Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: iOS тема

Мнение от Dextuar » 11 Юли 2018, 20:26

bum_bum написа:Супер, май ще върна на 11.2.2 за да го джейлна.

Хмм, и как ще стане това освен ако в момента не си с jailbreak? Смисъл, ако сега си на 11.3.1, каква е логиката да downgrade-ваш?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 12 Юли 2018, 22:34

Всичко може, стига желание да има. ;)

На 11.4 съм, иначе нямаше да имам зор да свалям.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

iOS тема

Мнение от Dextuar » 12 Юли 2018, 23:01

bum_bum написа:Всичко може, стига желание да има.

На 11.4 съм, иначе нямаше да имам зор да свалям.
Слагай бетата, с нея може джейл и после ако пазиш блобс, може всичко.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: iOS тема

Мнение от Binev_OuT » 14 Юли 2018, 10:20

Някой сложи ли 11.4.1?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: iOS тема

Мнение от Exclusive89 » 14 Юли 2018, 12:43

Аз съм с 11.4.1 :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 15.02.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: E36 323i Touring
Мечтае да кара: някакво М

Re: iOS тема

Мнение от Binev_OuT » 14 Юли 2018, 13:00

Exclusive89 написа:Аз съм с 11.4.1 :)

и .... :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: iOS тема

Мнение от Exclusive89 » 14 Юли 2018, 15:11

Амии нищо :lol: работи си както преди, ти какво очакваше? :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: iOS тема

Мнение от steeN » 14 Юли 2018, 15:42

ios 12 beta е мега бърза. шокиран съм...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 16 Юли 2018, 8:26

Така и не ми понесе тоя iOS 11. По тоя повод скоро ще сложа в продажба един хубав 6s 64 GB все още работещ перфектно на iOS 10.3.3, понеже реших, че е време да видим как са нещата на другия бряг и си поръчах Galaxy S9.


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: iOS тема

Мнение от Хаос » 16 Юли 2018, 8:40

b00st написа:Така и не ми понесе тоя iOS 11. По тоя повод скоро ще сложа в продажба един хубав 6s 64 GB все още работещ перфектно на iOS 10.3.3, понеже реших, че е време да видим как са нещата на другия бряг и си поръчах Galaxy S9.

След iPhone-a Samsung-a ще ти се стори голяма пръчка.
Най-голямото разочарование е от интерфейса - недоизмислен, бавен, със стотици ненужни менюта, достъпни по 2-3-4 начина. Телефона може и да е бърз, но операционната му система е неоптимизирана.
Аз си купих Note 8 и след шест месеца, в които даже му свикнах, се върнах при iPhone със служебен Х. Голямата разлика е, че вече нищо не ме дразни. Да, ноута имаше повече функционалност, но това е функционалност, която използвах рядко - писалката, за да обяснявам нещо на някого вместо на хартия или да направя бърза записка, телефона като видеорегистратор и нещо като флашка...
Нещата, които обаче използвам всеки ден - жестове вместо бутони, особено бутона назад при андроид, при айфон е жест. Алармата свири 15 минути вместо 2 и може да е с песен, която аз искам... Спийкъра на самсунга беше толкова кух и евтин, че чак ми се плачеше колко е гаден като почнах да го ползвам... Слушалките бяха пълен кенеф в сравнение с епълските. Формата на самсунга - ужасно неергономична, голям екран, но кел файда ако не можеш да навигираш по него с една ръка, няма да гледам телевизия на него я... А за позицията на сензора за отпечатък няма да коментирам, такъв фейл и все още е до камерата...

Самсунг са все още далеч от епъл в правенето на телефони - имат подобен хардуер, но не и софтуер и като цяло изостават с поне 3, да не кажа 5 години. Само погледнете отключването с лице колко е надеждно при едните и другите. Жалкото е, че епъл, за да са в крак с тъпотиите, които самсунг вкарват в телефона, правят компромиси с тестването на софтуера си - неща като забили приложения престанаха да удивяват хората, докато преди това беше запазена марка за андроид...
Последна промяна Хаос на 16 Юли 2018, 8:51, променена общо 1 път
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 16 Юли 2018, 8:48

Хаос написа:
b00st написа:Така и не ми понесе тоя iOS 11. По тоя повод скоро ще сложа в продажба един хубав 6s 64 GB все още работещ перфектно на iOS 10.3.3, понеже реших, че е време да видим как са нещата на другия бряг и си поръчах Galaxy S9.

След iPhone-a Samsung-a ще ти се стори голяма пръчка.

Ще го видим, самия Андроид съм сигурен, че няма да ми хареса колкото iOS, особено след 4-5 iPhone-a. Колкото и да са ми на сърце, не мога просто да преодолея, че най-ползваните ми неща в iPhone или ги няма вече (3.5mm жака) или не са на нивото на Самсунга (камерата и дисплея). И някак си, като компенсация, да преодолея тия неща не плащам по-малко, ами плащам повече...Затова мисля да го пробвам, пък ако не ме изкефи, има лесен начин да се върна при ябълката, тъкмо ще видим септември какво ще изкарат сега.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: iOS тема

Мнение от c04 » 16 Юли 2018, 15:22

b00st написа:
Хаос написа:
b00st написа:Така и не ми понесе тоя iOS 11. По тоя повод скоро ще сложа в продажба един хубав 6s 64 GB все още работещ перфектно на iOS 10.3.3, понеже реших, че е време да видим как са нещата на другия бряг и си поръчах Galaxy S9.

След iPhone-a Samsung-a ще ти се стори голяма пръчка.

Ще го видим, самия Андроид съм сигурен, че няма да ми хареса колкото iOS, особено след 4-5 iPhone-a. Колкото и да са ми на сърце, не мога просто да преодолея, че най-ползваните ми неща в iPhone или ги няма вече (3.5mm жака) или не са на нивото на Самсунга (камерата и дисплея). И някак си, като компенсация, да преодолея тия неща не плащам по-малко, ами плащам повече...Затова мисля да го пробвам, пък ако не ме изкефи, има лесен начин да се върна при ябълката, тъкмо ще видим септември какво ще изкарат сега.

Аз го направих този преход преди месец някъде.Андроида след IOS-са се е малко дръвце, но пък като цяло Самсунга ми допадна, а и екрана е доста по-добър от Епълските. :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 15 Авг 2018, 19:12

Ай да видим има ли сериозни ИОС-аджии :mhihi:

За края на септември, началото на октомври (като обявят новите телефони и ги внесат в Бг) ще имам нужда от 2-3 човека в София да свършат малко техническа работа с новите у-ва в няколко магазина. Около час-час и половина предполагам ще отнеме. Ще бъде в един и същи ден и час.

Заплащането предстои да го уточним до края на седмицата.

Ако някой има интерес може да ми пише на ЛС за повече подробности.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 840
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: iOS тема

Мнение от BorislavB » 21 Авг 2018, 12:47

Момци изтрих си всички чатове от Viber-a без да искам докато се мъчих да си наглася background-a понеже ъпдейтвах Viber-a и по дефаулт беше на бял екран. Има ли начин да ги ресторна някък си или да духам супата?
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: iOS тема

Мнение от Е.Димитров » 21 Авг 2018, 15:54

BorislavB написа:Момци изтрих си всички чатове от Viber-a без да искам докато се мъчих да си наглася background-a понеже ъпдейтвах Viber-a и по дефаулт беше на бял екран. Има ли начин да ги ресторна някък си или да духам супата?

Viber - a трябва да е настроен да си прави архиви. Ако не е настроен...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook