Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 09 Фев 2016, 18:32

Вкиснали "натурални" кафеви маслини на промоция от Фантастико жк Дружба 1.Отидох обратно,говорих с управителя ,върнах ги и ми върнаха паричките.НО понеже видях,че не ги смъкнаха от щанда, се обадих на бабх и оставих сигнал :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от vixx » 01 Юли 2018, 16:26

Да изровим тая тема от гроба.
Преди година си купих Найк Еър Макс 2016 за една торба пари от Спорт Депо. Камери, тъпотии. Похвалих се в темата на много доволните веднага.
Обаче за една година нито се отпуснаха, нито станаха удобни. Тичал съм много малко с тях в самото начало и после се отказах. Не са много удобни за тичане.
Ходил съм много малко с тях и не са много удобни за ходене, особено на дълго. За грубо 50-те пъти в които съм ги обул, от които 2/3 са за ходене до магазина, едната стелка започна да се прокъсва.

Днеска отивам до магазина и лявата подметка/камера се пукна без да съм стъпил върху нищо неравно. Са трябва да ги хвърля понеже не мога да стъпя нормално с тях.
Взех ги с малко намаление, но стандартната цена на тоя боклук беше 369лв. :nono:

Не се пре*бавайте да си купувате.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Don_Diego » 01 Юли 2018, 17:28

:OT:
Маратонки и обувки избягвам да купувам оттук. Обикалям магазините да си харесам нещо и да пробвам номер, след това от sportsdirect. Досега не съм имал проблем. В обувки.бг пък са най-големите боклуци :censored:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от bum_bum » 01 Юли 2018, 18:12

Те и магазините тук често купуват от Спортсдирект. Същите боклуци са. Разпродават непреминали QC неща, стари колекции и разни такива неща.

Като искаш Найк отиваш и купуваш от найк.ком с доставка до Англия, Германия или където ти е по-удобно да си ги препратиш за насам.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 240
Регистриран на: 25.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525 TDS

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ben_g » 01 Юли 2018, 19:54

Ако е за Nike - доставят директно и до България от миналата година. 20 лв. е доставката (за покупки над 350 лв. е безплатна).


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от vixx » 01 Юли 2018, 21:41

Ако имате предвид, че може да не са били оригинални или да са били някакъв брак - не знам, мислех си , че в Спорт Депо са оригинални нещата. Може и да съм сгрешил.
Трети път Найк няма да си взема. Много скъпо ще ми излезе да пробвам. Първия ми Найк пак се предаде много бързо. Не знам дали просто съм имал късмет, ама още подмятам два чифта адидаски на по вече 10 години (и много по-евтини), и все още приличат на маратонки. Всъщност сега ги погледнах и на нищо не приличат, но са здрави и никъде няма протриване, а съм ги смазал от ходене.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 01 Юли 2018, 22:40

особено за дрехи и маратонки от много години грам не слугувам на марки, еле пък на лудите цени за найк, но имам 3 чифта от последните 3 години, жестоки са, мега удобни, а по-неудобните са мега красиви.
Не си заслужават парите, ако човек е с ограничен бюджет (говоря по принцип), но като цяло са яката работа.
Иначе има едни по 20на лева от Декатлон, е няма такова качество за тия смешни пари :shock:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от drifty » 02 Юли 2018, 0:48

Аз пък мисля баш Найк да си взема. Предните от САЩ от бригадата, още от 2014 година си ги нося. Вярно, почнаха да се поскъсват шевовете, но са адски удобни и за цената от 30лв са си направо трепач. Яд ме е, че не си взех още 2-3 чифта тогава.. Освен това са и с някаква мрежа, не са напълно затворени, реших си проблемите и с лятната жега и ми е хладно на ходилата :Д
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 02 Юли 2018, 15:38

Не съм доволен от обувките на Geox. На 6-тия месец мембраните са "чао" и започват да пускат вода.
Наблюдението ми е върху 4-5 чифта, спортни и зимни.
:yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от c04 » 02 Юли 2018, 17:05

barty написа:Не съм доволен от обувките на Geox. На 6-тия месец мембраните са "чао" и започват да пускат вода.
Наблюдението ми е върху 4-5 чифта, спортни и зимни.

И при мен така, обаче пък иначе наистина доста удобни обувки.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Borymeckata » 04 Юли 2018, 10:13

Не е съвсем по темата - Не съм доволен, защото не успях да си купя:
http://cardepo.bg/index.php?route=product/product&product_id=2287923

Маслото е хубаво, а цената е супер направо... Направих поръчка на сайта и след малко получих на пощата потвърждение, че поръчката ми е приета под номер 146 (?!?). После два дни - нищо... Започнах да звъня - на телефона за поръчки един младеж (меко казано - неадекватен) ме препрати на друг телефон. Който пък цял ден не отговаряше, накрая някакъв сънен глас ме увери, че в момента имат някакъв проблем с нета, но да не се притеснявам - всички масла били налични, ще ми изпратят тубите до няколко дни. Мислех да сменявам наслото през уикенда - размина се, явно ще бъде следващия уикенд. След още два дни дни звъня пак - отново цял ден никой на телефона, накрая пак същия сънен глас - емиии, нямаме го това масло... С последни напъни да се държа спокойно го попитах защо тогава ми приеха поръчката и ме накараха да чакам цяла седмица - емиии, това е положението...

Интересно е друго - тази фирма изглежда сериозна, имат три магазина в София. Но телефоните им не отговарят, чатът им не работи и он-лайн "обслужването" им е пълна скръб... Като потърсих името в нет-а, излиза... сякаш друг сайт на същата фирма... :dunno: :dunno:
http://cardepo.net/
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 04 Юли 2018, 11:10

Не съм доволен от бирите в кен на Пиринско и Шуменско, които бяха на промоция преди старта на Световното.
Много газирани и "остри".
Смених ги с бутилирана бира...разликата е огромна.
:yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от c04 » 04 Юли 2018, 18:23

Аз пък съм забелязал, че по традиция кеновете са по-добре от пластмасата.И Загорката, и бях взел кенове на Туборг и бяха доста прилични, сега взех 1-литрови пластмаса- не става :banghead: И без това тука нито нито една от наистина вносните бири не е в пластмаса. :ok:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 05 Юли 2018, 0:28

пичове, пробвайте Budweiser стъкло, голяма (сигурно малката е още по-добра)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от 3186 » 05 Юли 2018, 6:40

Масовата българска бира е отврат, особено в пластмасата. Когато е и в промоция положението е дори по-лошо. Веднъж купих стек “бомбички” Шуменско с голямо намаление и беше също остро и газирано. Така че безплатен обяд няма :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Е.Димитров

Последни теми
Facebook