Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от hell's angel » 19 Окт 2016, 11:12

Fear написа:бля,бля,бля

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Не знам.
Нещо смислено имаш ли да кажеш, или да зачезвам, че т'ва празно многословие ми идва в повече ?
На мен лично не ми пречиш, та опциите ги ползвай както намериш за добре.
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 19 Окт 2016, 11:16

hell's angel написа:
Fear написа:бля,бля,бля

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Не знам.
Нещо смислено имаш ли да кажеш, или да зачезвам, че т'ва празно многословие ми идва в повече ?
На мен лично не ми пречиш, та опциите ги ползвай както намериш за добре.

Aми задал съм смислен въпрос, това че ти не можеш/не искаш да отговориш и го смяташ за празнословие не виждам как е мой проблем.
Празнословието идва от теб напоследък, съжалявам, но това са фактите. Прегледай си постовете и виж дали в тях има някаква смислена информация или само нападки и обсъждане на моята личност и моите постове. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от hell's angel » 19 Окт 2016, 11:52

Ясно :mrgreen: , само не ми вменявай твоите прийоми :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 05 Фев 2017, 0:37

Налага се да използвам нагледно Стойчо Керев ...за да не преразказва всичко по въпроса който искам да задам .
https://www.youtube.com/watch?v=k52fzxTkt10
Някой има ли впечатления или мнение по версията за безсмъртето на графа със стоте имена ?
Полиглотските способности на Сен Жермен не са нещо невероятно , но са признак за нещо екстраординарно в този човек . Ето едно дете което говори 7 езика на 4 годининки .
https://www.youtube.com/watch?v=bIcCOwq6nyw
Ако се прегледа пресата , се оформя цяла групичка от "безсмъртни " започваща още в античноста та до наши дни . Поне така твърдят някои :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Larbi » 09 Фев 2017, 19:51

Jordana написа:Налага се да използвам нагледно Стойчо Керев ...за да не преразказва всичко по въпроса който искам да задам .
https://www.youtube.com/watch?v=k52fzxTkt10
Някой има ли впечатления или мнение по версията за безсмъртето на графа със стоте имена ?
Полиглотските способности на Сен Жермен не са нещо невероятно , но са признак за нещо екстраординарно в този човек . Ето едно дете което говори 7 езика на 4 годининки .
https://www.youtube.com/watch?v=bIcCOwq6nyw
Ако се прегледа пресата , се оформя цяла групичка от "безсмъртни " започваща още в античноста та до наши дни . Поне така твърдят някои :lol:


Тоя Граф Сен Жермен ми беше много любима тема за много време, преди много време. Какво ли не съм чел за него, а след малко и щще изгледам епизода със Стойчо Керев. Грам не ме кефи неговото предаване, защото говорят едно бавно, бавно все едно са напушени и всичко се влачи като охлюв цяло предване уж говорят, а нищо не казват.

За Графа ще кажа само че е много интересно как е имал постоянно толкова много диаманти и злато и безбройните му таланти. И още нещо. Нали е безсмъртен бял чел някъде че Мадам Помпадур мисля след колко си там години го видяла и не бил мръднал, а тя вече била окапала :mrgreen:

Общо взето тайм тревълър е една от теориите щото бил предупредил Мария Антоанета да бягат от Париж еди кога си щото ще ги гилотинират и това още преди избухването на цялата далавета. А за безсмъртието там вече имаше някакви теории че през определен период от време ходил под Земята за по 2 седмици да се регенерира ама това вече кой го е засякъл и как не мога да кажа. :mrgreen:

Голям фен съм му ама не ще да се обади да даде малко рецептата за трансмутацията. Има някакви клипове в тубата за Граф Сен Жермен пурпурен пламък ли какво беше дивотии.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 09 Фев 2017, 23:28

Общо взето тайм тревълър е една от теориите щото бил предупредил Мария Антоанета да бягат

За Сен Жермен не знам такова нещо , да не бъркаш "отворено писмо до френския народ " на граф Колиостро където той отправя такова предупреждение към Мария Антоанета ?
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: каквото има
Мечтае да кара: FERRARI 458 Italia

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Larbi » 14 Фев 2017, 8:23

Jordana написа:
Общо взето тайм тревълър е една от теориите щото бил предупредил Мария Антоанета да бягат

За Сен Жермен не знам такова нещо , да не бъркаш "отворено писмо до френския народ " на граф Колиостро където той отправя такова предупреждение към Мария Антоанета ?


Не, не, сигурен съм че ставаше въпрос за Графа в този материал който бях чел навремето. Още преди да избухне революцията пича казал на Мария Антоанета както ще стане и и казал кога последно ще има възможност да избяга без да я хванат. Но тъпата патка я веел вятър на бял кон както всички знаят прочутата и простотия, че като нямали хляб ли беше да ядат пасти :mhihi:

За Графа има доста неща написани, главно на Английски, щото на Български помня че общо взето по всички сайтове една и съща беше информацията като от шаблон за статийка и това е.

Нещо друго инересно което се сещам е че какво си е ренегирал под земята или където и да е, но пишеше, че на паритата не ядал нищо или хапвал само някви далавераджийски био неща :mrgreen: Бил е много светнат. Дали наистина не е бил някаквъв тайм тревълър наред с всичко останало. Това с тайм тревълърството особено от бъдещето малко издиша, щото ефекта на пеперудата какво да го правим... Но все пак човека/биоробота/къвтоИдаЕ е бил много чат с нещата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Кара: е53

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Cyberloner » 12 Мар 2017, 21:48

Иии да се върнем на Chemtrails :)
https://worldtruth.tv/photos-from-insid ... en-before/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Делян » 16 Май 2017, 13:09

Тия "конспирации" относно chemtrails, станаха толкова масови, че чак взеха да публикуват официални изявления на сайта на CIA, а директора говори открито пред медиите :mhihi:

Director Brennan Speaks at the Council on Foreign Relations

Remarks as Prepared for Delivery by Central Intelligence Agency Director John O. Brennan at the Council on Foreign Relations, Washington, DC

29 June 2016

Another example is the array of technologies—often referred to collectively as geoengineering—that potentially could help reverse the warming effects of global climate change. One that has gained my personal attention is stratospheric aerosol injection, or SAI, a method of seeding the stratosphere with particles that can help reflect the sun’s heat, in much the same way that volcanic eruptions do.

An SAI program could limit global temperature increases, reducing some risks associated with higher temperatures and providing the world economy additional time to transition from fossil fuels. The process is also relatively inexpensive—the National Research Council estimates that a fully deployed SAI program would cost about $10 billion yearly.

As promising as it may be, moving forward on SAI would raise a number of challenges for our government and for the international community. On the technical side, greenhouse gas emission reductions would still have to accompany SAI to address other climate change effects, such as ocean acidification, because SAI alone would not remove greenhouse gases from the atmosphere.

On the geopolitical side, the technology’s potential to alter weather patterns and benefit certain regions at the expense of others could trigger sharp opposition by some nations. Others might seize on SAI’s benefits and back away from their commitment to carbon dioxide reductions. And, as with other breakthrough technologies, global norms and standards are lacking to guide the deployment and implementation of SAI.

I could go on, and on, and on, but rather than talk about the things that I find fascinating, let me stop here so that Judy and I can have a conversation and then I can take some of your questions. Again, thank you for inviting me back to the Council and thank you for your continued interest in our country’s foreign relations and national security.


Posted: Jun 29, 2016 04:43 PM
Last Updated: Jun 29, 2016 04:43 PM


https://www.cia.gov/news-information/speeches-testimony/2016-speeches-testimony/director-brennan-speaks-at-the-council-on-foreign-relations.html


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 16 Май 2017, 13:17

А какво стана с черния рицар ? Четох някъде наскоро че вече не влиза в кадър , демек бил изчезнал от орбита :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 16 Май 2017, 13:21

Деляне, чети си Библията и остави нещата, от които грам не разбираш да си вървят. ;)
Ти като не правиш разлика между олигофренската конспирация chemtrails и "целите" ѝ да се намали човешката популация, да се разболеят гейовете от СПИН, да направи всичките домати ГМО и т.н. от една страна, и проучванията за geoengineering, целящи да се намери някакво решение за намаляване на ефектите от човешката дейност, които водят до изменение на климата от друга, то има хора можещи да мислят, които правят тази разлика.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Делян » 16 Май 2017, 15:07

Аз Библията не спирам да я чета и съм благодарен на Бог за тази огромна привилегия!

Това, че ти не успяваш да вденеш какво се случва около нас и го отричаш, мислейки, че много знаеш и разбираш, е твой личен проблем.
Гордостта и самоувереността не са погубили един или двама.

До оня ден отричахте, че изобщо някой разпръсква от самолетите. Днес властите официално потвърждават, понеже доказателствата са толкова много, че няма как да го отричат повече. Естествено, имат логично и същевременно хуманно обяснение за всичко, за да може раята да е спокойна и покорна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 16 Май 2017, 15:26

Ти дори не можеш да видиш, че човекът говори в бъдеще време, ама карай. :)
Ta так, придържай се към неща от компетенцията ти, като това например:
Изображение

BTW, тъй като твоят бог е всезнаещ и всемогъщ и нищо не става без негово знание и позволение, то излиза, че chemtrails са богоугодни отвсякъде. :mhihi:
Замисли се над това, когато следващият път отвориш "свещената" книга. :D

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от N.Mihaylovski » 16 Май 2017, 17:21

Колеги, моля без лични нападки, придържайте се към темата.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от KoolyO » 17 Май 2017, 10:25

Добре де. Защо не се мисли преди да се бръщолеви на кой каквото му хрумне...
Догми. Те за това.
Айде първо да помислим?
КОЙ?
Кой пръска от небето?
Какво? Какво точно се пръска от тези самолети?
Защо? Този, който пръска от самолетите, какво получава от това?
Как? Как се предпазва от влиянието на това, което се "изпръсква", този който пръска?
Ми... Ако не можеш да отговориш с голяма доза сигурност (подкрепена с неопровержими доказателства) на всички тези въпроси, не можеш да твърдиш, че те пръскат с химикали.
Може, ако си на нивата и мине селскостопанския самолет де... :mhihi:

И най-вече! Каква връзка има това, което пише в сайта на ЦРУ/директорът им говори и конспираторските теми за Chemtrails? Поне на този въпрос аз имам отговор - нищо!
Ама 'айде да си 'абиме клавиатурите ей така. За тоя където клати гората.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: turbonetic

Последни теми
Facebook