Playstation 4

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 20 Яну 2017, 16:13

Сега се сетих, че преди някой беше слагал клавиатура на ps3 поне ми беше споделил, че ще го прави и уж имало начин.
Написах в google-- ps4 keyboard и ми излезе:

http://www.howtogeek.com/250624/how-to- ... station-4/

http://www.ps4home.com/top-10-ps4-compatible-keyboards/

но дали наистина става :dunno:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 17:23

Аз имам някаква от Г сериите, ще трябва да я пробвам. Ама като играеш на телевизор не си го представям как ще ти е удобно с мишка и клавиатура.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Playstation 4

Мнение от sub_eleven » 20 Яну 2017, 20:39

bum_bum написа:До като се разминаваме аз скачам от самолета и му пускам едно С4 върху неговия. :mhihi:

хахах

иначе за мен батълфилд 4 няма тийм плей като цяло като в батълфилд 2(3 не съм играл). Тия сървъри с по 64 човека, то става пълен хаос. Няма го фактора ако си много добър да оцеляваш, просто все някой отнякъде ти го слага. И другото, което мен ме вбесява, че не мога да си сложа aim на L1 и shoot на R1, a трябва да ползвам респективно L2 и R2, на което не съм свикнал. И управлението на хеликоптера не можах да си го напасна като отпреди. Ножа няма опция да си го сложа, където беше на батълфилд 2. Много често като искам да се прицеля и хвърлям граната, във връзка със всичко писано горе.... И другото кофти, че играта не е нова и всички са се отракали, а аз тепърва се опитвам и ям бой. Никви оръжия нямам... всичко ми е различно... Струва ми се поне, което видях, че и картите не могат да стъпят като цяло на тези от bf2(там имам всички експанжъни)...та те така.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 23:17

Аз 2-ката съм я забравил, че беше преди 100 години като съм я играл, още на компютъра. Но управлението на хеликоптерите, самолетите, танкове и БТР-и на 3 и 4 е идентично.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 21 Яну 2017, 0:09

bum_bum написа:Аз 2-ката съм я забравил, че беше преди 100 години като съм я играл, още на компютъра. Но управлението на хеликоптерите, самолетите, танкове и БТР-и на 3 и 4 е идентично.


като кажете 2-ката battlefield 2 ли имате предвид или bad company 2 ? bad company 2 е любимата ми в поредицата, беше наистина направена по уникален начин, по случея за battlefield:

https://www.youtube.com/watch?v=yWF6FuVzOTo и аз се мъчех да ги правя тия неща, обаче тоя пич е уникат, незнам по колко време е стоял на конзолата/компа.

пс: в клипа>1:46 :mhihi:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Panamera 4S

Re: Playstation 4

Мнение от skoti79 » 21 Яну 2017, 9:38

Гледам тук , повечето си падате по пуцането, за феновте на серията Дарк Соулс ,препоръчвам новата и още топла топла NioH.
Разцепих се тая нощ :lol: :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Playstation 4

Мнение от sub_eleven » 21 Яну 2017, 18:24

Grozdanoff написа:
като кажете 2-ката battlefield 2 ли имате предвид или bad company 2 ? bad company 2 е любимата ми в поредицата, беше наистина направена по уникален начин, по случея за battlefield:


за battlefield bad company 2 говоря аз, bum bum явно за battlefield 2:

виновен съм, че не уточних и го подведох.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 6.08.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318is '97 M44B19
Мечтае да кара: Е30

Re: Playstation 4

Мнение от Missing » 01 Фев 2017, 0:13

Някой кара ли с волан? Загледал съм thrustmaster t150 и много се чудя дали да не си го напазарувам... :mhihi: Мнения от пробвали колеги :?:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 01 Фев 2017, 7:48

Missing написа:Някой кара ли с волан? Загледал съм thrustmaster t150 и много се чудя дали да не си го напазарувам... :mhihi: Мнения от пробвали колеги :?:


Имам един приятел французин, с който играехме доста на resident evil в psn. Той много се зариби по gran turismo и кара с някакъв реалистичен волан с педали и ръчна, а той си е състезател по картинг, щом него го кефи ще да е реалистично управлението...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Playstation 4

Мнение от sub_eleven » 04 Фев 2017, 17:58

аз на ps3 имах волан с педали и със скоростен лост, джитках основно dirt2 и dirt3, но го продадох след време. Бях си взел и едно малко бюрце, на което го бях монтирал.

Този долу беше, доволен бях.... имаше и фийдбек, натягане в завои, вибрации.

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 06 Фев 2017, 9:10

Този моя, за който разправях беше много луд на GT, ама той си е истински състезател човека, караше само manual с изкл. всичките tracktion control, който е играл GT знае за какво става въпрос и на nurburgering става мега адреналин просто, наистина реалистично...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Playstation 4

Мнение от Tsureto » 06 Дек 2017, 8:37

Бартер давам Wolfenstein 2 The New Colossus. На лично предложения.
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 10.11.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: G26 M440i xdrive

Re: Playstation 4

Мнение от chefoto » 06 Дек 2017, 10:16

Missing написа:Някой кара ли с волан? Загледал съм thrustmaster t150 и много се чудя дали да не си го напазарувам... :mhihi: Мнения от пробвали колеги :?:


Аз ползвам волан - Logitech G29. Преди да се реша на тази покупка изчетох доста неща и изгледах почти всички ревюта. Общо взето има няколко ключови неща, които е важно да се знаят при избора на волан, особено ако човек иска да го превърне в хоби, тъй като симрейсинга е на доста високо ниво благодарение на технологиите в последно време.

Като цяло си се насочил към добър волан, който, въпреки цената му, ~ колкото конзолата, се води entry level. Важното в случая е, че има force feedback, което е абсолютно задължително, за да "усещаш" колата. Според мен няма смисъл от волан без тази технология, освен ако не е за някой, който просто иска да "върти геврека".

Малко технически детайли, които е добре да се имат в предвид.
1. Тръстмастър не се славят като най-здравата периферия - има доста оплаквания, които са главно от Т300 модела, Т150 изглежда да е по-здрав, но не се знае колко време ще издържи, така че е добре да е имаш гаранция.

2. Волана използва хибридна система (belt-driven и зъбни колела), за управление. За сравнение Лоджитек използват само зъбни колела, което се води "остаряла" технология, но за сметка на това е доста по-здрава и доказана. Изцяло belt-driven системите се използват в по-високия клас волани на Thrustmaster и Фанатек.

3. резолюцията на Т150 е 12 бита, което се транслира на 4096 стъпки - най-просто обяснено си представи, че воланът е разделен на 4096 "парчета" и по този начин се усеща чувствителността му - за сравнение другите волани са по 16 бита, което ги прави сравнително по-чувствителни.

4. главен минус на Т150 са педалите, които са доста зле като цяло, така че ако се насочиш към Тръстмастър екосистемата е добре да търсиш Т150 Про версията, която идва с Т3ПА педалите, които са доста по-качествени, но зависи и колко пари ти се дават - зависи от типа игра, която ще играеш, но педалите са изключително важни, тъй като позволят да подаваш умерно газ/спирачка, което от своя страна позволява различни техники - трешхолд брейкинг/трейл брейкинг и т.н.

Аз играя главно Гран Туризмо с изключени абсолютно всички системи и с ръчни скорости, които сменям от перата на волана. Като цяло преминаването от клавиатура/джойстик към волан става сравнително бързо и забелязвам, че с волан давам доста по-консистентни времена.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: Playstation 4

Мнение от BorislavB » 06 Дек 2017, 14:33

Аз го съветвам да започне с едно Logitech G27 втора ръка (ако може и с гаранция). Да поцъка пък да види ще се зариби ли или ще си начеше крастата. След това евентуално да си купи по-добър. Аз гледам в ютуб има толкова американци главно, които са дали хиляди долари за цели симулатори и цъкат главно само iRacing.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: Playstation 4

Мнение от M17cH » 06 Дек 2017, 14:48

BorislavB написа:Аз го съветвам да започне с едно Logitech G27 втора ръка (ако може и с гаранция). Да поцъка пък да види ще се зариби ли или ще си начеше крастата. След това евентуално да си купи по-добър. Аз гледам в ютуб има толкова американци главно, които са дали хиляди долари за цели симулатори и цъкат главно само iRacing.


Най-много да се откаже от воланите като цяло... Аз предимно това постигнах с Driving Force GT, който не е мн далече от g27ца. iRacing изобщо не е лош симулатор, като за публично достъпен, заедно с Assetto corsa. :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kiko, theraven_nz

Последни теми
Facebook