няколко дни преди да бъдат бутнати са направени застраховки за милиарди долари, изтеглени са всички акции и т.н.


Едва ли са те ,ама и те много са помогнали явно :paranoid: :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Chemtrails

Мнение от hell's angel » 07 Окт 2014, 20:15

bum_bum написа:То почти не останаха хора ходили в казарма ти химици търсиш :mhihi:

Освен да си направим една тема за световните конспирации и да се филмираме на воля.



Ей го едно ТМС ( тия не прекаляват, навремето в божура направо злоупотребяваха :mrgreen: ) :

Ubi dubium, ibi libertas

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Chemtrails

Мнение от DiMIcha84 » 07 Окт 2014, 20:24

doomy525 написа:
DiMIcha84 написа: :mhihi: :mhihi: На мене ми е най-интересно хамериканците ли си бутнаха кулите 2001-ва.



аз съм почти убеден (на 99%), че са те :lol: няколко дни преди да бъдат бутнати са направени застраховки за милиарди долари, изтеглени са всички акции и т.н.

Тея сгради не могат да рухнат по тоя начин (за броени секунди) от удар със самолет в горната част на кулите. А за пентагонът най-интересното е, че е една от най-охраняваните и наблюдавани сгради в света, а от катастрофата няма и едно видео (само едно, на което се вижда само някаква експлозия), и нито една разпознаваема част от самолета, само мисля, че руля бяха открили който може да е подхвърлен от всеки.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 07 Окт 2014, 20:27

Така е.
Също така имаше и измервания ако един подобен самолет падне на земята какво трябва да се случи със земята и колко траектория трябва да има..а то имаше такава траектория, че все едно аз я бях нарисувал :lol:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Chemtrails

Мнение от Jordana » 07 Окт 2014, 20:35

hell's angel написа:Някое ЯХБЗ от казармата нЕма ли да обади как не можем да си правим облаци с ТМС-тата ? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Аз съм :mhihi: ВНВУ Васил Левски - ковачница на офицерски кадри за БА .Ген Янчев 80те години още преди Пешо кашика :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 07 Окт 2014, 21:53

тва американците..си бало май*ата :mhihi:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 08 Окт 2014, 8:59

Сондьора написа:То и еболата не е airborne, ама май май..някой пак лъже ;)


На мен ми инетерсно и как ваксината лОви само бели хора, а повечето, май къде 90% от мъртвите са чернокожи.

DiMIcha84 написа: :mhihi: :mhihi: На мене ми е най-интересно хамериканците ли си бутнаха кулите 2001-ва.


То това мисля, че е ясно, по-интересната конспирация твърди, че не са удряни самолети, а ракети, като образът е на холограми. А пентагона освен ракета, няма какво друго да го е ударило.
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Chemtrails

Мнение от Jordana » 08 Окт 2014, 17:27

Добре де , задълбахме пак в конспирациите ....
Аз да ви питам , възможно ли е боинга думнат над Украйна да е холограма пусната от гадните американци ? Щом един път са направили холограма на кулите близнаци и си издействаха милиарден бюджет ,какво им пречи втори и трети път да си правят холограми и да манипулират света ?
Даже сега като се замисля , със 100% сигурност малая еърлайнс паднал или свален над Украйна е американска холограма с цел да разпали 3 та световна война . :lol: Виж ти какви масонски дивотии моля ти се ... :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Chemtrails

Мнение от DiMIcha84 » 08 Окт 2014, 17:51

Jordana написа:Добре де , задълбахме пак в конспирациите ....
Аз да ви питам , възможно ли е боинга думнат над Украйна да е холограма пусната от гадните американци ? Щом един път са направили холограма на кулите близнаци и си издействаха милиарден бюджет ,какво им пречи втори и трети път да си правят холограми и да манипулират света ?
Даже сега като се замисля , със 100% сигурност малая еърлайнс паднал или свален над Украйна е американска холограма с цел да разпали 3 та световна война . :lol: Виж ти какви масонски дивотии моля ти се ... :dunno:

Само дето в Украйна има останки от паднал самолет и тела на загинали, а от кулите не откриха нито останки от самолета нито труповете на пътниците. А терористите как разкриха самоличностите им, откриха някакви паспорти които само те, по чудо бяха невредими след катастрофата. :dunno: :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Chemtrails

Мнение от Jordana » 08 Окт 2014, 18:30

Нали първо пуснаха партенката че труповете в украйна били като замразени предварително .Документите също в идеално състояние като подхвърлени току що .Май не е било партенка :idea: а част от операция "холограма".
Сега се питам , къде ще е следващата американска холограма ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Chemtrails

Мнение от doomy525 » 08 Окт 2014, 19:14

DiMIcha84 написа:
Jordana написа:Добре де , задълбахме пак в конспирациите ....
Аз да ви питам , възможно ли е боинга думнат над Украйна да е холограма пусната от гадните американци ? Щом един път са направили холограма на кулите близнаци и си издействаха милиарден бюджет ,какво им пречи втори и трети път да си правят холограми и да манипулират света ?
Даже сега като се замисля , със 100% сигурност малая еърлайнс паднал или свален над Украйна е американска холограма с цел да разпали 3 та световна война . :lol: Виж ти какви масонски дивотии моля ти се ... :dunno:

Само дето в Украйна има останки от паднал самолет и тела на загинали, а от кулите не откриха нито останки от самолета нито труповете на пътниците. А терористите как разкриха самоличностите им, откриха някакви паспорти които само те, по чудо бяха невредими след катастрофата. :dunno: :banghead:


До колкото си спомня паметта ми - тоя самолет в Украйна беше изчезналия бойнг, за който нямаше нито следи, нито нищо..и се появи в украйна барабар с труповете и нови паспорти на телата :kuku:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 09 Окт 2014, 8:03

Jordana написа:Нали първо пуснаха партенката че труповете в украйна били като замразени предварително .Документите също в идеално състояние като подхвърлени току що .Май не е било партенка :idea: а част от операция "холограма".
Сега се питам , къде ще е следващата американска холограма ?


Кофти опит за сарказъм.

Когато има наличен самолет е под въпрос как е смъкнат.

Когато няма наличен самолет ... вярваме на медиите, които се опитват да ни убедят, че самолетите се изпаряват след катастрофа?

Покрай Пентагона няма и следа от самолет, а оная мъничката сграда по средата -WTC 7 не я удряло НИЩО, даже и за евентуална холограма не са си дали труда.

Изображение

http://www.911hardfacts.com/report_01.htm
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Chemtrails

Мнение от Jordana » 09 Окт 2014, 8:43

Сигурно лъчът с холограмата се е отплеснал настрани .... :dunno: Интересно обаче ако има такава , в кой момент спира излъчването в ефир ? Щото ако не е самолет какво е ? Ракета с 40 тона керосин ,един вид летяща цистерна ? Или са доставени от pizza man като доставка 40 тона туби с керосин по етажите ?И как така четвъртата холограма се е разбила в нивата барабар с пътниците ? Или някой си е направил лекото небрежно усилие да отвлече 4 самолета ,3 от тях да ги унищожи някъде в отдалечено място без следа .На тяхно място да пусне холограми а всъщност са ракети с керосин .Четвъртия го разбива умишлено за да подкрепи версията за самолети и защо го прави това като може просто да разбие 4 самолета ? Хора с промити мозъци не липсват , камикадзета се гърмят почти всеки ден по света .Според мен това варварство има огромен успех именно защото е гениално в пъкления си замисъл - изключително прост и ефективен метод който никой не е очаквал .След като един път гръмнали камион бомба в едната кула без успех логично е да пробват с по голяма .Кой да се сети че ще я пратят доставката със боинг ?По куриозното е че няма нито един жид в тия кули на 11 септември ...как така след като има доста от тях преди тази дата ? Като се има предвид че са дупе и гащи със чаршафосаните може и да са предупредени какво се готви .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Chemtrails

Мнение от _galio_ » 09 Окт 2014, 9:32

Jordana написа:Сигурно лъчът с холограмата се е отплеснал настрани .... :dunno:


Остави холограмите намира :)

Кажи защо според теб падна WTC 7 и какво удари Пенагона, та не соатви никакви следи?
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook