Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: iOS тема

Мнение от nikola59 » 01 Апр 2018, 0:00

:mhihi: Отплеснахте се носталгично...
Вече втори ден с 11.3 - нямам забележки. Промени доста, батерията добре се държи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: iOS тема

Мнение от AGT » 01 Апр 2018, 1:02

Аз минах през 3 бета версии на 11.3 само във втората бета батерията падаше малко по бързо . Като цяло не е зле ..... но не е и това което трябва да бъде . Вярно е , че батерията кара цял ден но все пак е над 3 години вече .
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: iOS тема

Мнение от Хрuсто » 01 Апр 2018, 6:23

steeN написа:...
Apple ще фалират? Тва е вица на десетилетието...

Виц или не започват да се осират и няма да мине много време ще потънат в лайната... Няма го чичо Стиви да ги извади отново. Та гледай как ще потопят шамандурата през следващите пет-шест години.

Колко от вас имат ето това лагване/забиване? Поне десетина Ипръчки вече пробвам и повечето са така, даже и Х


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 30.01.2013
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: bmw 320d e90
Мечтае да кара: m5

Re: iOS тема

Мнение от hpnotic2 » 01 Апр 2018, 9:59

Хрuсто написа:
steeN написа:...
Apple ще фалират? Тва е вица на десетилетието...

Виц или не започват да се осират и няма да мине много време ще потънат в лайната... Няма го чичо Стиви да ги извади отново. Та гледай как ще потопят шамандурата през следващите пет-шест години.

Колко от вас имат ето това лагване/забиване? Поне десетина Ипръчки вече пробвам и повечето са така, даже и Х


Току що пробвах. Нямам го този проблем. Iphone 8 с 11.2.6.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: iOS тема

Мнение от dan-dam » 01 Апр 2018, 15:24

Хрuсто написа:
steeN написа:...
Apple ще фалират? Тва е вица на десетилетието...

Виц или не започват да се осират и няма да мине много време ще потънат в лайната... Няма го чичо Стиви да ги извади отново. Та гледай как ще потопят шамандурата през следващите пет-шест години.

Колко от вас имат ето това лагване/забиване? Поне десетина Ипръчки вече пробвам и повечето са така, даже и Х


Пълен абсурд с Румен Бахов гледАл ли си :mhihi:
Баси късметлията си явно. Чак пък всички да лагват...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 01 Апр 2018, 16:00

Хрuсто написа:
steeN написа:...
Apple ще фалират? Тва е вица на десетилетието...

Виц или не започват да се осират и няма да мине много време ще потънат в лайната... Няма го чичо Стиви да ги извади отново. Та гледай как ще потопят шамандурата през следващите пет-шест години.

Колко от вас имат ето това лагване/забиване? Поне десетина Ипръчки вече пробвам и повечето са така, даже и Х


6s с 10.3 няма го този лаг при мен. Работи си като в масло. Виж някой widget да не си сложил, който да прецавка нещата.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: iOS тема

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Апр 2018, 18:31

Ама кой ви е казал., че той изобщо ползва такъв? Каза, че поне 10-на пробвал и един Х дори и правели така. Аз не останах с убеждението, че си е купил 10 айфона, дори нито един. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: iOS тема

Мнение от 3186 » 01 Апр 2018, 19:48

Моя има този “проблем” от известно време...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: В планината
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от drevnia » 01 Апр 2018, 20:07

Преди час сложих 11.3 първите ми впечатления са, че телефона (iphone 6 ) направо лети. За сега е много добре но докага не знам. Сега остава и батерията да е наред.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: iOS тема

Мнение от dan-dam » 01 Апр 2018, 20:13

Top Gun Maverick написа:Ама кой ви е казал., че той изобщо ползва такъв? Каза, че поне 10-на пробвал и един Х дори и правели така. Аз не останах с убеждението, че си е купил 10 айфона, дори нито един. :dunno:

А защо остана с убеждението, че ние сме с такова убеждение :) Имах предвид, че по-добре колегата да не пуска тото и да не бара повече телефони :lol:
Аз го разбрах, даже и аз обрах покрай мен на масата всички ябълки за тест(две 7-ци, една 5s и една 6s) и при никоя го няма този проблем :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: iOS тема

Мнение от Хрuсто » 01 Апр 2018, 20:32

Този проблем се появи от иос11 и го правеше до иос 11.2.5 докъто не си продадох 7+а. Оня ден тествах на колежката седмицата(беше качена до последна версия на иод мисля) и го правеше...
И не ние ядем доматите с колците, и видиш ли айфон само през витрината гледаме, не сме богопомазани като вас...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: iOS тема

Мнение от devent » 02 Апр 2018, 12:51

Колеги, нещо на макбукчето му се прецака батерията(early 2015-та модел, 13 инча). Всичко си работеше нормално в петък и днес го пускам и не зарежда. Седи си на 0% и като му дръпна кабела си загасва веднага. Дали е тотал щета или нещо може да се е разместило при пренос ? И къде мога да го закарам да ми я сменят най-бързо, безпроблемно и на нормална цена ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 02 Апр 2018, 13:54

Оригинална батерия само от оторизираните сервизи. Но цената е брутална. Неоригинална от replacebase.co.uk примерно.

Дай го там поне за диагностика, защото е крайно невероятно на модел 2015 вече да му е заминала батерята. Имам Про 2012-та и все още кара поне 2 часа. И Еър 2016-та, който си кара цял ден.
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 02 Апр 2018, 14:07

http://imagazin.bg/poveche-za-poleznata ... -ios-11-3/

Ето защо Apple е Apple. Потребителя вдига патардия, свалиха цените и на батериите навсякъде, а вече и софтуерно има опция потребителя да решава какво да му прави телефона. Слушат си юзърите и си поправят грешките, това е, което ги отличава от другите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: iOS тема

Мнение от nikola59 » 02 Апр 2018, 14:44

b00st написа:http://imagazin.bg/poveche-za-poleznata-battery-health-vuzmozhnost-v-ios-11-3/

Ето защо Apple е Apple. Потребителя вдига патардия, свалиха цените и на батериите навсякъде, а вече и софтуерно има опция потребителя да решава какво да му прави телефона. Слушат си юзърите и си поправят грешките, това е, което ги отличава от другите.

Да, има я опцията в 11.3 въпреки че е бета функция още. Моя SE на 2г. вече показва 92%. Полезна опция определено.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook