Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 17 Май 2017, 21:53

Най новите chemitrails заснети от минаващи граждани в парк .
https://www.vbox7.com/play:f0e05a79
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от sme666ko » 17 Май 2017, 23:19

:idea:
Г-н Ненчо Еремиев написа:Започвам лекцията.
Следите зад самолетите представляват кондензирала водна пара.
Влажността на въздуха (още влажност на атмосферата) е мярка за количеството водна пара във въздуха.
В метеорологията се използва най–вече :Относителна влажност — отношението между количеството водна пара, намираща се във въздуха и максималното количество водна пара, което въздуха може да поеме при една и съща температура. Изразява се в проценти.
Водните пари кондензират върху определена повърхност с по-ниска температура или когато равновесието на водните пари във въздуха, т.е. влажността му, надхвърлят определени граници.
В атмосферата кондензацията предизвиква появата на облаци, мъгли и валежи, като тези явления се благоприятстват от наличието на кондензационни ядра. Основно кондензационните ядра представляват прах или изгорели газове.
При полет във въздух с достатъчно висока влажност около частиците (кондензационните ядра) от които се състоят изгорелите газове от двигателите се кондензира наличната влага и се образува следа от пара. В зависимост от условията тази следа се задържа за различно време. Може да е с часове, или почти веднага да изчезне. На плътността влияе и наличието на вятър. Също така от два самолета летящи на различна височина следите им могат да бъдат с различна плътност и "живот", пример е снимката на Емил. Следите/кондензиите винаги се образуват зад двигателите. Никой авиоконструктор няма да допусне прекрояване и прекарване на тръбопроводи до двигателите за разпръскване на химически вещества. По-лесното и възможно е това да става от опашната част.
Всичко това , а и още материали за кондензация на водните пари може да се намерят в мрежата, стига да знае човек какво търси.
Аз не вярвам в химическите следи и напълно споделям доводите против тях.
За тази лекция чичо Пеьо щеше да ми пише "Отл.6".


Airbus A380-861 Emirates contrails.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от ukelichko » 18 Май 2017, 2:25

Това с пръскането е най-голямата глупост и може да му се върже само човек, който се занимава с хуманитарни науки и дейности. Чисто технически е невъзможно. С какво пръскат? Как точно пръскат? Къде съхраняват препаратите за пръскане? Как се транспортират до самолета толкова опасни вещества? Самолетите летят на около 10 километра височина. От тази височина за да стигне активното вещество до земята, представяте ли си колко трябва да е смъртоносно. Как до сега не е станала авария при производството и транспортирането. Ако нещо може да се изпръска от 10 километра и да има ефект, то минимален пропуск при производството му, щеше да затрие няколко милиона на земята в рамките на минути. Сега не ми се изчислява, но при разпръскване от такава височина в атмосферата, до определен човек на земята едва ли биха стигнали повече от десетина молекули от веществото. Какво точно ще стане. Ще убият десетина клетки в организма или може би сто. На ден в организма умират в пъти повече и нищо не се случва. И за кЪв дЕдов ще пръскат със самолети от небето, когато могат да използват автомобили на земята. Пускат веществото през ауспуха и готово. Технически е много по-лесно изпълнимо и много по-ефикасно. Ще е необходим много по-малко препарат за пръскане, защото ще се избегнат загубите в атмосферата.
Другата ми любима глупост е тази, че само няколко човека на земята знаели тайната съставка на Кока Кола -та. И сега кво? Всеки ден се произвеждат и изпиват милиони тонове Кола. Та тия няколкото човека всяка сутрин ли се събират да забъркат няколко варела тайна съставка, та после камионите да ги разкарат по заводите на фирмата в цял свят. Ама все ми се струва, че ако тайната съставка е дори една хилядна от състава на Колата при мащабите на консумация на напитката, ония няколкото ще трябва на ден да забъркват по няколко влакови композиции от тайната съставка. От тук пък възниква въпросът как се снабдяват със съставките на тайната съставка за да забъркат такова количество без някой любопитен журналист да разбере. Все дребни технически подробности, които развалят хубавите легенди и теории.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 18 Май 2017, 7:28

Един от "доказаните " случаи на напръскване е в САЩ където някаква жена докато си вървяла по пътя била напръскана от неизвестна течност /птичи фекалии вероятно/ и понеже в същото време прелитал самолет който оставял странни бели chemitrails :mhihi: и тя подала сигнал в полицията .След инцидента тя започнала да получава странни симптоми на страх и безпокойство и т.н Този инцидент се счита за единствения доказан случай на човек "пострадал " от разпръсквачите на химикали от самолети.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Май 2017, 20:17

Не е чак конспирация, но реших тук да го пусна, та САЩ продават оръжие за 110 млрд. долара на Саудитска Арабия:
https://fakti.bg/biznes/238545-nai-gola ... =firstpage
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от mfandakov » 20 Май 2017, 21:20

Не подценявайте арабите,нищо и никога при тях не става "просто така".Тръмп им лиже задниците,но много добре знаят че в дългосрочен план ще го духат краварите пак.Пък и Тръмп си показа че е палячо отново,а имах надежди :mhihi: за него.Жалко.
Имаш пари-купуваш президенти/които да ти лижат задника/за да можеш да прикриеш ужасиите които правиш в Йемен.И краварите да си затварят очите за хутите. :censored:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юни 2017, 19:49

Колеги, кажете кой уби Кенеди, че не мога да спя още? :mhihi: Сериозно, има ли маниаци във форума на тази конспирация? Аз съм гледал разни репортажи, даже имам един диск, който си бях купувал едно време от мерак, ама всичко освен да те вкара още повече в неяснотата, друго не прави. Явно добре умеят да си прикриват следите тия ей.
Мнения?
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 09 Юни 2017, 21:41

Ако имаш предвид физическия убиец това е Ли Харви Осуалд , с пушка манлихер каркано . После пък него го застрелва полицай покрусен от загубата на любимия президент . Класическо замитане на следите , като се има предвид и избора на Осуалд за изпълнител .....имам предвид левите му убеждения и престоя в СССР . А поръчителите са някъде там , по високите етажи на власта и службите . Това е добре планирано политическо убийство . Вероятно има и някакъв елемент на вендета срещу целия клан Кенеди , но това остава на заден план някакси . Този който го е поръчал едва ли е между живите , така че остава единствено вероятните версии на историците .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Юни 2017, 4:42

Ами аз написах, че съм гледал филмчета, плюс че имам един диск. Физическият убиец и разчистването му след това го знам, то всеки това знае. Имам предвид естествено това. Поръчителят...според мен ще са няколко и са го организирали. Те може и да не са между живите, но някой, който знае по тях е възможно да е.Според теб са Американците, така ли? Принципно има голяма вероятност да е така. Все се надявах както ЦРУ разсекретява уж някакви истини след 50 години, то да разсекретят и нещо такова, макар че според мен и тези истини да не са 100%-ви, а подобно нещо едва ли и след 150 биха признали.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Хаос » 10 Юни 2017, 8:01

Тая американската журналистка Мег Кели като взе интервю от Путин с неудобни въпроси и стана въпрос за Кенеди и Путин каза кой го е убил, естествено обаче го каза с политически коректен изказ, все пак не е бай Ставри от кварталната кръчма.
А за chemtrails -официално има такова нещо и всъщност целта му е образуване на облаци и борба с глобалното затопляне.


Sent from my iPhone using Tapatalk
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 10 Юни 2017, 8:56

Top Gun Maverick написа:Ами аз написах, че съм гледал филмчета, плюс че имам един диск. Физическият убиец и разчистването му след това го знам, то всеки това знае. Имам предвид естествено това. Поръчителят...според мен ще са няколко и са го организирали. Те може и да не са между живите, но някой, който знае по тях е възможно да е.Според теб са Американците, така ли? Принципно има голяма вероятност да е така. Все се надявах както ЦРУ разсекретява уж някакви истини след 50 години, то да разсекретят и нещо такова, макар че според мен и тези истини да не са 100%-ви, а подобно нещо едва ли и след 150 биха признали.

То всеки го знае , обаче рядко се прави анализ на събитията от гледна точка на вероятна версия . Ако ти прави впечатление , в тия американските издания се затъва в посока на детайли по самото престъпление . Как попаднал куршума , под какъв ъгъл , Кенеди как паднал , тоя и оня от къде снимал , ама как ги издирвали фотографите , ама защо , ама видели сянката на друг убиец , ама бабушката не намерили и т.н Това вскичкото цели според мен да блокира общественото мнение в плоскоста на някакво безнадеждно разследване на маловажни детайли . Предполагам че е имало още стрелци на мястото . Вероятно да се гарантира 100% успех на Осуалд . Или пък ако се откаже в последния момент , или скочи да се предава и т.н но това никога не е доказано . Тоест официалната версия винаги е била за убиец маниак , за липса на политически заговор и подбудители . Само че добре знаем че това е малко вероятно . В същност мисля че дори днес някой да пусне доказателства в интернет по случая , едва ли ще промени нещо или ще предизвика някакво ново разследване . Наскоро разкриха последната въпросителна по аферата утъргейт която свали Никсън от власт . Неизвестен източник който дава информация на журналистите . Човека умира и пише завещания в което обяснява всичко - оказва се висш държавен служител . За едно такова нещо днес биха му стиснали ръка , но човека си е наложил 50 годишна цензура за да предпази себе си ,близките и колегите си . Представям си за информация относно поръчителя на Кенеди какво биха направили тези хора през 60те години . Та затова си мисля че версиите за подбудителите при убийството на Кенеди са две - или наистина няма заговор и Осуалд е просто маниак убиец и затова няма нови разкрития и следата свършва с него . Или има поръчка от най високо ниво - и затова няма нови разкрития . Като се има пред вид че това убийство променя световната история , и определя в голяма част политиката на САЩ следващите 30 години определено бих заложил на втората версия .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Elesar74 » 04 Авг 2017, 17:32

Джон Бренан, признава за Chemitrails: https://www.cia.gov/news-information/sp ... tions.html
Към последните абзаци.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Авг 2017, 19:46

Учени за първи път „редактираха“ дефектна ДНК


http://www.economic.bg/bg/news/8/ucheni ... a-dnk.html

Отдавна се чудя с какви ли вече методи разполагат някои хора и до какво ли ниво са ги развили. След милиони години сигурно човек ще живее доста по-дълго, ще остарява по-бавно и ще гледат назад към нас все едно сме живели един миг. Като се замислиш преди само няколко хиляди години хората са живели доста по-кратко, преди няколко стотин също има разлика и така.
Та според вас тия какво не ни казват и могат ли вече да си правят човешки бебета както си решат? Днес гледах транс-сексуален родил, ама това друго.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 04 Авг 2017, 20:53

Това не е ли малко безсмислено и показно пъчене ? Ембрион за бога ....стотина клетки в които бърникат и коригират нещо си . Не е ли разумния начин да се "изработи" читав ембрион а не да се ремонтира тоя скапания с цената на безобразно скъпи технологии ? Това все пак е естествения начин , и колко хора могат да си позволят корекция на ембриона при нужда и в колко болници по света могат да го правят ? Това със сигурност не е като да окосиш райграса и едва ли се предлага в кварталното ДКЦ. Коригират някакъв набор от вродени генетични дефекти , това не значи 100% гарантирано здраво поколение . И се задава следния въпрос - ако това е опция достъпна само за определени свръх богати хора , за къв чеп му е на обикновения редови жител ? На фона на пренаселената земя , войните за ресурси и въпроса как да се намали броя на хората ... :mhihi:
Аз нямам нищо против изследванията и подобряването на медицината в тая област но да не се окаже един ден че свръхбогатите са си създали нова раса която да властва над тъпите безмозъчни човечета демек електората . :mhihi:
Учените създали атомната бомба в проекта манхатън , виждайки античовешката същност на това оръжие след бомбите над Япония искат незабавно спиране на проекта . Айнщайн оглавява петицията към Труман и естествено получава един среден пръст в отговор . Вече нищо не зависело от тях - създателите на бомбата и така ще бъде решен и етичния проблем с генетичните изследвания . Един хубав ден ще се окажем пред свършен факт , това което има да се случи ще се случи . Корекцията на човешката ДНК неизбежно ще доведе до създаване на хибридни същества или мутанти . Просто заради дългия относително период на бременост и растеж тези изследвания с хора протичат бавно . Един аспект например е отглеждането на човекоподобни организми за извличане на органи .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от KoolyO » 07 Авг 2017, 8:33

Jordana написа:Това не е ли малко безсмислено и показно пъчене ? Ембрион за бога ....стотина клетки в които бърникат и коригират нещо си . Не е ли разумния начин да се "изработи" читав ембрион а не да се ремонтира тоя скапания с цената на безобразно скъпи технологии ? Това все пак е естествения начин , и колко хора могат да си позволят корекция на ембриона при нужда и в колко болници по света могат да го правят ? Това със сигурност не е като да окосиш райграса и едва ли се предлага в кварталното ДКЦ. Коригират някакъв набор от вродени генетични дефекти , това не значи 100% гарантирано здраво поколение . И се задава следния въпрос - ако това е опция достъпна само за определени свръх богати хора , за къв чеп му е на обикновения редови жител ? На фона на пренаселената земя , войните за ресурси и въпроса как да се намали броя на хората ... :mhihi:
Аз нямам нищо против изследванията и подобряването на медицината в тая област но да не се окаже един ден че свръхбогатите са си създали нова раса която да властва над тъпите безмозъчни човечета демек електората . :mhihi:
Учените създали атомната бомба в проекта манхатън , виждайки античовешката същност на това оръжие след бомбите над Япония искат незабавно спиране на проекта . Айнщайн оглавява петицията към Труман и естествено получава един среден пръст в отговор . Вече нищо не зависело от тях - създателите на бомбата и така ще бъде решен и етичния проблем с генетичните изследвания . Един хубав ден ще се окажем пред свършен факт , това което има да се случи ще се случи . Корекцията на човешката ДНК неизбежно ще доведе до създаване на хибридни същества или мутанти . Просто заради дългия относително период на бременост и растеж тези изследвания с хора протичат бавно . Един аспект например е отглеждането на човекоподобни организми за извличане на органи .

CRISPR/Cas9 е доста евтина технология за "редактиране" на гени. То за това и толкова се шуми около нея, защото на практика може да стане широко достъпна.

Elesar74 написа:Джон Бренан, признава за Chemitrails: https://www.cia.gov/news-information/sp ... tions.html
Към последните абзаци.

Признава той...
Ай четете какво пише в това, което поствате.
Или ей тука, че ме мързи да пиша.
https://www.metabunk.org/debunked-cia-director-admits-chemtrails-geoengineering-stratospheric-aerosol-injection.t7721/
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook