Боксът подходящ ли е ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 13.06.2007

Боксът подходящ ли е ?

Мнение от destiny » 05 Фев 2014, 18:24

Колеги, интересува ме дали боксът е подходящ да се тренира "за кеф" и тонус.Далеч съм от мисълта да ходя по състезания и т.н, все пак съм на 26 и затова се чудя дали не ми е късно и дали няма да има други като мен "дъртаняни", които ходят след работа :lol: . Освен това имам и други ангажименти и си мисля да ходя 2-3 пъти в седмицата, дори може и да е друг спорт, но не знам какъв. Въпросът е, че с фитнес съм се занимавал и ми е омръзнало, а пък имам проблеми с коляното (тенис и футбол ги изключвам). Иначе като цяло съм в добра физическа форма.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от ///ivanE30 » 05 Фев 2014, 18:50

да
bedrock city racing

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от randity » 05 Фев 2014, 18:57

При бокса, проблема с коляното може и да ти пречи. За годините си, не се притеснявай, аз като тренирах имаше един човек на около 50. Като цяло се разтоварваш много, отиваш, млатиш по чувала, научаваш някои движения също така. Хубав спорт, като цяло :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от m.dimitrov1992 » 05 Фев 2014, 19:10

Подходящ е както за тонус така и за самочувствие. Един пат започнеш ли ще се запалиш много :mhihi: Аз така на майтап отидох и вече 4 години тренирам. Помага ми да се отърся от проблемите в ежедневието :yes:
Във залата идват мъже на по 40-50 години ,мераклии хората. Не виждам какво те притесняват твойте години :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.01.2010
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж
Кара: E39 528 i
Мечтае да кара: E60 М
Детайли за колата: Black :D

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от bobo1903 » 05 Фев 2014, 19:28

Аз съм ЗА с бокса въпреки ,че от 5 години тренирам фитнес и да ви кажа след известно време даже не помня от кога ми омръзна да тренирам , но не мога без спорт . В бокс'а и там има вероятност да ти омръзне ,ако ще се биеш само чувала .
Ако ми позволиш ще ти препоръчам ,ако има в твоя град (съмнявам се) да тренираш Crossfit . Аз тренирах известно време подобно на фитнеса ,но къде по-забавно по-интересно поради това ,че се тренира в групи . Удобен е за кеф и кондиция ;) .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 20.06.2012
Местоположение: Germany München/Bulgaria/Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от Beamerdriver » 05 Фев 2014, 19:32

Боксът е много хубав спорт аз тренирам. :yes:
39470

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от .:BENZINO:. » 05 Фев 2014, 19:45

В тази връзка,би ли могъл някой да ме упъти във Варна,къде бих могъл да тренирам-без мераци да ставам шампион или нещо такова.Особено ако не ходят и много хора още по-добре звучи :yes:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 13.06.2007

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от destiny » 05 Фев 2014, 20:05

randity написа:При бокса, проблема с коляното може и да ти пречи. За годините си, не се притеснявай, аз като тренирах имаше един човек на около 50. Като цяло се разтоварваш много, отиваш, млатиш по чувала, научаваш някои движения също така. Хубав спорт, като цяло :yes:

Става въпрос за менискус, просто при мен бавно се възстановява, ама мисля, че след няколко месеца ще е ок :yes:

bobo1903 написа:Аз съм ЗА с бокса въпреки ,че от 5 години тренирам фитнес и да ви кажа след известно време даже не помня от кога ми омръзна да тренирам , но не мога без спорт . В бокс'а и там има вероятност да ти омръзне ,ако ще се биеш само чувала .
Ако ми позволиш ще ти препоръчам ,ако има в твоя град (съмнявам се) да тренираш Crossfit . Аз тренирах известно време подобно на фитнеса ,но къде по-забавно по-интересно поради това ,че се тренира в групи . Удобен е за кеф и кондиция ;) .


Благодаря, колега за предложението ама пак много фитнес ми идва :lol: Иначе фитнеса си е супер като резултат при мен, доста усилия съм полагал, но го няма стимула вече.В София ще търся някоя зала

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от cherepa83 » 05 Фев 2014, 21:59

аз съм на 30 и ходя на кикбокс от известно време, по-добре се чувствам, корема спада, действа тонизиращо... и според мен ще ти хареса, а ако не винаги може да се откажеш... ще ти препоръчам зала с по-малко хора ще ти обръщат повече внимание

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 1.10.2011
Пол: Мъж

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от Недио » 05 Фев 2014, 22:35

Колега аз като човек който повече обича кик-бокса ще ти го предложа него,мисля че ше ти е доста по-интересен като вземем в предвид че ще го правиш за развлечение и тонус:)
Сега видях че имаш проблеми с крака в такъв случай само боксче,но не мисли че там краката не играят никва роля напротив..Най-добре изчакай да се възстановиш от травмата напълно да не направиш някоя беля.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от randity » 05 Фев 2014, 22:43

За София мога да ти предложа треньора, при който аз тренирах. Само трябва да го питам къде му е залата, понеже се премести някъде до метростанция Сливница, но къде точно :dunno:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 13.06.2007

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от destiny » 06 Фев 2014, 3:18

Кикбоксът не е ли по-опасен като цяло с тези удари, че не съм много запознат?

randity написа:За София мога да ти предложа треньора, при който аз тренирах. Само трябва да го питам къде му е залата, понеже се премести някъде до метростанция Сливница, но къде точно :dunno:

Супер, колега!Ще ми е от полза!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от Borymeckata » 06 Фев 2014, 8:52

Играл съм някога като студент с отбора на ЦСКА, при Михаил Таков. Много динамичен спорт - с голямо натоварване на цялото тяло, особено на краката. Създава самочувствие и някак успокоява, също и развива рефлексите, защото ударите са много бързи. Нали сте забелязали - като гледаш по телевизията, често изобщо не виждаш удара и не разбираш какво е станало, че единият е на земята? Чак на забавеното повторение разбираш.

Като любителска тренировка - препоръчвам най-искрено. Но моят съвет е - не излизай на състезание. Там се ударя сериозно и после ще ходиш със седмици насинен, също е много вероятно ще ти счупят носа. Но все пак е въпрос на лична преценка. Успех!
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 24.09.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 3 литра.. компот

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от edimen » 06 Фев 2014, 9:42

destiny написа:Кикбоксът не е ли по-опасен като цяло с тези удари, че не съм много запознат?

randity написа:За София мога да ти предложа треньора, при който аз тренирах. Само трябва да го питам къде му е залата, понеже се премести някъде до метростанция Сливница, но къде точно :dunno:

Супер, колега!Ще ми е от полза!


Боксът е чудесен спорт както казаха колегите по горе. От изключително значение е кой ще ти е треньор и в коя зала ще си. На някои места не могат да разбереш, че ти си отишъл да спортуваш за кеф, а не да състезател.. Аз също мога да ти препоръчам зала която е на доста добро ниво, както и треньор. Ще ти драсна ЛС ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Боксът подходящ ли е ?

Мнение от blqsu4ko » 06 Фев 2014, 12:20

Драсни и на мен за зала, в която не разбират, че спортуваш за кеф :mhihi: Мен малко ми писна да не ме тренират както трябва щото нямам мераци да се състезавам :)
Live it like you Love it

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Коцето

Последни теми
Facebook