Съвет за подарък

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 24.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Лада 2101
Мечтае да кара: Същата, ама със спирачки
Детайли за колата: BEAMS-а с лошите!

Re: Съвет за подарък

Мнение от integrale4life » 01 Окт 2013, 12:48

Т'ва с розите е трепач... Ама е за в случаи, когато наистина си сгафил сериозно :lol:

Изображение

Иначе може да ѝ купиш някакво портмоне и вътре да напъхаш разни банкноти (в зависимост от бюджета ти може и да са с лика на алеко :lol: )
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa! Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 1.10.2012
Пол: Мъж

Re: Съвет за подарък

Мнение от F3P » 01 Окт 2013, 15:18

Vra4anin написа:... вибратор ... тиган ....



Вибратора се подарява в комплект с чехли- смятам знаеш що :mhihi:

Аз тиган/тенджера/друга домакинска посуда не бих рискувал да подаря никога- боли като те уцелят с тях :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 289
Регистриран на: 27.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: напред с вратите
Мечтае да кара: M3

Re: Съвет за подарък

Мнение от Angelov91 » 01 Окт 2013, 15:27

:D Мерси много на всички за идеите . Плюшка не искам да и взимам просто има доста в тях и .... един приятел ми спомена за тия кутиии с късметчетата но някак си не ми се иска (лошо предчувствие имам) Мислех си нещо на врата да носи ... най-вече ме притеснява дали ще и хареса :D .. Не ходим от дълго време , на моите години е, ще прави 22 . Питах е иска ли нещо конкретно за рд-то тя ми вика не знам , абе некав непокис е :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d '00
Мечтае да кара: F10
Детайли за колата: Брутилда

Re: Съвет за подарък

Мнение от ico530d » 01 Окт 2013, 21:56

Аз като избирам подарък, винаги гледам да е хубав, може да е малко по-скъп, но да не приличаш на човек, който иска да отбие номера. Тука е момента да се запиташ, дали това момиче заслужава скъп и хубав подарък. (ще разбереш, като се замислиш за нагласата си към момичето, какво очакваш от нея). Ако имаш намерение, тя да е твоето момиче, вземи и каквото решиш, само гледай да е хубаво. Все пак никой не се радва на "смотаини" подаръци. :wave:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 19.12.2012
Местоположение: село Плевен
Пол: Мъж
Кара: сред идиоти.
Мечтае да кара: e31 850csi

Re: Съвет за подарък

Мнение от skipper » 01 Окт 2013, 22:20

Нещо на "Сваровски" :roll: Това например http://margicrystal.bg/product/271/komp ... -2013.html
Или това , че е по-евтино http://margicrystal.bg/product/309/koli ... dzhir.html
П.П. Защо не се включват дамите във форума ?
Oo (|||)(|||) oO
First law of electronics: "Every device is powered by the white smoke that resides within it, when the white smoke comes out, the device doesn't work anymore.


Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 1.10.2013
Местоположение: EU zone schengen, Ossendrecht
Пол: Мъж
Кара: '74 3.0CSi
Мечтае да кара: made by pininfarina
Детайли за колата: винаги над 200 к.с.

Re: Съвет за подарък

Мнение от rosendaal » 01 Окт 2013, 22:48

Щом ходите от скоро ако съм разбрал правилно не и давай нито пари нито нещо което е показно скъпо или поне не толкова евтино.
Някой предложи некъв ''елиън'' като парфюм за подарък.Не се излагай с това старо предложение.
В момента хит сред мацките е най-новия Si на Армани ,мисля и няма жена която да не подкосява краченца пред актуален парфюм на гъзарска марка.Премиерата му беше преди месец тук в Европата,така че хем няма да е накичена с нещо кичозно хем всичките и познати ще я разпитват с какво се е напарфюмирала.Хем и ти ще натрупаш точки,отколкото с разни обечки дрънкулки и простотии.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 20.06.2013
Местоположение: София/Стара Загора
Пол: Жена
Кара: X5 (E53) facelift
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: sport package 3.0D

Re: Съвет за подарък

Мнение от eLiTyY » 02 Окт 2013, 10:48

Това с парите не върви...да излезете заедно по магазините и да си хареса нещо става..но малко се губи изненадата пък така :) Все пак трябва да знаеш какво харесва- бижу или чанта е перфектен подарък...парфюма леко изтъркано всеки 2ри подарява парфюм :) Жените обичам аксесоарите- чанта, гривна, колие, обеци, часовник, портмоне.... Успех :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Съвет за подарък

Мнение от drago_pavlov » 02 Окт 2013, 12:28

Angelov91 написа:абе некав непокис е :D

:mhihi:
Vra4anin написа:Те отначало всички така го раздават :mhihi:

:yes:
Пробвай да не и подариш нищо и тогава ще видиш дали е непукист :mhihi:
А към колегите с парите - тези подаръци са за след няколко години. В началото на една връзка да раздаваш пари ми прилича на взаимоотношения тип мутра-кифла.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Съвет за подарък

Мнение от randity » 02 Окт 2013, 14:22

Разгледай някой стилен часовник. Примерно тия Miss Sixty правят добри часовници. Прецени все пак дали ти влиза в бюджета и дали на момичето ще и хареса. Да и подариш само портмоне и кофти, по-добре да съчетаеш с някоя чанта примерно. Още по-грубо е да и дадеш 50лв. и да и кажеш, че т'ва и е подаръка. Да, принципно е най-удобно така, ама за приятели, за тия претенциозни същества е по таш@к :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Съвет за подарък

Мнение от stefanoff » 02 Окт 2013, 16:44

Златото винаги е оказвало доста разкрепостяващ ефект върху женската психика. Бих заложил на него :mhihi: Колие, обеци, само не пръстен, защото е малко обвързващо, но все пак не си споменал конкретните си намерения :)
Не Мы такие, Жизнь такая

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Съвет за подарък

Мнение от KoolyO » 04 Окт 2013, 9:27

Имаше един чудесен лаф, който работи в повечето случаи.
"Ако искаш да подариш на приятелката си нещо, което наистина иска, излъжи я, че вече си купил подарък и я накарай да познае какво е"
Може и така да пробваш ;)
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Съвет за подарък

Мнение от Ronka » 04 Окт 2013, 9:36

KoolyO написа:Имаше един чудесен лаф, който работи в повечето случаи.
"Ако искаш да подариш на приятелката си нещо, което наистина иска, излъжи я, че вече си купил подарък и я накарай да познае какво е"
Може и така да пробваш ;)


Хахах тва е много добро, не знаех, че мъжете знаете такива работи :mhihi:

Он-топик ... направи и сребърна висулка с името и ... :D
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...


Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 1.10.2012
Пол: Мъж

Re: Съвет за подарък

Мнение от F3P » 04 Окт 2013, 10:40

Ronka написа: ... направи и сребърна висулка с името и ... :D


Що пък с името и- не си ли знаете имената, че трябва да ви ги пише на медальонче на врата :?: Като на куче...
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: Съвет за подарък

Мнение от Ronka » 04 Окт 2013, 11:13

F3P написа:
Ronka написа: ... направи и сребърна висулка с името и ... :D


Що пък с името и- не си ли знаете имената, че трябва да ви ги пише на медальонче на врата :?: Като на куче...


Айде глупости, на сестра ми и подариха звезда сребърна пише Stella с много як шрифт, много е красиво, са ако е Ганка не,ама ... :mhihi:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...


Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 1.10.2012
Пол: Мъж

Re: Съвет за подарък

Мнение от F3P » 04 Окт 2013, 12:01

Явно има хора дето се радват на такива неща :dunno: За мен единственият случай в който да носиш нещо където ти пише името е оправдано са войнишките плочки. И то носени с основание, а не от сульо и пульо. Ама както се казва- всеки луд с номера си :winky:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook