Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от drevnia » 17 Дек 2017, 10:17

нека собственика да го заключи

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 2.11.2014
Местоположение: Пазарджик
Мечтае да кара: M5 E39

Re: iOS тема

Мнение от Gpenev » 17 Дек 2017, 11:35

c04 написа:Аз предполагам, че ще отиде в някоя заложна :dunno:



Трудно ще го вземат ако е с айклоуд, аз работя в заложна къща и не ги взимам въобще, дори да е кодиран към оператор. Ще отиде за части най вероятно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: iOS тема

Мнение от DigitalExile » 21 Дек 2017, 10:14

От последните 2 ъпдейта телефона ми не винаги светкаше при натискане на Home Button, дори понякога не реагираше и при натискане на Power Button. Единствения начин да го събудиш беше Double Click на Power Button. Супер дебилно като цяло :lol: . Отделно често се случваше когато някой ми звъни телефона да не светне изобщо, само звъни, по кофтито беше, че на хоум бутон пак не светкаше докато някой звъни, а когагто цъкнеш Power единично направо затваряше и светваше :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: iOS тема

Мнение от Dextuar » 21 Дек 2017, 10:22

Стана като с андроид-а в началото- прекалено много голяма гама телефони и веднага насра*а софтуера, май няма да дочакам IPhone Xs и направо ще се връщам на Samsung...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: iOS тема

Мнение от DigitalExile » 21 Дек 2017, 10:27

Абе не знам с рестор може и да се оправи ама аз вчера го метнах в шкафа и го пенсионирах и без това нещо дисплея ми идваше малък напоследък.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: iOS тема

Мнение от devent » 21 Дек 2017, 11:29

Аз се чудя дали да си взимам X-a. Засега си карам с 6-чката, вече ми служи вярно 3 години, ама някак си ме влече тоя X. Вече 6-чката си я усещам по-бавна, пада ми по-бързо батерията, но пък си имаме история(3 сцепени дисплея), а и си я нося без кейс, без протектор и не ми дреме. Това, което ме подтиква, е че така или иначе трябва да преподписвам договор и ми идва на много доволни пари Х-а, а и си ме влече вече смяната. Какво ще ме посъветвате? Заслужава ли си според вас?

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: iOS тема

Мнение от DriftoMania » 21 Дек 2017, 11:32

devent написа:Аз се чудя дали да си взимам X-a. Засега си карам с 6-чката, вече ми служи вярно 3 години, ама някак си ме влече тоя X. Вече 6-чката си я усещам по-бавна, пада ми по-бързо батерията, но пък си имаме история(3 сцепени дисплея), а и си я нося без кейс, без протектор и не ми дреме. Това, което ме подтиква, е че така или иначе трябва да преподписвам договор и ми идва на много доволни пари Х-а, а и си ме влече вече смяната. Какво ще ме посъветвате? Заслужава ли си според вас?



Ти си се навил вече, а и все пак Коледа е, угоди си щом те влече и имаш възможност :D
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: iOS тема

Мнение от c04 » 21 Дек 2017, 11:52

DriftoMania написа:
devent написа:Аз се чудя дали да си взимам X-a. Засега си карам с 6-чката, вече ми служи вярно 3 години, ама някак си ме влече тоя X. Вече 6-чката си я усещам по-бавна, пада ми по-бързо батерията, но пък си имаме история(3 сцепени дисплея), а и си я нося без кейс, без протектор и не ми дреме. Това, което ме подтиква, е че така или иначе трябва да преподписвам договор и ми идва на много доволни пари Х-а, а и си ме влече вече смяната. Какво ще ме посъветвате? Заслужава ли си според вас?



Ти си се навил вече, а и все пак Коледа е, угоди си щом те влече и имаш възможност :D

:yes: , иначе за мен лично не си струва, но щом те кефи вземай :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: iOS тема

Мнение от speeder88 » 21 Дек 2017, 12:01

При ъпгрейд от 6 към Х, мисля че си заслужава.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: iOS тема

Мнение от AGT » 21 Дек 2017, 19:45

Apple призна, че умишлено ограничава производителността на старите модели iPhone.



Американският технологичен гигант Apple потвърди подозренията на много собственици на iPhone, че компанията умишлено забавя работата на по-старите си устройства, съобщава Би Би Си.
Много потребители отдавна твърдят, че от Apple умишлено компрометират способностите на своите мобилни телефони, за да накарат хората да си купят техните по-нови модели, но от компанията защитиха своята стратегия, като обясниха, че правят това, за да увеличат живота на батериите на по-старите модели.
Дотук се стигна, след като потребители на социалната платформа Reddit споделиха тестове, които показват, че техните телефони iPhone 6s губят голяма част от своята производителност след определен период от време и че една проста подмяна на батерията е достатъчна, за да се отключи пълният потенциал на устройствата.
След детайлни тестове на няколко модела iPhone, които работят с различни версии на мобилната операционна система на Apple, от технологичния уебсайт Geekbench установиха, че забавянето е характерно само за по-новите версии на iOS – 10.2.1 и 11.2.0.
От Apple твърдят, че единствената причина за намелената производителност е спестяването от живота на батериите на по-старите телефони.
„Литиево-йонните батерии губят капацитет да доставят нужното електричество, за да задоволяват най-високите изисквания на потребителите, когато работят в студени условия, с малък заряд или след продължителна експлоатация, което може да доведе до неочаквано изключване на устройството с цел защита на електронните компоненти“, заявиха от Apple.
"Миналата година представихме функция за iPhone 6, iPhone 6s и iPhone SE, която да предотврати внезапното изключване на телефоните при посочените условия“, допълниха от компанията.
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 7.12.2013
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Bmw 320D
Мечтае да кара: Bmw ///M3

Re: iOS тема

Мнение от Style » 21 Дек 2017, 22:55

Здравейте! Има ли някаква възможност да downgrade-на на iOS 10 и като цяло заслужава ли си, защото съм чувал, че се прецакват по някакъв начин така телефоните? С 6+ съм, много недоволен от iOS 11, много забива, особено от последния ъпдейт!(пробвах с factory reset, не помага)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 21 Дек 2017, 23:36

Не. 10.3.3. не се подписва още от началото на октомври.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: iOS тема

Мнение от nikola59 » 22 Дек 2017, 1:31

В момента само 11.2 и 11.2.1 са подписани. Всичко друго е аут. Справка тук: https://ipsw.me/#!/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: iOS тема

Мнение от gromovich » 22 Дек 2017, 6:28

Аз на моя SE все още си държа версия 9.3.5. и за сега упорито не го ъпдейтвам. Не знам кога ще почне да прави проблеми обаче

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от drevnia » 22 Дек 2017, 9:39

аз мойто го ъпдейтнах на 11.2.1 и сега искам да се тресна с него по главата.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook