Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от KoolyO » 26 Юли 2018, 8:05

Fear написа: :banghead:

Тихо с'я! Всички знаят, че не е имало кацане на луната и всичко е снимано в студио. Защо се опитваш да опровергаеш неопровержими факти?
Ако американците бяха кацнали на луната, може би всички щяха да знаят, че се е случило. Ама както виждаме, много хора не знаят. Така че филми. Туй то.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 26 Юли 2018, 8:22

Fear написа:
Jordana написа:Прав си , затова всичко са оставили на луната след мисиите . Дори камерите с които са снимали - по 25000 долара парчето , разните му там бъгита и апаратури . Ценното са данните плюс 350кг лунни скали ....но явно и те не са достатъчно ценни за да бъдат запазени . Как смяташ , ако отидат до Марс с пилотиран кораб и се върнат може ли данните да се окажат загубени ? И да заснемат наново всичко тук ? :mhihi:

Трябва ли да обяснявам като на малко дете, че всеки един килограм при такава мисия може да има критично значение? :roll:
Съответно бъгита, камери, телескопи и пр. оборудване са били оставени.
Вземи прочети какво се е случило и се случва с пробите, има достатъчно написано по въпроса. Но ми е ясно, че вашите източници са разни шарени сайтове, пълни с какви ли не простотии.
Има си и официално становище от НАСА, какво се е случило със записите.
Естествено те лъжат, защото?
Ти и останалите конспиралници не можете да назовете една смислена причина, поради която биха лъгали, ама все пак лъжат, нали? :roll:
Много мъка има по света, много... :banghead:

За какво да лъжат ? Те отдавна си признаха че са загубили всичко донесено от мисиите Аполо . За другите неща които изброих не разбирам защо го преповтаряш ? Аз ти обяснявам че най-ценното е върнато на земята и после мистериозно загубено , ти ми викаш ..не не не най ценното е върнато на земята щото другото тежи ... :winky:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 26 Юли 2018, 8:34

Jordana написа:За какво да лъжат ? Те отдавна си признаха че са загубили всичко донесено от мисиите Аполо . За другите неща които изброих не разбирам защо го преповтаряш ? Аз ти обяснявам че най-ценното е върнато на земята и после мистериозно загубено , ти ми викаш ..не не не най ценното е върнато на земята щото другото тежи ... :winky:

Да, в което "загубване" няма нищо странно, още по-малко пък - мистериозно.
Ама не, според теб е мистериозно, което пък автоматично означава, че цялата програма Аполо е измама. :banghead:

Един съвсем логичен въпрос - ако американците не бяха стъпвали на Луната, кой щеше да ги изобличи?
Ти и шепа конспиралници или държава свръхсила, която се е съревновавала да стигне на Луната първа и имаща достатъчно ресурси да може да разкрие една такава измама? :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 26 Юли 2018, 10:25

Критериите по които оценяваш вазможно невъзможно , явно са доста различни от моите . Аз не бих се предоверил толкова на информацията от федерална институция каквато е наса , доминирана в ония години от военните . Особено като се има пред вид другите експерименти и опити които си правят с хората на собствена територия . Умишленото заразяване на хиляди американци с цел изследване разпространението на вирусите в гъсто населени райони , проекта - атомни войници и облъчването на хиляди войници с йонизираща радиация при ядрените опити , проекта мк ултра за въздействието на психотропни вещества върху хора и контрола на поведението им ....Има още доста но просто не е нужно да се предъвква всичко за да се сети човек че тия американски институции се ръководят от политици и военни а нормалната логика не действа по същия начин там .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Сондьора » 26 Юли 2018, 10:31

Ся щи кажа две причини:
1. Кацали са с хора, ама Пари прим! (имат 2 бр, ракети напълно оборудвани за аполо19 и 20, но канселирани. И двете са напълно готови, но неее те нестават ще правим нова, загубили сме мануалите как се бачка с тях....Щото пари прим.
Когато Буш спира совалките, НАСА го пита кво ще правим 10 000 служители, той им нарежда да се връщат на луната...и тогава се почват програми алабала.
2. Не са кацали с хора, руснаците са наясно, ама потвърждават заради пари прим! Още 70та руснаците спират с програмата си за пращане на хора на луната и продават 60бр двигатели на американците...официално 75та си стискат ръцете за кооперейшън на ниска орбита с аполо-союз.
Последна промяна Сондьора на 26 Юли 2018, 10:56, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 26 Юли 2018, 10:42

ОК, разбрах.
Спирам да следя всякакви научни сайтове, НASA, SpaceX, ESA, CERN, сайтовете на разните университети и изследователски центрове.
Вместо това, за нещата които ме интересуват относно наука и космос, ще си задавам въпросите в тази тема, защото е очевидно, че ИСТИНАТА е тук - някои членове на този форум са много по-наясно от разните абревиатури по-горе с всичко, което се случва в медицината, енергетиката, физиката, космическите програми и изследвания и т.н.
Колко ще ми е по-лесно само.

Направо започвам отсега - как мислите, кога се очаква да имаме термоядрени реактори, как вървят нещата в тази област? :mhihi:
Никакъв смисъл няма да ходя в сайта на ITER например, гадовете там само лъжат и пари правят... :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 26 Юли 2018, 12:30

Термоядрени реактори има отдавна , не се прави на психиатър който говори с пациента си . Термоядрения реактор който правят в момента е експериментален , както и всички други направени досега без значение на технологията по която се стабилизира плазмата . Няма икономическа обосновка за изграждането на такъв и затова реалното ги предвиждат да работят в комплект с конвенционален на термо частици или бързи неутрони съответно другия тип . Ако става въпрос термояден синтез изобщо . Плазмената термоядрена генерация на електроенергия е технология дори не в обозримото бъдеще а някъде далеч далеч напред в бъдещето :mhihi: Има много по ефективни реактори по класическата технология с разпад .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 26 Юли 2018, 12:41

Jordana написа:Термоядрени реактори има отдавна , не се прави на психиатър който говори с пациента си . Термоядрения реактор който правят в момента е експериментален , както и всички други направени досега без значение на технологията по която се стабилизира плазмата . Няма икономическа обосновка за изграждането на такъв и затова реалното ги предвиждат да работят в комплект с конвенционален на термо частици или бързи неутрони съответно другия тип . Ако става въпрос термояден синтез изобщо . Плазмената термоядрена генерация на електроенергия е технология дори не в обозримото бъдеще а някъде далеч далеч напред в бъдещето :mhihi: Има много по ефективни реактори по класическата технология с разпад .

Знаех си аз, че няма да ме подведете. :ok:
Я дай пример за някой термоядрен реактор в употреба, че ми е много интересно. :mhihi:

Чакай, чакай, няма нужда, мога и сам - такива има много отдавна, ама илюминатите/масоните/извънземните са ги прибрали и са заличили следите, та затова сега завалиите от ITER и подобните се мъчат като грешни дяволи. :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 26 Юли 2018, 12:53

Водородната бомба е работещ термоядрен реактор :mhihi: Ако става въпрос за управлема реакция на ситез - казах ти че има експериментални реактори . Този във Франция също е реално такъв , ако четеш по тая тематика знаеш много добре че има реактори които са относително стабилни за некви секунди . В момента и в обозримо бъдеще както казах няма никаква необходимост от такива реактори , тези експерименти са една технологична полюция на това отгоре безобразно скъпа и неефективна .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 26 Юли 2018, 13:09

Jordana написа:Водородната бомба е работещ термоядрен реактор :mhihi: Ако става въпрос за управлема реакция на ситез - казах ти че има експериментални реактори . Този във Франция също е реално такъв , ако четеш по тая тематика знаеш много добре че има реактори които са относително стабилни за некви секунди . В момента и в обозримо бъдеще както казах няма никаква необходимост от такива реактори , тези експерименти са една технологична полюция на това отгоре безобразно скъпа и неефективна .

Естествено, че става въпрос за термоядрен синтез и съответния реактор.
И да, знам много добре както за този във Франция, така и за този в MIT и останалите, в час съм с разработката им, защото ми е интересно.
А ти май определено не схвана иронията в поста ми, че вместо да чета за тези неща в съответните сайтове, ще се осланям на информация от форума. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Jordana » 26 Юли 2018, 13:45

Въпроса е че за лунната разходка няма сайт от където да се ъпдейтнеш така лесно , просто разработчиците отказват да дават инфо :mhihi: Не ги приемайте толко трагично нещата , нищо фатално не е станало и дори за такива пропадания има прошка бре . 2030г пак ще има хора на луната :dunno:
П.П ...колега , каза че се интересуваш от тези технологии ...да не си скалъпил нещо на студен синтез в мазето на вилата ? И сега само да чекваш конкуренцията как се препотява ? :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от hell's angel » 26 Юли 2018, 16:15

Fear написа:Да, в което "загубване" няма нищо странно, още по-малко пък - мистериозно.
ОК, разбрах.


Айде бе, затрили са всичко за едно от нещата, които се считат за най-големият напредък на човечеството. И няма нищо странно :mrgreen: И аз разбрах :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 27 Юли 2018, 7:18

hell's angel написа:Айде бе, затрили са всичко за едно от нещата, които се считат за най-големият напредък на човечеството. И няма нищо странно :mrgreen: И аз разбрах :mhihi:

Aйде понe се запознай с нещата.
Ето обяснениеto на NАSA: Apollo_11_TV_Tapes_Report.pdf

Ама хубаво го прочети, обяснено е достатъчно добре. За огромно твое нещастие мистерии няма, има технологични и други обстоятелства, които водят до това, оригиналните данни в момента да не са налични.
Толкова.
Повече с конспиративни глупости не ми се занимава, но мога да ти преопръчам tin foil hat - предпазва от HAARP, chemtrails, извънземен и правителствен mind control, държи надалеч илюминати и рептили, абе с две думи, ще живееш спокойно.
Даже може да ти се присънят записите от Аполо 11, ако имаш късмет. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от hell's angel » 27 Юли 2018, 8:02

Нещо взе да преиграваш, ми се струва :wave:
Чел съм го аз и доклада за небостъргачите съм чел. Даже и един доклад на Томас Барън исках да прочета, ама и него го няма :mhihi:
К'во да ти кажа - и аз пишех теми по литература, навремето, ама не ми се отдаваше чак толкова разпъването на локуми. На някои и религията им звучи убедително :dunno:
Ще почакаме да "преоткрият" топлата вода, пък току-виж и до Марс стигнали.
Вместо tin foil, не трябва ли да ползвам Mylar и duct tape - поне са се доказали в мисиите на Аполо ? :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: Световни конспирации-chemitrails,9/11 и др.

Мнение от Fear » 27 Юли 2018, 8:05

Като си го чел, кажи в прав текст какъв извод си направил, а не ми обяснявай, че в две елементарни изречения съм разпъвал локуми. ;)

Иначе паралелът с религията си го бива - няма особена разлика дали вярваш в някакви дивотии написани в хилядолетен сборник митове и легенди или в такива, измислени от някой конспиралник.
И в двата случаи се вярва на дивотии, като се пренебрегват реалните факти.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook