Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 28 Ное 2017, 9:54

Да, според някои хора, няма никакво кацане на Луната, Аполо програмата е пълна измама. Всичко е снимано тук на земята и има доказателства за това. Мисля, че бях слагал тук лина към видео на NVidia.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 28 Ное 2017, 10:49

Забрави да споменеш, че Земята е плоска... :mhihi:

И не, няма доказателства, че кацането на Луната е измама. Ако имаше, то всички щяха да знаят, че е измама, а нямаше да е поредната конспиративна простотия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 28 Ное 2017, 10:58

Истината, не е прерогатив на мнозинството. Точно обратното и историята го доказва. Всички, вкл. ли хората в Африка, племената във вътрешността на Австралия, тези, които живеят в планините на Тибет, по островите в Тихия океан, мога да изброявам още много, кои са тези всички? Страшен аргумент, всички щели да знаят. А ако всички са излъгани или такава възможност не може да съществува, защото видите ли, всички са апропо винаги и актуално информирани? Това е пълен абсурд.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 28 Ное 2017, 11:07

Aбсурд е това, че не разбираш значението на думата "доказателство" и въпреки това я използваш.

Иначе все си мисля, че от 1969г. насам новината все е успяла да стигне до Африка, вътрешността на Австралия, Тибет, а даже и до островите в Тихия океан. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 28 Ное 2017, 14:33

Новини, се създават. Доказателства също. Въпроса е, кое човек приема за доказателство. Също така има хора, които не биха могли да бъдат убедени в нищо, защото са предубедени. Така че, не е проблема в доказателствата, а в ума на човека.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 28 Ное 2017, 14:41

Elesar74 написа:Новини, се създават. Доказателства също. Въпроса е, кое човек приема за доказателство. Също така има хора, които не биха могли да бъдат убедени в нищо, защото са предубедени. Така че, не е проблема в доказателствата, а в ума на човека.

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
С тази "логика" с чиста съвест можеш да приемеш, че 1+1=3, защото проблемът е в умът ти.
Ти точно това и правиш де, предубеден си, че науката и учебниците са измама.
Мъка... :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 28 Ное 2017, 15:34

Мне, проверил съм ги. С някои принципи, с живота, с проучване на информация и т.н. За разлика от тебе (щом слагаш така нещата), аз съм бил убеден в правотата на популярната наука, не малко време, тоест, бил съм от твоята страна. Аз съм бил до такава степен убеден в това, че съм правил същото като тебе, защитавал съм тези принципи по същия начин. Какво ли е станало, за да си сменя убежденията, мога да го оставя на твоята фантазия. Всеки случай, мен не можеш да ме убедиш с аргумента за мнозинството. Не защото съм предубеден, а защото това не е аргумент. Има исторически примери, когато масата хора са били измамени и само единици са били просветени, често са плащали с живота си за просвещението си. Например в т.нар. тъмни векове. Така че, има исторически прецедент и това не работи. Ако аз живеех в средните векове, нещата които пиша и станат достояние на Инквизицията, сигурно бих свършил на кладата. Не се лаская от това, да не си помислиш. А ти си от тези, дето биха хвърляли съчки в огъня, защото си част от тълпата. Това съм разбрал аз от твоето отношение към мен. И тъй.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 28 Ное 2017, 15:58

Ти сериозно ли си вярващ и ми даваш пример с Инквизицията и Тъмните векове!?
При това, като аргумент в защита на твоята теза?!

Ти си или си тотално сбъркан или и аз не знам какво.

Значи, даваш ми пример, как религията чрез мнозинството си е задушавала и унищожавала просветените като Джордано Бруно, Галилей и т.н. основоположници на съвременната наука и космология и в същото време обяваваш сега същата тази наука за измама и че в религията е истината. Същата тази религия?!
WTF?! :conf: :conf: :conf:

За твое щастие, за разлика от вярата ти, сега мнозинството няма да те изгори на клада, най-много да отнсеш някоя и друга подигравка. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 28 Ное 2017, 16:54

Аз за религия не съм говорил никъде в този форум, освен срещу самата религия. Така че, не гради теза на фалшива основа.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 28 Ное 2017, 17:06

А кюриосити кацна ли на марс ? Или и той също предава данни от земята ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 29 Ное 2017, 8:42

Ами да - снимат в някоя аризонска/тексаска пустиня, няколко филтъра и готово.
Ето и едно предаване на живо, което върви 24/7 - смятай, колко ресурс отива непрекъснато за монтаж на тези кадри, за да могат да направят Земята да не изглежда плоска:

:mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 29 Ное 2017, 17:39

До тук изредихме няколко доказани от уфолози теории за земята .
1 Земята е кухо тяло , вътре има огромна кухина в която има цял подземен свят със прилежащата цивилизация
2 Земята е плоска , оптическа илюзия от обективите на НАСА е елипсовидната форма на земята
3 Небесната сфера която виждаме от земята е похлупак - екран на който се прожектира един вид цялата вселена или нещ като холограма.
4 Луната е куха , в нея има извънземна база
5 Луната е изкуствено създаден спътник , това е извънземна база и затова никога не виждаме тъмната страна на луната
6 На земята преди 200 години е имало ядрена война . Всички артефакти и исторически сведения са манипулирани за да ни заблудят .
7 Луната не е посетена от хора , мисията Аполо е измама и снимана на земята като кацането на луната е симулирано във студио .
8 Земята е създадена от бог . Така също човека животните и растенията са създадени от бог . Тази теория е присвоена от уфолозите и те твърдят че бог е извънземно .
9 Древните са били много по-напреднали от съвременната цивилизация . Имали са технологии за които днес едва можем да мечтаем .
10 Всички знания на съвременната наука и цивилизация са ни дадени от извънземни .Те са около нас и ни напътстват/манипулират.
Изпускам ли нещо....в смисъл теория някаква ? :mhihi:
Мдаааа....изпуснал съм още една макар и не пряко свързана с тропическото море под антарктида или входа за подземния свят но все пак .. .
11 Йети , снежния човек доказано съществува .
http://news.bnt.bg/bg/a/legendarniyat-z ... bil-mechka
точно така , това е мечка но само според учените . Както вече се досещате , а може би не се досещате - UFO теориите се доказват по реципрочен принцип . Например , ако науката представи факти че снежния човек е мечка - то вярно е обратното , йети не е мечка и съществува . Ако не сте се досетили за този принцип , не се отчайвайте - това все пак са знания само за просветени и прогледнали уфолози а не за простолюдието . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Knoxville_ » 29 Ное 2017, 17:55

За кемтрейлс нищо не каза :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 29 Ное 2017, 21:56

Какво да кажа за кемтрейлс.....тя не е за приказване - трябва да се види . Излез на терасата и погледни нагоре , ще видиш поне 5-6 инверсни следи от самолети . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от ukelichko » 29 Ное 2017, 22:57

Jordana написа:Какво да кажа за кемтрейлс.....тя не е за приказване - трябва да се види . Излез на терасата и погледни нагоре , ще видиш поне 5-6 инверсни следи от самолети . :mhihi:

Ще видиш дедовеца :D Те илюминатите са пуснали някакви гъсти облаци. Или беше ХАРП.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: DigitalExile

Последни теми
Facebook