Търси / предлага работа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на 15''ки
Мечтае да кара: 300C hemi 6.1L

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от biem_w » 16 Авг 2015, 9:15

Търся общ работник от утре 17.08 до към 22.08 за стройтелна дейност. Обекта е в с.Лозен /долни лозен/

Заплщане 40-50лв

0895841991
Информация само по телефона! Не ми се играе на чат срещи!

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 4.06.2012

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от fen4eto » 23 Авг 2015, 9:17

Търся си работа за София работил съм предимно в складове за авточасти :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от Мордехай » 23 Авг 2015, 19:49

Търся шофьор на прицеп с опит, кат. С, професионална компетентност, психо, карта за квалификация. За работа вътрешно в България. АДР е предимство. Курсовете са от София до Варна, Бургас, Стара Загора, Русе и обратно. Не е задължително да е от София. Заплащане от 1200 до 1800 лева. 0887991124 Евгений.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от Мордехай » 23 Авг 2015, 19:58

Търся млад човек за работа като спедитор-отчетник. Може и без опит. Изискване: шофьорска книжка и първоначално собствен автомобил (има служебен). Офисът ни е в село Осойца, община Горна Малина. Заплащането е 600 лева първоначално плюс осигуровки. Достатъчни са добри познания по география на България, добра памет и повечко акъл. Заплащането може да се увеличи до два пъти. Плащам горивото до местоработата. 0887991124 Евгений.
Последна промяна Мордехай на 23 Авг 2015, 20:04, променена общо 1 път
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от Мордехай » 23 Авг 2015, 20:02

Търся монтьор по поддръжката на автопарк от товарни автомобили за леки ремонти, обслужване, електро. Заплата 1000 лв. Гаражът ни е в село Осойца, община Горна Малина. Повечето ремонти се извършват на паркинга ни в село Долни Богров. Плащам и горивото за път до местоработата. 0887991124 Евгений.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от BMW_POWER » 01 Сеп 2015, 19:58

Здравейте Колеги!
На 18 септемви наемам бус 3.5т и на 19 сутринта пътувам по линията София - Ротердам. Празен съм и мога да прекарам багаж или стока до крайната точка или до място близо до пътя. При интерес на ЛС. В обратна посока съм пълен.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 24.10.2013
Пол: Мъж
Кара: e36 2.5

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от hardcore5 » 09 Сеп 2015, 11:32

Явор написа:Търся помагачи ,които да различават ключ 8 от 17 . :lol:
И ако ги различват да знаят как се държат :lol:
0887616782 София


Важи ли още офертата :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 5.10.2012
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: '97, Е36 320i touring
Мечтае да кара: M5
Детайли за колата: techno violet metallic

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от a bmw driver » 10 Сеп 2015, 10:02

Здравейте колеги,

Търся си допълнително работа. Завършил съм ТУ в Русе, спец. Машиностроителни технологии и мениджмънт. Имам опит в проектиране на машини и приспособления и в тази сфера ми се иска да поработвам допълнително вечер и през уикендите.

Като стаж по професията имам около 3г. в немска фирма, като в момента съм мениджър проекти. Работя със SolidWorks(версията на компа ми е от 2015г) и Solid Edge. Малко познания имам и по AutoCAD. Владея свободно английски и чешки, нямам проблеми с руския, немския не ми е най-силната страна, но бих се оправил на елементарно ниво.

Ако мога да помогна с проектиране, дизайн, визуализация, 2D чертежи към 3D и 3D към 2D, и всичко свързано с машини(не конкретизирам), ще се радвам да го направя.

В същата фирма бях и Ръководител поддръжка около 4г., така че и практическата страна ми е ясна. Като имам разработени и вкарани в експлоатация 2-3 ТPM(Total Productive Maintenance) проекта в машиностроителни завода в България.

При сериозен интерес мога да покажа съответните, както и снимки на работещи, проектирани от мен машини.

Моля, без курсови работи.

От Русе съм, 0988/353677 до 21:00ч, e-mail: a.kovarshten@gmail.com

Поздрави, Сашо.
BMW не може да се опише, трябва да се почувства.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от Kris » 10 Сеп 2015, 10:40

hardcore5 написа:
Явор написа:Търся помагачи ,които да различават ключ 8 от 17 . :lol:
И ако ги различват да знаят как се държат :lol:
0887616782 София


Важи ли още офертата :mhihi:


Половината точки си изгърмя вече, най-малкото Явор е оставил телефон. Остави другото, че ако си прочел малко от неговите писания щеше да разбереш, че на ЛС и т.н. той не отговаря, а телефона никога не си го е крил.

Най-малкото (дори и да не беше той) ако мислиш сериозно да започваш, е редно да звъннеш един телефон и да се разберете да се видите, за да си говорите очи в очи.

Така на "цитат" или ЛС е някак.... абе заслужава да няма отговор отвсякъде.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 24.10.2013
Пол: Мъж
Кара: e36 2.5

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от hardcore5 » 10 Сеп 2015, 11:49

Kris написа:
hardcore5 написа:
Явор написа:Търся помагачи ,които да различават ключ 8 от 17 . :lol:
И ако ги различват да знаят как се държат :lol:
0887616782 София


Важи ли още офертата :mhihi:


Половината точки си изгърмя вече, най-малкото Явор е оставил телефон. Остави другото, че ако си прочел малко от неговите писания щеше да разбереш, че на ЛС и т.н. той не отговаря, а телефона никога не си го е крил.

Най-малкото (дори и да не беше той) ако мислиш сериозно да започваш, е редно да звъннеш един телефон и да се разберете да се видите, за да си говорите очи в очи.

Така на "цитат" или ЛС е някак.... абе заслужава да няма отговор отвсякъде.


Може да нямам възможност да звънна, тогава нямам друг вариант освен ЛС или в случая цитат.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от Kris » 10 Сеп 2015, 19:05

Страшно несериозно, пич.

Утре ако си възпрепятстван, направо няма да дойдеш на работа?
И след два дни ще дойдеш и ще кажеш: "Ми нямах възможност да звънна."

Тези дребните нещица, показват в последствие колко ще си "сериозен" относно работата си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от don_gori » 10 Сеп 2015, 19:50

:OT:
Ма то и като видиш заглавието
Търся помагачи ,които да различават ключ 8 от 17 . :lol:

Показват колко ще е сериозна и работата :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 24.10.2013
Пол: Мъж
Кара: e36 2.5

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от hardcore5 » 11 Сеп 2015, 10:19

Kris написа:Страшно несериозно, пич.

Утре ако си възпрепятстван, направо няма да дойдеш на работа?
И след два дни ще дойдеш и ще кажеш: "Ми нямах възможност да звънна."

Тези дребните нещица, показват в последствие колко ще си "сериозен" относно работата си.


Не мисля, че така може да се определи но няма значение, когато става въпрос за работа съм сериозен до последно.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 10.10.2006

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от ivodivo » 13 Сеп 2015, 10:14

Колеги търся си нова работа в областта на мрежите\телекомуникациите. Ако има някой в сферата нека да ми пише за да не занимаваме хората тук с непонятни термини и съкращения.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 11.11.2009

Re: Търси / предлага работа.

Мнение от askon4o » 13 Сеп 2015, 20:25

Здравейте колеги, малък автосервиз в гр.София жк. Дружба 1 търси автомонтьори
Работно време от понеделник до петък, от 10:00 до 19:00
За повече информация 0888 990 894-Дани

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook