Cadillac BLS? 1.9D

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от 520i » 17 Сеп 2014, 7:48

Не, за тази говоря: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7j7i0j

Просто видях, че и сивата за която си питал е от автокъща и за това предложих тази. Иначе си абсолютно прав, вяра никаква! Тази просто на снимки ме грабна, инфо нямам никакво. Ако трябва да избирам, комбито ми харесва 10 пъти повече, но то си е до вкус. Даже се замислям дали да не ходя да го гледам, не че си търся кола, но наистина ме грабна, а за първи път чувам за този Кадилак. :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 28.11.2017
Пол: Мъж

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от mittaka7 » 28 Ное 2017, 11:41

Здравейте колеги,

Да повдигна тази тема от прахоляка за едно питане което не намира отговор в нета.Тази тема излиза като най дискутирана за Кадилак.На прага съм на закупуване на Кадилак БЛС 2.0Т 210 к.с. 2006г.Доста четох по руските форуми,повечето изразяват положителни мнения,но в БГ ги няма много тези Кадилаци.Според това което прочетох излиза че колата е микс между Сааб,Алфа Ромео и Опел Вектра Ц.Сглобявана е в Щвеция.
Има ли някой който има опит с този автомобил и ако има моля да споделите мнения и препоръки какво се гледа най вече при закупуването,има ли "детски" болести и добър ли е мотора според вас?
В момента карам Рено Лагуна 2.0 16V 136k.c 2004г и вече почва да ми омръзва и искам нещо по хубаво,но пък и да не е кола която е на всеки ъгъл.Кадилака в момента е в Германия и все още не е на обява за да го покажа,но изглежда много запазен отвън и отвътре на реални според собственика 200к км.Ръчни скорости е с доста екстри без навигация.

Благодаря на всички отзовали се!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 15.10.2004

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от GRIPEN » 04 Дек 2017, 1:34

Alfa Romeo-то в този вариант можеш да го задраскаш, няма нищо общо.
Vectra C и Saab 9-3 е колата.
Мотора няма някакви тежки и скъпи проблеми, също така носи и на тунинг.
Окачването не сложно и скъпо.
Единствено това, че такива Кадилаци няма много произведени, съответно няма такива, които се продават на части, и когато ти затрябва нещо по купето ще е проблем.
А за Saab 9-3SS на части има предостатъчно обяви.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от TNT » 04 Дек 2017, 11:59

mittaka7 написа:искам нещо по хубаво,но пък и да не е кола която е на всеки ъгъл.

GRIPEN написа:Единствено това, че такива Кадилаци няма много произведени, съответно няма такива, които се продават на части, и когато ти затрябва нещо по купето ще е проблем.


Добре си помисли над това, щото и спукано казанче за чистачки, ще ти излиза баси и парите. Ще трябва да смениш броня/калник/врата и гориш. За втора ръка части с такъв тип автомобил... направо забравяш. Един приятел с Ягуар, какъвто се вижда всеки ден (доста по-масов е от Кадилака), доста се наигра по линия "не искам БМВ/Мерцедес/Ауди, искам нещо, дето другите го нямат". После стои и търси майстори, които да го оправят, най-евтината броня е 350 паунда в ибей... То хубаво каско и ще ти платят, ама няма да ти платят за нова. А дори и нова - надали държат на склад :lol: Колкото и да са "еднакви" с други модели, различни коли са. За някое копче или капачка ще чакаш много и ще плащаш много.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от speeder88 » 04 Дек 2017, 12:17

:yes:
Nissan Qashqai, който е почти най-масовия SUV почти няма части на склад при дилърите и се чака по 3 седмици, а се произвежда основно в Европа.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 28.11.2017
Пол: Мъж

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от mittaka7 » 04 Дек 2017, 22:32

Мерси за мненията колеги!
Да и аз си мислех,че купето ще е проблемно откъм намиране на калници брони и т.н но щом другите неща са на нормални цени не е голяма драма.Ще ходя да тествам и ще видя дали ще ми хареса като возия защото това е важен фактор за мен.Ако вози твърдо като Вектра Ц ще се замисля за покупка.Иска ми се мека возия с добра динамика на двигателя и няколко екстри като кожа парктроник системи за безопасност хубава музика автопилот.Ще ви държа в течение :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 226
Регистриран на: 15.10.2004

Re: Cadillac BLS? 1.9D

Мнение от GRIPEN » 05 Дек 2017, 4:23

TNT написа:
GRIPEN написа:Единствено това, че такива Кадилаци няма много произведени, съответно няма такива, които се продават на части, и когато ти затрябва нещо по купето ще е проблем.


Добре си помисли над това, щото и спукано казанче за чистачки, ще ти излиза баси и парите....



Казанчето няма да е проблем. По-скоро специфични и различни от Saab 9-3 неща по екстериора, като - фарове, стопове, капаци, маски, калници, брони.

А иначе, при двигателите няма разлики:
Кадилак:
Изображение
Saab 9-3:
Изображение
В интериора има- таблото е друго, но и там има доста общо със Saab.

Между другото, някой се кани да ги произвежда тези и сега:
https://www.saabplanet.com/rebadged-saa ... ional-car/

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Jordana, slavi7575

Последни теми
Facebook