Почивка в Гърция

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 62
Регистриран на: 20.08.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90 N46B20
Мечтае да кара: M4 CS

Re: Почивка в Гърция

Мнение от merx » 17 Мар 2017, 13:09

3186 написа:Лефкада, 3 коли хора, на някакви вили с градина, барбекю и басейн само за нас. Ако зависеше от мен, щеше да е Халкидики, понеже на Лефкада не очаквам кой знае какви плажове за почивка, а по-скоро туризъм :oops: Халкидики за мен е идеалното съотношение на качество на плажове, населеност, разстояние от София и цена. Има толкова много плажове, че е доста трудно да не си открие човек полупразен такъв. В същото време има предостатъчно градчета с магазинчета и ресторанти. :) Бил съм и на Тасос, където също си струва да се отиде поне веднъж и да се посетят някои по-интересни места. Минусът и на двете е, че има доста нашенци(особено на Тасос).


Аз бях миналото лято на Лефкада и много ми хареса (но пък ми и беше за първи път в Гърция на море :D ). Бяхме във Василики и обиколихме мисля всички плажове в южната част. Яко камънак, няма пясък. Задължително си е с аква обувки. :lol:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook