Избор на радар-детектор

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от don_gori » 06 Окт 2017, 7:51

Don_Diego написа:Радар-детектора е приемник и не излъчва нищо, не знам как куките засичат кой има и кой няма радар, някой пак си говори колкото да не заспи :kuku:

Надявам се да си разбрал каква глупост изръси :winky: Явно не караш много с тоя радар, щом още не си разбрал как действат катаджийте след махането на табелите. Рядко ми се е включвал тоя V режим на моя радар, което ме навежда на мисълта че основно дебнат и гледат кой кара по-бързо което и си личи. Те хората си имат стоянки и се вижда много ясно кой кара в ограничението особенно на 4ри лентов път.
Споделям информация от хора полицай, които казват как работят ти както си искаш го разбирай :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от TNT » 21 Ное 2017, 19:50

Между Stealth RG300 и Snooper 4zero elite, кое е по-добрия избор ? Цената е сходна (+/- 20лв), но кое е по-доброто ? Кое има повече настройки, да не пищи нон-стоп. И най-важното, кое предупреждава по-адекватно и навреме ?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от alekangg » 22 Ное 2017, 11:49

Такъв клас детектори няма как да не пищят много, освен, ако не изключиш цялата вълна.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от nikola59 » 22 Ное 2017, 12:08

TNT написа:Между Stealth RG300 и Snooper 4zero elite, кое е по-добрия избор ? Цената е сходна (+/- 20лв), но кое е по-доброто ? Кое има повече настройки, да не пищи нон-стоп. И най-важното, кое предупреждава по-адекватно и навреме ?

Аз ползвам Stealth ( вграденият вариант ) вече няколко години и не се оплаквам :). Има опция да изключваш всеки банд. За България оставяш само X банда ( друг не ти трябва, за стационарните GPS-a върши работа) и се отърваваш от пищенето за щяло и нещяло. За Snooper -а някой които има да каже.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от Don_Diego » 22 Ное 2017, 12:14

Аз съм с 3Zero и също съм оставил само Х за мобилните камери, стационарните ги има в gps-a, а ако ги няма спирам и си ги запаметявам ръчно. Предупреждава спрямо ограничението на скоростта (колкото е по-голямо, толкова по-далеч започва да пищи, максимума мисля е 700м за стационарна камера). Рекорда да ми хване радар е близо 2км, от както карам с него - нямам фишове за скорост :yes:
Новия модел е с безплатен lifetime update, уж отсява само радарите в твоята посока (моя пищи без значение от посоката) и е с по-чувствителен радар и на книга лови с едни 40-50% по-голяма дистанция
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от Хрuсто » 24 Ное 2017, 22:39


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от Don_Diego » 20 Дек 2017, 10:23

Появиха се снимки на новите радар+камера, преместваемите. Някой знае ли на каква честота е радара?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от deyan-enchev » 20 Дек 2017, 10:55

Не съм го ползвал Valentine One от година вече, трябва да го изкарам да не ръждяса. Не пасва добре на предното стъкло на БМВто, много куцо :dunno:
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 995
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от msi200 » 20 Дек 2017, 21:06

Много странно, днес минах покрай една от новите полицейски Кии(на Е79 след Благоевград) и ми се разпищя на Ка честота. Само че се разминавах с колона от коли и може да е било от някоя от колите...
I love the sound of V8 in the morning...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от In_Memoriam » 20 Дек 2017, 23:16

Не съм сигурен дали е писано по-назад в темата. Към колегите с челно атермично/соларно/climate comfort стъкло - имате ли проблеми със засичането на радари, например да засече, но с твърде голямо закъснение или пък изобщо да пропусне? Слушах някакви мнения, че единственият 100% работещ вариант при наличие на такова стъкло е нещо от този тип, което се монтира извън купето:
http://stealth-radar.eu/view_product.php?pid=5
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от devent » 21 Дек 2017, 0:56

Мнение за този: Whistler Gt468 G 2017 ? Търся нещо спешно, че с тия нощни снимки ще имам скъпо селфи някъде по пътищата :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1027
Регистриран на: 21.01.2003
Кара: 535d LCI

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от andy » 21 Дек 2017, 7:40

deyan-enchev написа:Не съм го ползвал Valentine One от година вече, трябва да го изкарам да не ръждяса. Не пасва добре на предното стъкло на БМВто, много куцо :dunno:


Моя съм го сложил в лявата част над огледалото и пасва идеално. Хем е залепен, хем лежи на огледалото.

In_Memoriam написа:Не съм сигурен дали е писано по-назад в темата. Към колегите с челно атермично/соларно/climate comfort стъкло - имате ли проблеми със засичането на радари, например да засече, но с твърде голямо закъснение или пък изобщо да пропусне? Слушах някакви мнения, че единственият 100% работещ вариант при наличие на такова стъкло е нещо от този тип, което се монтира извън купето:
http://stealth-radar.eu/view_product.php?pid=5


При този вид стъкла САМО ВЪНШЕН радар детектор.
За това на КИА и Ситроен не работят камерите (радарите).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от alekangg » 21 Дек 2017, 8:20

Стелтче за почти 1000лв, нещо са си повярвали много тия хора...
При детекторите с фискиран монтаж, освен, че са от отделни части, при тях няма слаби модели, всички са от топ клас и са най-доброто като цяло.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от deyan-enchev » 21 Дек 2017, 9:46

Има си място за "монтаж" на такива уреди, ама V1 не влиза там и не може да бъде закрепен прилично.

Изображение

Саднах са :mhihi:
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Избор на радар-детектор

Мнение от alekangg » 21 Дек 2017, 9:51

Има коли, които нямат такъв отрязък, отделно е малък и често няма място за детектор. За това има и детектори с фиксиран монтаж.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook