Пазаруване от ebay.co.uk?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 108
Регистриран на: 30.10.2010
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW E34
Мечтае да кара: М3,М5

Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от flawless » 17 Апр 2014, 9:29

Колеги някой който е пазарувал от ebay.co.uk да разясни за доставката начините на пазаруване :bchug:
There's one thing you won't like about your BMW and that's that at some point you'll have to get out!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1420
Регистриран на: 18.02.2007
Местоположение: Вече в собствена колибка!
Пол: Мъж
Кара: Е38, понякога Е61, Е34 и Е65
Мечтае да кара: КА-50

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от predel » 17 Апр 2014, 10:13

Какво те интересува?
Ако няма повреда в компютъра - бийте провайдера :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.11.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от Batov » 17 Апр 2014, 11:13

Аз доста често си пазарувах от една морга, близо до Лондон. За доставка до София използвах http://www.gabco.org Плащах с PayPal, а продавача поемаше доставката до офиса на Габко, който също е близо до Лондон. Само веднъж имах проблем и той се състоеше в това, че изпращача ми беше изпратил грешен артикул, но след като му казах, веднага ми изпрати правилния и поиска грешния да остане за мен, като компенсация (това предполагам зависи от продавача, който сте си избрали). Доставката от Габко се плаща на кг, като имат мисля две пътувания на седмица. Ако пазарувате броня например, цената е фиксирана. Повече инфо има на сайт-а им.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bum_bum » 17 Апр 2014, 12:01

Габко ми затриха прахосмукачка за 1к :ranting: :banghead:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.11.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от Batov » 17 Апр 2014, 12:13

bum_bum написа:Габко ми затриха прахосмукачка за 1к :ranting: :banghead:


И нищо от нея ли не платиха?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bum_bum » 17 Апр 2014, 12:59

Месец и нещо ме мотаят и вече направо си ме отсвириха. Отношението е меко казано грозно. Явно е време за следващ етап в отношенията ни. Но тези хора определено не заслужават да имат какъвто и да е бизнес.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 175
Регистриран на: 15.11.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61
Мечтае да кара: BMW E39 M5

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от Batov » 17 Апр 2014, 13:17

Не знаех, че има подобен проблем с тях. Може би колегата не трябва да вози с тях в такъв случай!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bum_bum » 17 Апр 2014, 13:31

Предполагам и с всеки останал превозвач може да се случи. Тъпото е, че като се насерат и стават арогантни, вместо да търсят начин да оправят нещата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от CTORH » 17 Апр 2014, 13:43

Е нали са ти издали документ, че ти си има дал 1к срещу които те трябва да ти доставят определен продукт. При положение, че не ти го доставят, като идеш там с бележката трябва да ти върнат парите? :dunno:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bum_bum » 17 Апр 2014, 13:45

В сайта на Габко са писали, че съм я получил. А аз не съм :dunno: Имаше случаи с по-дребни пратки, дето ги даваха на друг човек ама понеже са дребни неща и човека ги връща. Ама нещо по-скъпо явно не е имало доброволци да го връщат.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bioz » 17 Апр 2014, 14:01

CTORH написа:Е нали са ти издали документ, че ти си има дал 1к срещу които те трябва да ти доставят определен продукт. При положение, че не ти го доставят, като идеш там с бележката трябва да ти върнат парите? :dunno:


Той не им е платил на тях а на продавача, те са само превозвачи. Щом не са коретни в такива ситуации значи не стават, то ако беше само до возене на багаж има 100 други фирми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 328ci

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от CTORH » 17 Апр 2014, 14:12

Аз мислех, че тея са посредници и при плащането, т.е. и човек, който не иска или не може да плаща през интернет да може чрез тях да си купи нещо от UK (дава им на тях парите, а те ги дават на продавача). Щом не е така, а са само превозвачи, не виждам какво им е предимството пред други транспортни фирми.
Изображение

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от © » 17 Апр 2014, 14:35

Аз също съм пазарувал доста през тях, до сега не е имало проблеми, но пък и не съм контактувал с никого от въпросната фирма. Поръчваш си нещата на техния адрес, регистриран си в сайта им и като пристигнат при тях ти ги препращат. Все пак нещата ми се струват малко "на добра воля" и за това не съм рискувал с по-скъпи поръчки. Този случай по-горе обаче определено няма да е никак добре за репутацията им :kuku:
Иначе е невероятно евтино - доставка от Лондон до София 2,20лв. + бг куриер 3лв защото ползват някакви отстъпки = 5,20лв до 1кг. от Лондон до произволен адрес в БГ

bum_bum написа:Предполагам и с всеки останал превозвач може да се случи. Тъпото е, че като се насерат и стават арогантни, вместо да търсят начин да оправят нещата.

Ей това е много гаден начин за разрешаване на случая. Изпитвал съм го и с други т.нар. "големи" фирми, с добра репутация като напр. глобул, гет.бг и подобни

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от bum_bum » 17 Апр 2014, 15:09

За неща, които обикновено не се доставят.
Изображение

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Пазаруване от ebay.co.uk?

Мнение от © » 17 Апр 2014, 17:03

или не се доставят или доставката до бг е нереално скъпа

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook