Playstation 4

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Playstation 4

Мнение от sub_eleven » 19 Яну 2017, 17:58

Battlefield 4 я има и за 40лв заедно с всички експанжъни(много са), намалена от 120. Аз я взех, само че още не съм ги досвалил.

Battlefield 1 не ме блазни заради старите оръжия, малко се дразня да се бия с антики, имах една battlefield 1943(за ps3), която излезе преди bad company 2 и тя беше с такива оръжия и малко се дразнех още тогава. Ама сигурно като атмосфера и останалото са я докарали...

Между другото, battlefield 4 за момента не ми харесва колкото battlefield 2, нищо, че е фрашкана с ефекти и т.н.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 19 Яну 2017, 21:04

sub_eleven написа:Battlefield 4 я има и за 40лв заедно с всички експанжъни(много са), намалена от 120. Аз я взех, само че още не съм ги досвалил.

Battlefield 1 не ме блазни заради старите оръжия, малко се дразня да се бия с антики, имах една battlefield 1943(за ps3), която излезе преди bad company 2 и тя беше с такива оръжия и малко се дразнех още тогава. Ама сигурно като атмосфера и останалото са я докарали...

Между другото, battlefield 4 за момента не ми харесва колкото battlefield 2, нищо, че е фрашкана с ефекти и т.н.


:shock: недей да ми разбиваш геим фантазиите, смятах скоро да почвам BF4, последно на мулти цъках 3ката и беше доста забавна, нея играл ли си я? иначе bad company 2 беше уникално яка, дано нещата не са тръгнали към разваляне на поредицата, както стана с call of duty :ranting:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 19 Яну 2017, 21:13

Батълфилд 4 на мен ми е малко стъпка на зад сравнено с 3-ката. Новите оръжия и разни др работи са по-готини ама геймплея на 3-ката повече ми харесваше.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 24.08.2008
Местоположение: Мездра
Пол: Мъж

Re: Playstation 4

Мнение от KUM4o » 19 Яну 2017, 23:32

Battlefield 1 има уникална графика и геймплей. Вярно оръжията не са стотици като в БФ4, но са реални и наистина е доста добра. Играя и БФ4 онлайн и БФ1 онлайн и честно казано БФ1 е много по-добра.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Playstation 4

Мнение от Phil » 20 Яну 2017, 9:39

Добре бе, как ги играете тия шутъри с тоя умрял gamepad :dunno: Аз като тръгвам да целя нещо ми отнема 2 минути, докато наглася мерника :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 20 Яну 2017, 10:18

Phil написа:Добре бе, как ги играете тия шутъри с тоя умрял gamepad :dunno: Аз като тръгвам да целя нещо ми отнема 2 минути, докато наглася мерника :mhihi:


Като поцъкам известно време и на други игрички, почнам да ги целя както с мишката, ама аз съм фанатик още от PSX :mrgreen:
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 10:53

Аз не знам дали съм добър, колкото с мишката на определено се задобрява. В началото се въртиш като глупав и си баси жертвата.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 15.05.2015
Пол: Мъж

Re: Playstation 4

Мнение от urukhai » 20 Яну 2017, 11:36

Phil написа:Добре бе, как ги играете тия шутъри с тоя умрял gamepad :dunno: Аз като тръгвам да целя нещо ми отнема 2 минути, докато наглася мерника :mhihi:


И аз не мога да свикна, едно време на 1-цата бях добър, ама след 15 години CS, съм трагичен с джойстик :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 20 Яну 2017, 11:52

Абе докато свикнеш, първо ще те счупят от бой :mhihi: и ще отнасяш по някоя друга ножка, което може да е леко депресиращо :mhihi: , защото по този начин хората решават да покажат надмощието си над теб. Така става, ама ако си надъхан се свиква, зависи по колко цъкаш. Имаше една Пламито от Варна, играеше повече и от мен(бях ерген тогава!) и ги спуквахме от бой с headset бяхме, даже гаджето и като се обаждаше и тя му викаше "добре миличък ама айде по-късно ще се чуем, че сега играя :mhihi: ". Та зависи колко часове прекарваш пред конзолата, свиква се...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 11:57

Аз на 4-ката го бях докарал до 500 часа последно и тъкмо надобрях ма се роди детето и вече 3-та година не съм сядал. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Playstation 4

Мнение от Tsureto » 20 Яну 2017, 11:58

Да да, с Battlefield 1 EA, като да не повярваш върнаха играта към корените си (Battlefield 1942). Геймплея е уникален поне за мен. Online битките са така, както бяха в началото. Похвално. Иначе с controller-всичко е практика, свиква се и почти на 95% може да ги целиш като с мишка!
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Playstation 4

Мнение от Grozdanoff » 20 Яну 2017, 12:02

Еми след още 3г. почвате двмата първо с little big planet :D
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 15.05.2015
Пол: Мъж

Re: Playstation 4

Мнение от urukhai » 20 Яну 2017, 12:08

bum_bum написа:Аз на 4-ката го бях докарал до 500 часа последно и тъкмо надобрях ма се роди детето и вече 3-та година не съм сядал. :mhihi:


Значи скоро пак започваш :) Моят разбойник е на 4г. и вече откри Плейстейшъна :) Та от време на време се заиграваме :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Playstation 4

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 12:37

А дано ама надали :mhihi:

Иначе ми е мерак да се потренирам със самолетите. Тях така и не успях да ги усвоя добре. Единствено ми се отдаваше един номер, който ги караше постоянно да ме псуват. До като се разминаваме аз скачам от самолета и му пускам едно С4 върху неговия. :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Playstation 4

Мнение от Phil » 20 Яну 2017, 12:40

Вярно се задобрява, но друго си е с мишка. Толкова Half-Life u CS съм бухал, че сега като тръгна да се целя с тоя gamepad и ми е нечовешка мъка :banghead:

Като започнах да играя The last of us(първата ми игра на конзола) gamepad-a летя многократно :mhihi:

Сега е малко по-добре...От време на време правя по някой lucky headshot :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook