ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от Penchev » 12 Окт 2013, 22:24

Уважаеми г-н Моллов , Уважаеми Господа Шефове на "Гръмотевиците" !

в следващите редове искам да направя едно открито изявление до всички Вас ,които правите така че да гоните непрестанно хората дали своят съществен или не съвсем съществен принос през годините за да стигне клуба и форума като негово "помагало" до най-добрите си времена -> далеч назад във времето , но само не и в днешни дни ...

Всички Вие като модератори/администратори трябва да знаете и не забравяте първо и основно ,че Вие сте хора като всички останали и Вие сте тук за първо да подпомагате/помагате/насочвате редовите посетители в своите начинания най-общо и само когато нещата не вървят добре/уважително за аудиторията/архива и не могат да бъдат коригирани без груба намеса (триене) , тогава да се прибягва до крутите мерки.

Тук е момента/мястото да отбележа ,че като бивш модератор тук АЗ никога не съм навлизал в конфликти с никого , винаги съм работил от сърце и "юздите" съм държал по такъв начин , по какъвто до ден днешен хората да ме уважават и извън този електронен свят наричан условно БМВ форума , защото той сам по себе си г-н Моллов е нищо повече от един помощник за аудиторията вчера,днес и утре. Да направя уточнение какво е аудиторията ,защото като гледам тя се третира като група "длъжници" - това господа са хората ,които влизат тук водени от някаква нужда, проблем или просто за едно човешко присъствие , не бъдете груби/невъздържани и нечовечни и не забравяйте ,че и Вие в началото сте били едни от тях и сте гледали дори мен като модератор над Вас г-н Моллов ,но никога Вие от мен не видяхте и не получихте отношение ,каквото получих аз след пускането на обявата в подфорум "Продава автомобили" и съответно изтриването й директно по силата на някакво правило ,че не съм можел да публикувам обява на приятел :clap:

Един велик философ , всепризнат от целия всемирен свят като единствен велик мислител,човек и дух след идването на Христа , правилно е казал че "На някои хора им е лесно да стигнат до правилната мисъл с лекотата на едно мигване на окото си ,но други трябва да извървят път в продължение на 1 000 000 години през които да се блъскат и страдат докато стигнат до нея " - явно г-н Моллов Вие сте един от тези хора ,за които еволюцията ще бъде дълга и мъчителна ... Ние лично не се познаваме с Вас г-н Моллов ,което не ми пречи да бъда откровен и да напиша тези редове без никаква лоша мисъл в себе си а само с едно голямо огорчение , като човек дал своя принос за това което гледат в момента уважаемата аудитория на своите екрани и разбира се за БМВ Клуб България.

Бих искал да Ви помоля да не си "шушнете" в модераторския подфорум за това което Ви написах а ако имате нещо да кажете да го направите тук пред всички участници , защото без тях и Вие г-н Моллов няма да сте тук и ще сте напълно безполезен !

И за финал като един от хората с много любов към марката в душата си и силно уважаващ всички участници тук да Ви заявя отговорно ,че ако продължите в този дух на самозабрава ще изгубите и последните ценни хора ТУК , има Фейсбук и там вече има достатъчен та да не кажа по-голям оборот от всякаква информация , там може да прочетете колко много от потребителите на форума с много висок принос за неговата история са се оттеглили трайно и не желаят повече да влизат :(

п.с. Бих Ви насочил г-н Моллов към една централно европейска държава с изключително строго регламентирана нормативна уредба благодарение на която въпросната държава/нация са на върха на целия свят по много критерии , където правилата са изключително стриктни и стриктно съблюдавани и където глобите са всяко кривване в страни от правия път са екстремно високи ,но където рядко се стига до тях благодарения на това ,че хората отговорни за реда във всичките му измерения са хора с главно "Х" и преди всяка рестрикция има шанс, има прошка ,които действат много по-ефективно от колкото директното "отсичане на глави". Ако имате интерес да разучите нещо повече за това място за да имате правилен модел на подражание ,който пък да ползвате тук и да се повдигнете на едно малко по-високо морално ниво - питайте , не съм спрял да помагам на хората с какво ли не от там и на Вас ще помогна !


Благодаря за вниманието !
Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от M2PR » 12 Окт 2013, 22:29

Penchev написа:
Всички Вие като модератори/администратори трябва да знаете и не забравяте първо и основно ,че Вие сте хора като всички останали и Вие сте тук за първо да подпомагате/помагате/насочвате редовите посетители в своите начинания най-общо и само когато нещата не вървят добре/уважително за аудиторията/архива и не могат да бъдат коригирани без груба намеса (триене) , тогава да се прибягва до крутите мерки.



Не се самозабравяйте...всичко е преходно


:clap:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Бургаското явление
Аватар
Мнения: 1649
Регистриран на: 21.07.2007
Местоположение: Бургас/София

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от Illusion » 12 Окт 2013, 22:44

Написал си го чудно! Дано повече "модератори" прочетат темата и се замислят преди да я изтрият. За съжаление от много време форума е в едно такова състояние...


ПС: Сигурна съм, че има и хора, които си вършат работата като модератори и администратори, но сякаш са прекалено малко...



Позрави на всички, които отдавна не влизат във този форум, и съм убедена , че ще стигнат до тази тема! :bchug:
Mishel_Vaian написа:Качвайте се на бързи ИС-ки. И отзад возете яки Миски. Жените от мотори не разбират.Те колите по цвят избират
Само Илюжън не може се прекара да опита ИС-ка тя да кара

ИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от cod-cdbp » 12 Окт 2013, 22:44

Браво Жорка, подкрепям те с две ръце :clap: :clap: :clap: :clap:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 27.12.2009
Пол: Мъж

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от whatdaf » 12 Окт 2013, 22:51

ООД "БМВ Клуб България"

е34 фенче
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: близо до морето
Пол: Мъж
Кара: мфили
Детайли за колата: бензинояд

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от kik666 » 12 Окт 2013, 22:54

Доста правилно написано Жоре,ако се вземат мерки ще е добре :yes: :bowdown:
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 22:55

Първо искам да ме извиниш, че няма да прочета какво си написал. Ще го направя заради това, защото ти не благоволи да прочетеш правилата на търговските раздели и да ги уважиш. От тук насетне нямам какво да ти кажа повече.


Както ти написах и на ЛС, ще ти го напиша и тук - търговските раздели си имат правила, които са за всички. В правилата пише какво може и какво не може. Ти искаше да пуснеш обява от името на друг човек и съвсем спокойно ти обясних, че това не е позволено. Явно ти смяташ, че за теб трябва да е, но си сгрешил. Не ми е ясно кой се помисли за нещо повече... аз или ти.

Лека вечер.

P.S. Името ми дори не е г-н Моллов, ама дори и това не ти е ясно. Гледам дори не си благоволил да погледнеш втория ми ЛС, в който се опитах съвсем човешки да ти обясня нещата, но явно към теб отношението трябва да е на някакво друго ниво, което аз изглежда не разбирам.


До останалите - не заставяме никой насила да влиза в този форум и да уважава правилата му за поведение и държание. С тези правила не ограничаваме никого да използва съвсем свободно форума, а няколкото ограничаващи правила за търговските раздели са създадени именно да пазят вас, потребителите. Съжалявам, че това явно не ви е достатъчно ясно, но пък от друга страна не можем да накараме никого насила да уважи това. Всеки е свободен сам да избира дали да посещава форума и да уважава специфичните правила тук или да не го прави.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: ТУК да кажа някои неща в очите на г-н Моллов

Мнение от Mollov » 12 Окт 2013, 23:10

Да добавя и още нещо - уважаеми г-н Пенчев, предвид факта, че без да ви мигне окото пуснахте тази обява против правилата, по принцип трябваше да ви бъде наложено временно наказание. Именно поради факта, че не сте случаен човек в този форум си позволих тази дързост да прескоча правилата, които съм бил голяма част от написването и да не приложа това наказание спрямо вас. И то именно от уважение.

Изглежда съм сгрешил...


Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook