Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: iOS тема

Мнение от Gqbriel » 10 Яну 2017, 21:23

Nedko Anev написа:Всички се гасят от студено, важното е да ги държите топли :mhihi:

Днес ринах сняг 2 часа при -14 във външния джоб на якето,беше се вкоченил ,беше бетон на 90% без да мръдне..табдано съм уцелил


Sent from my iPhone using Tapatalk
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: iOS тема

Мнение от DigitalExile » 10 Яну 2017, 21:24

Принципно и да си уцелил, за батерията е доста вредно, ако може да не го оставяте леден е по добре :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2017, 21:32

Като е заредена повече обикновено няма проблем. Но и докато е нов не би трябвало да е проблем. Аз миналата година редовно карах колело в студа. А телефона в стойка на кормилото. Като се прибера направо е на кокал и нямаше проблем. Тази година обаче още на 5-6 градуса почва да изключва.

Поръчах си батерия от тук и ще я сменям.

https://www.replacebase.co.uk/iphone-parts/

200лв няма да им дам за нова, която пак да спихне след година. При все, че оригиналната им батерия от доставчика едва ли я плащат на повече от 3-4 долара. Бахти и надценката до 198лв :kuku:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: iOS тема

Мнение от Convertible » 13 Яну 2017, 0:10

аз им го дадох в истаил, седя една седмица и момъка ми каза работи перфектно.
според тях не е и от дефектната серия батерията
тая вечер пак се изключи, хем не беше много студено (беше ми в якето оставено в едно антре)
около 40 % беше батерията, иначе като съм навън в якето в джоба се е гасил и над 60% и то при положителни температури
телефона е 6s на една година купен от мтел
утре мисля да проверя в кзп как са нещата.
Последна промяна Convertible на 13 Яну 2017, 0:17, променена общо 1 път
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: iOS тема

Мнение от Kroki » 13 Яну 2017, 0:16

Не влиза ли в акцията?
Аз днес получих мейл, че телефончето ми е готово. 7 дни откакто го оставих. По-бързо от 10-те работни дадени. Дано да няма проблеми занапред.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 13 Яну 2017, 9:38

Convertible написа:аз им го дадох в истаил, седя една седмица и момъка ми каза работи перфектно.
според тях не е и от дефектната серия батерията
тая вечер пак се изключи, хем не беше много студено (беше ми в якето оставено в едно антре)
около 40 % беше батерията, иначе като съм навън в якето в джоба се е гасил и над 60% и то при положителни температури
телефона е 6s на една година купен от мтел
утре мисля да проверя в кзп как са нещата.

Моя се гасеше така, смениха батерията в Creative и сега е ок.

Вкарай тука серийния и виж дали го хваща програмата https://www.apple.com/support/iphone6s- ... dshutdown/

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: iOS тема

Мнение от Convertible » 13 Яну 2017, 14:02

не влиза там.... :confused:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 13 Яну 2017, 14:11

Щом е от Мтел си търси гаранцията от тях. Независимо, че телефона не попада в серията с признатия проблем с батерията ти си имаш гаранция и са длъжни да го отремонтират. Ако твърди, че нищо му няма го изкарваш на вън и почваш да говориш, снимаш или браузваш пред него. Като изключи нека твърди, че е ОК.

Мтел преди нямаха право да ремонтират и е много вероятно направо да ти го сменят с нов.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: iOS тема

Мнение от Convertible » 13 Яну 2017, 14:16

от мтел ми казаха нещо като 20 работни дни и го пращали в сервиз, затова не искам да им го давам...
мисля да пробвам да го пратя в криеитив или пак в тоя дето ми го върнаха (истаил в сердика)
сутринта пак гасна на 35 % докато си бях в колата, демек не е било и студено дори. после го стоплих, пуска се и като си въведа пина в момента, в който се натовари да се свърже с мрежа се гаси. и така докато не го сложа дори за няколко минути на зарядно и се закрепва.
на 17ти му изтича първата година, след това може и на мтел да им го дам :evil:
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 13 Яну 2017, 14:32

Convertible написа:от мтел ми казаха нещо като 20 работни дни и го пращали в сервиз, затова не искам да им го давам...
мисля да пробвам да го пратя в криеитив или пак в тоя дето ми го върнаха (истаил в сердика)
сутринта пак гасна на 35 % докато си бях в колата, демек не е било и студено дори. после го стоплих, пуска се и като си въведа пина в момента, в който се натовари да се свърже с мрежа се гаси. и така докато не го сложа дори за няколко минути на зарядно и се закрепва.
на 17ти му изтича първата година, след това може и на мтел да им го дам :evil:

100% си с дефектна батерия, дава ли кабелчето като се опиташ да го включиш пак е ясно. Ей затова казвам, че Епъл се излагат, защото много устройства има извън програмата с тоя проблем и сега крайния клиент трябва да плати за да си оправи техните дефекти. Мтел са нещастници, 5-цата така ми казаха, че нищо му нямало и ми го върнаха надран, така били го получили, телефон на 2 седмици беше и като направих един скандал в офиса всички къде се редиха да плащат се обръщаха да гледат, па чак тогава ми го смениха с нов, че с извинения от мениджър клиенти. Иначе и аз щях да пускам в КЗП жалба.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 20 Яну 2017, 18:28

Да видим как ще е новата батерия. В най-добрия случай едни 170-тина лв ще спестя.

Изображение
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: iOS тема

Мнение от alx » 23 Яну 2017, 23:13

bum_bum написа:Бахти и надценката до 198лв :kuku:


малко не по темата- аз сега погледнах съвсем ориентировъчно цените на айфоните в техномаркет примерно- 7+ с 256гб памет е 2240 лева... някой се е самозабравил си мисля... изобщо като стане въпрос за епъл продукти и настава някаква психоза която острани е доста интересна... аз примерно _никога_ не бих си купил айфон ако трябваше да го плащам с лични средства... и не разбирам хората които нямат пари да се усмихнат (и си им личи от далече) които са се оборудвали с такива изграчки...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 24 Яну 2017, 0:04

Те там са си май традиционно по-скъпи.

А съчетано с обичайните цени на Епъл става басимамата.

За батерията просто ми е необяснимо. Заминава си след година и половина. И докато на всички останали "флагмани" е 40-50лв оригиналната, Епълската хоп-200лв..

Ше ме извиняат ама, нали...
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 24 Яну 2017, 8:47

Е логиката им е желязна - нали като имаш 1500 лв за телефон, ще имаш 198лв за батерия и по 50лв за кабели...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: iOS тема

Мнение от Dextuar » 24 Яну 2017, 9:21

b00st написа:по 50лв за кабели...

Като каза кабели, 2 пъти вече купувам китайски от тия, които се самонавиват, и след 3-тото ползване няма никой. Някой да предложи тестван модел, че ми омръзна само да ги чакам по месец и накрая нищо

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook