Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Knoxville_ » 05 Юли 2018, 8:22

Мисля, че само в Чехия някои бири се продават в пластмасови бутилки, това трябва да ви говори достатъчно. :ok: Най-забавно ми е как чужденците гледат двулитровките в магазина, не са и подозирали, че съществува такова нещо :mhihi: :mhihi: :mhihi:

От българските бири единственото читаво на достъпна цена е Столично (без bock, тъй като не харесвам тъмни бири, а и тази има вкус на кафе и карамел, които също не харесвам :lol: ). Някои от Гларусите също са добри, но там бутилката мисля, че не се намира под 2 лева.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от kasho » 05 Юли 2018, 11:59

Бай дъ уей, малко :OT: , амa като си говорим за бира - вчера забелязах следното нещо до нас (Нюрнберг, Германия)

Гледам и си мисля следните неща

1) Намираш се в Бавария - меката на бирите - 15 000 вида вкусни, качествени, на достъпни цени бири, вклкючително такива типове, за които не бях чувал преди да дойда тук. За чий ще си купиш 2л пластмаса Каменица :kuku:
2) Въпросния Ганьо е намерил за по-лесно и просто да си хвърли бутилката на улицата :dummy: Защо аджеба има толкова много идиоти измежду нас?

Изображение
Последна промяна kasho на 05 Юли 2018, 22:30, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 05 Юли 2018, 12:44

^ "Булгар, булгаааар"
Нямам друго обяснение, просто някои са много прости и ограничени хора.
Работил съм в чужбина, единствено ние се мразим и клепаме. Останалите нации са много по-задружни.
:yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от c04 » 05 Юли 2018, 15:45

barty написа:^ "Булгар, булгаааар"
Нямам друго обяснение, просто някои са много прости и ограничени хора.
Работил съм в чужбина, единствено ние се мразим и клепаме. Останалите нации са много по-задружни.

Това е основен проблем и тук, и навън :dummy:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 20 Юли 2018, 6:24

Пералня със сушилня AEG с инверторен мотор ( каквото и да значи) която беше хвалена и прехвалена от доста разбирачи.
Проблема е че се запушват въздухоотводите за топъл въздух с влакна от дрехите и сушилнята спира да работи. Почистването е трудно тъй като няма място за работа. Иначе пералнята работи.
За тази прехвалена машина платих 1600лв при положение че на много места бяха по 2200-2300лв.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 6.03.2013
Местоположение: Nürnberg, Bayern
Пол: Мъж
Кара: F30 LCI 320d XDrive ex E46 330xd
Мечтае да кара: Porsche Cayenne, BMW X5

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от kasho » 20 Юли 2018, 9:20

barty написа:Пералня със сушилня AEG с инверторен мотор ( каквото и да значи) която беше хвалена и прехвалена от доста разбирачи.
Проблема е че се запушват въздухоотводите за топъл въздух с влакна от дрехите и сушилнята спира да работи. Почистването е трудно тъй като няма място за работа. Иначе пералнята работи.
За тази прехвалена машина платих 1600лв при положение че на много места бяха по 2200-2300лв.


Знам, че по принцип не е добър вариант комбинирани пералня и сушилня. Изкушаващо е много, защото пести място, пести пари (теоретично), пести занимавка да прехвърлиш дрехите от едната машина в другата но... винаги са проблемни.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от b_u_b_o » 20 Юли 2018, 10:21

Кой модел по-точно, че аз съм харесал тоя дето е с термопомпа и от няколко човека само добри неща чувам?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 20 Юли 2018, 14:45

b_u_b_o написа:Кой модел по-точно, че аз съм харесал тоя дето е с термопомпа и от няколко човека само добри неща чувам?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


AEG Lavamat
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 903
Регистриран на: 30.01.2009
Пол: Мъж
Кара: F32 //M sport

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от (h)aman » 20 Юли 2018, 16:36

kasho написа:
barty написа:Пералня със сушилня AEG с инверторен мотор ( каквото и да значи) която беше хвалена и прехвалена от доста разбирачи.
Проблема е че се запушват въздухоотводите за топъл въздух с влакна от дрехите и сушилнята спира да работи. Почистването е трудно тъй като няма място за работа. Иначе пералнята работи.
За тази прехвалена машина платих 1600лв при положение че на много места бяха по 2200-2300лв.


Знам, че по принцип не е добър вариант комбинирани пералня и сушилня. Изкушаващо е много, защото пести място, пести пари (теоретично), пести занимавка да прехвърлиш дрехите от едната машина в другата но... винаги са проблемни.


От 5 години съм с комбинирана машина и досега никакви проблеми. Вярно, че сушилнята се ползва рядко, примерно на 10 пранета веднъж, но все пак. В началото я ползвах постоянно, но забелязах, че дрехите ми избеляват и сега суша само чершафи, одеала и такива.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от host » 01 Авг 2018, 9:01

Изображение

каквото и да пише на опаковката на този спрей, ТОЙ ОСТАВЯ следи/покритие/филм след употреба ... за съжаление вчера си изгубих 4 часа от живота да "оправям" щетите след като сам пръснах с него ... за съжаление бих казал, че това е един безполезен продукт за електроника и като цяло е безмислен, защото нито чисти силно, нито е реално добър за ел. компоненти и датчици от какъвто и да е вид

не си давайте парите ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Borymeckata » 01 Авг 2018, 9:08

6-килограмова диня от Лидл - изобщо не може да сде яде, сякаш е стиропор вътре... Не ме е яд за двата лева, а че я мъкнах из целия град, после 4 етажа по стълбите и накрая - обратно, до контейнера.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от host » 21 Авг 2018, 12:34

спедиторска услуга от SPEEDY ... не знаех, че колегите с които работя ще ми изпратят с най-скапаната фирма в България пратката

офиса ми (моят) е отворен днес от 08 и 30 сутринта ... получил съм от куриерите известие за получаване на пратка до 13:30 ... и 13:20ч получавам известие
Неуспешнa доставка
Уговорен нов час (в същия ден) [к.80] . [Говорено с получателя]


имам видеонаблюдение и на улицата пред офиса и в целия офис , телефона служебния регистрира и записва всеки един разговор , естествено поръчката която чакам ми спъва целия ден , защото моите клиенти зависят от това да я получа

НИКОГА, НИКОГА НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ НИЩО СЪС СПИЙДИ / SPEEDY

(естествено пратката е за моя сметка и естествено като свърши "проверката" която са започнали след като им сигнализирах на номера им за клиенти ще ми кажат , че въпреки, че си плащам за доставка до врата да отида на майната си за да си взема пратката или да чакам ЕДИН РАБОТЕН ДЕН за нов разнос - случвало ми се е вече)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Мордехай » 21 Авг 2018, 13:05

Ако пратката ти е откъм Русе/ВТърново, днес със сигурност няма да я получиш.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 13 Сеп 2018, 1:16

Присъствие в клуб PM в София, огромна грешка! Гнусна и тъпа музика, загуба на време 100%...нямам думи.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от In_Memoriam » 13 Сеп 2018, 7:20

Ето тези слушалки:
https://www.emag.bg/slushalki-sony-mdr- ... f9e6bbbe84

Подлъган от подобен модел отпреди години на същата цена, който за парите си имаше страхотен бас:
https://www.emag.bg/slushalki-sony-mdr- ... E957DBBBM/

Абсолютни боклуци. По-кухарски звук едва ли може да се чуе някъде.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook