Михаел Шумахер се бори за живота си-излезе от кома!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 19.02.2011
Местоположение: SW
Пол: Мъж
Кара: Колело

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от armagedon_762002 » 21 Апр 2014, 19:59

Не - мисля си , че ако е имало за какво е можел преди доста време да си потърси правата .
Сега е лесно да кажеш Шумахер е виновен , когато няма как да се защити .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от Kris » 21 Апр 2014, 21:44

armagedon_762002 написа:Не - мисля си , че ако е имало за какво е можел преди доста време да си потърси правата .
Сега е лесно да кажеш Шумахер е виновен , когато няма как да се защити .


Да, но забравяш едно нещо. А именно че в "белите" държави си невинен до доказване на противното. А не като в България: "-Аз ше ти пиша, па ти оди се оправяй." и подобни ежедневия за нас.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от b00st » 25 Апр 2014, 15:17

...
Последна промяна b00st на 25 Апр 2014, 19:30, променена общо 1 път

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от Mollov » 25 Апр 2014, 17:53

Да, да, ама не...

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от b00st » 25 Апр 2014, 19:29

Mollov написа:Да, да, ама не...

За съжаление...малоумни журналяги. Може да делнеш.


Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 1.10.2012
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от F3P » 25 Апр 2014, 20:10

Днес чета по БГ сайтовете, че Шумахер е излязъл от комата, че е познал и жена си- с кеф ръчкам по чуждите сайтове за подробности. И греда, нашите лъжат като дърти цигани... Що бе, мама му стара- ЩО :?: Толкова ли няма с какви тъпотии да си пълнят мизерните сайтове та опират до там да се гаврят с хората :?:

armagedon_762002 написа:Не - мисля си , че ако е имало за какво е можел преди доста време да си потърси правата .
Сега е лесно да кажеш Шумахер е виновен , когато няма как да се защити .


Много първосигнално реагираш- що не помислиш, че може би сега журналистите са се докопали до инфото :?: Или че сега е било насрочено заседанието :?: Причини сега да излезе инфото колкото щеш...
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от alx » 27 Май 2014, 22:46

алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Май 2014, 22:52

То това се знаеше отдавна. Важното е да се събуди, пък пътя ще си го извърви. И маймуна би се научила на всички тези неща, каму ли човек.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 24.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Лада 2101
Мечтае да кара: Същата, ама със спирачки
Детайли за колата: BEAMS-а с лошите!

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от integrale4life » 27 Май 2014, 23:28

Сещам се за един случай в щатите. Някакво момиче на 15-16 години беше пострадала тежко в катастрофа. Мисля, че и тя беше изпаднала в кома. Даже се беше стигнало до там майка ѝ да решава дали да я "изключи" от животоподържащите системи. Не е изключила и след това 6-7 години я е обучавала на всичко, което е знаела преди това. Сега момичето е живо и здраво. Разказвам историята по спомен. Гледал съм я преди 4-5, ако не и повече години по някоя телевизия. Така че и за Шумахер има все още надежда.
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa! Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от zafirovp » 27 Май 2014, 23:41

Естествено, че има надежда, той е шампион. И като такъв съм сигурен, че ако излезе от кома, ще се възстанови много по-бързо от повечето хора.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от BMW_POWER » 28 Май 2014, 7:32

BMW_POWER написа:Според неофициални источници, Шумахер ще носи памперси до края на живота си и няма да помни кой е.


Ми горното го написах преди четири месеца и капацитетите тук ме оплюха. Кой беше прав, не знам ...

alx написа:http://www.mirror.co.uk/news/world-news/michael-schumacher-ski-accident-formula-3518782

лошо...


Лявото полукълбо на мозъка му не функционира. Той е практически на 50% парализиран в момента. Спред вътрешна информация, ще бъдат много щастливи, ако успеят да го сложат да седне в инвалидна количка. Мога да ви кажа само, да не вярвате на никаква информация от пресата. Истината не се изкарва навън. Всякакви интервюта и мнения са само на ниво предположения и догадки. Много малко са хората, които имат реална представа за нещата. Истината е, че отдавна са му спряли лекарствата и той се "събужда" много пъти. Друг е въпроса, доколко е контактен и дали може да контролира тялото си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от Doberman_vas » 28 Май 2014, 9:24

BMW_POWER написа:
BMW_POWER написа:Според неофициални источници, Шумахер ще носи памперси до края на живота си и няма да помни кой е.


Ми горното го написах преди четири месеца и капацитетите тук ме оплюха. Кой беше прав, не знам ...

alx написа:http://www.mirror.co.uk/news/world-news/michael-schumacher-ski-accident-formula-3518782

лошо...


Лявото полукълбо на мозъка му не функционира. Той е практически на 50% парализиран в момента. Спред вътрешна информация, ще бъдат много щастливи, ако успеят да го сложат да седне в инвалидна количка. Мога да ви кажа само, да не вярвате на никаква информация от пресата. Истината не се изкарва навън. Всякакви интервюта и мнения са само на ниво предположения и догадки. Много малко са хората, които имат реална представа за нещата. Истината е, че отдавна са му спряли лекарствата и той се "събужда" много пъти. Друг е въпроса, доколко е контактен и дали може да контролира тялото си.

ти беше там ли си бе тарикат?
с лекуващият му лекар ли си пиеш ракията?
Шумахер ще се пребори и с това съзтезание!
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от BMW_POWER » 28 Май 2014, 15:41

Doberman_vas написа:ти беше там ли си бе тарикат?
с лекуващият му лекар ли си пиеш ракията?
Шумахер ще се пребори и с това съзтезание!


Koлега, хайде без личностни нападки :ok: Ще помоля някой от Колегите с червен ник да вземе мерки.
Благодаря!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от Nickelback » 28 Май 2014, 15:53

К'ви мерки бе мен :mhihi: Не си ти човека дето ще казва кой бил "капацитет" или не. Каквото повикало такова се обадило общо взето :winky:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1756
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Михаел Шумахер се бори за живота си

Мнение от BMW_POWER » 28 Май 2014, 16:21

Nickelback написа:К'ви мерки бе мен :mhihi: Не си ти човека дето ще казва кой бил "капацитет" или не. Каквото повикало такова се обадило общо взето :winky:


Колега, аз да съм обидил някого или да съм го нарекъл по някакъв начин? И то само защото не съм съгласен с него :ok: Някъде да съм давал определение на теб или предишния Колега? Това, че имам различно мнение от някого, не ми дава право да използвам епитети по негов адрес, нали? Моля кажи, ако греша.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook