Почивка в Гърция

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Почивка в Гърция

Мнение от mfandakov » 10 Юли 2014, 21:33

Самите гърци са си,, криви ниви,, и само чакат тъпанарите да се закачат за нещо,ама морето им е супер не е ,,кафяво,, :mhihi: като нашето
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Почивка в Гърция

Мнение от K_Ilkov » 11 Юли 2014, 9:04

bum_bum написа:
K_Ilkov написа:Проблема е в кирилицата до колкото знам аз ... и не е само в Гърция ...
и наистина както някой написа става проблем като опреш някой да я чете по някаква причина тая полица


Кирилицата е официално призната азбука в Общността. Проблем на маляките е ако не искат да си я превеждат. ГО важи в целия ЕС без зелена карта.

Прав си!
Аз лично на приципа вързан поп мирно село си нося и зелена карта ...
Ако стане беля само ще ми е вчужбина и за ГО и зелена карта да се разправям ...

mfandakov написа:Самите гърци са си,, криви ниви,,

Абе и е така и не е така
с талоните май се оказа, че ние сме проспали някой работи ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Почивка в Гърция

Мнение от vixx » 11 Юли 2014, 9:56

Ходихме на един много як къмпинг, с бунгала които имат всичко - кухня, климатици, спалня, трапезарийка и огромна веранда. И са си почти на плажа. Не знам обаче как е с храната - ние си ходихме по ресторанти или си купувахме неща от магазините в къмпинга. Цените се менят често и мисля ,че на сайта има актуален ценоразпис:
http://www.thalattacamp.gr/en/pages/kalamitsicamping

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Почивка в Гърция

Мнение от blqsu4ko » 11 Юли 2014, 14:53

Точно такова нещо търся!
Как са бунгалата? Примерно капризна госпожица ще се сърди ли или е ок? :mhihi: :mhihi:
Live it like you Love it

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Почивка в Гърция

Мнение от bum_bum » 11 Юли 2014, 19:29

Изображение

Те туй на първа линия съм го капарирал за септември :ok:
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Почивка в Гърция

Мнение от N.Mihaylovski » 11 Юли 2014, 20:52

къде е тва
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: Почивка в Гърция

Мнение от zazomazo » 11 Юли 2014, 21:22

bum_bum написа:...

Те туй на първа линия съм го капарирал за септември :ok:


На кои дати ще си, че мои приятели имат вила в Торони и от 15 правим сметки да сме там.
На 10-15 километра са едно от друго, може да пием по бира ако се засечем :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Почивка в Гърция

Мнение от bum_bum » 12 Юли 2014, 10:21

Скоти, тоя къмпинг по-горе, дето е даден.

От 16 съм там. Ще видим до кога според как го понесе чавето. :mhihi: Може да се разберем нещо, аз мисля да взема колелото и може да ви погостувам някой ден.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Почивка в Гърция

Мнение от vixx » 12 Юли 2014, 11:06

blqsu4ko написа:Точно такова нещо търся!
Как са бунгалата? Примерно капризна госпожица ще се сърди ли или е ок? :mhihi: :mhihi:


Няма да се сърди, наистина е направено както трябва, чисто и спретнато е. Имах някакви снимки от телефона, обаче сега не ги намирам.
Единственото , което не мога да си спомня е, дали имаха душове вътре тези бунгала, но май имаха. Иначе точно зад бунгалата има обща баня, ама не си представяй някаква гадна картинка - чисто и хубаво направено, с отедлни кабинки, нищо не липсва.

Освен това има и басейн, и ресторант, и фитнес (открит), които са между бунгалата и плажа. Ще опитам да ит изровя снимки и да ти ги пратя.

ПС. БумБум, бунгалата за които говоря обаче не са кат тва на снимката и не са на първата линия. Има около 2-3 минути ходене докато стъпи човек на пясъка, и са като дървени къщички. Както и да е, не може да сбъркаш там, много е готино... И Митос-чета по Е1.20 от магазинчето отзад :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 10.09.2013
Пол: Мъж
Кара: Е 46 318i
Мечтае да кара: WRC

Re: Почивка в Гърция

Мнение от fan73 » 12 Юли 2014, 13:42

Бунгалата са дървени и си имат всичко необходимо две отделни спални ,баня с тоалетна,климатик ,печка със посуда за да можеш да си приготвяш и нещо за ядене на място.Плажа е много добър но става дълбоко изведнъж.Има обществени перални и бани магазин столова и пицария.Тази година бяхме на друг къмпинг който също е много добър -Арменистис на около 30км. от Талата.

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Почивка в Гърция

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Юли 2014, 22:38

bum_bum написа:Скоти, тоя къмпинг по-горе, дето е даден.

От 16 съм там. Ще видим до кога според как го понесе чавето. :mhihi: Може да се разберем нещо, аз мисля да взема колелото и може да ви погостувам някой ден.



Нали немаше да ходиш повече в Гръцко бре :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Почивка в Гърция

Мнение от bum_bum » 12 Юли 2014, 23:11

Опрайх се, сега маляките ми дължат $$ :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Почивка в Гърция

Мнение от Е.Димитров » 14 Юли 2014, 9:36

Абе много си е екстра в Гърция.
Само няколко плюса ще изкажа.
Първо-никой не ти се мотае по плажа с вид на Хълк или поне да му се иска да изглежда така,да се прави на собственик на плажната ивица и да надува постоянно някаква свирка и да вика по плажуващите.
В Гърция няма проблем с чадър и шезлонгите са им много удобни,струва 5 евро чадър + 2 шезлонга,за разлика от България,където това чудо струва по 5 лева на принадлежност или 15 лева общо (7.5 евро),но пък в Гърция,ако си вземете примерно бира,фрапе или нещо друго,няма да плащате допълнително за чадъра.
2.В България има така наречени "свободни зони",дето някой хора могат да си сложат чадър свободно,никога ,поне в последните 10 години не съм си носил чадър,но има хора ,които не желаят да плащат 5-10 лева за чадър ,но искат да ползват природното явление "Пясък и морска вода" безплатно,обаче зоната където могат да го направят е или някъде много в страни и отзад ,ако въобще има тази задължителна зона,в Гърция има някаква група чадъри към някое заведение,свободно място и пак група чадъри,на свободното място никой не ти прави проблем ако си забодеш чадър.Това + допълнителното че обиколих цяла Ситония и на никоя крайбрежна улица на плажа никъде не ми искаха паркинг,което в нашата родина си е сериозен печеливш бизнес.
3.Водата е супер чиста,въобще няма такова застрояване,все едно си попаднал в България 60 те години на плажа...
В крайна сметка Гърция е по-добре за почивка от колкото в нашите курорти,и съм убеден че в България е по-скъпо,освен ресторантите разбира се.
На нашето черноморие ще отскачам само за почивните събота и неделя (от петък вечерта),за Гърция смятам по 5 дневни почивки.
Та до тук с мита че нашето черноморие е върха на сладоледа

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.07.2008
Местоположение: Русе

Re: Почивка в Гърция

Мнение от dimov_ » 14 Юли 2014, 10:00

Е.Димитров написа:Абе много си е екстра в Гърция.
Само няколко плюса ще изкажа....
.....


:yes:

+1 на всяка дума. И добавям, че обслужването в Гърция е на страхотно ниво.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Почивка в Гърция

Мнение от mfandakov » 14 Юли 2014, 14:32

dimov_ написа:
Е.Димитров написа:Абе много си е екстра в Гърция.
Само няколко плюса ще изкажа....
.....


:yes:

+1 на всяка дума. И добавям, че обслужването в Гърция е на страхотно ниво.

Да на ниво ако си попаднал на някоя отракана украинка или рускиня :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook