Филми с които сме пораснали

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Jordana » 02 Яну 2018, 23:13

Първия каубойски филм на кино който съм гледал , не знам що ми се е запечатал в паметта - е "златото на макена ". Естествено билети нямаше , наложи се да вляза гратис и за капак тока спира два пъти :mhihi: Филма е премиерен през 1969та , цветен !!!! Тука кога са го пуснали немам представа но беше миналия век :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Мордехай » 02 Яну 2018, 23:46

Честно казано си спомням Робинята Изаура като първи сериал по телевизията. Няква боза беше, обаче улиците опустяваха, а вкъщи всички зяпвахме черно-белия 7-8 инчов Юность4. Не помня коя година беше. Имаше и някакви бозави филми по студио х. Тука да не се получи като темата със социализма, кои филми бяха по-добри, преди десети ноември или след. Много ме кефеше като даваха по Всяка Неделя на Кеворк някое детско като Пинко, розовата пантера или Инспектор Дюдю.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от ryan83 » 02 Яну 2018, 23:47

Ами много са :mhihi: всички екшън филми със Ван Дам, Сталоун, Шварценегер..почти няма такъв който да не съм гледал с тях. Рамбо, Командо, Кикбоксьорът, Терминатор 1 и 2..класики! Терминатор 1 помня че ме беше страх като го гледах като малък :mhihi: после Терминатор 2 най-ме грабна..мн пъти съм го гледал. Уникален! Сталоун ми беше любимеца от малък :) поредицата с Рамбо са ми любимите..
Сам вкъщи 1 и 2 винаги ги гледам по това време. Значи колкото и пъти да ги гледам се спуквам от смях :mhihi: :mhihi: Помня гледахме Сам вкъщи 1 на видео на една Нова година вкъщи се бяхме събрали с братчедите и оттогава ме грабна! От сериалите Приятели ми беше любимия от малък като го даваха..после съм изгледал всичките сезони по няколко пъти :mhihi: после Кварталът на богатите.. :D
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Nickelback » 03 Яну 2018, 0:36

Робокоп никой не го спомена :)

Също "Танго и пари в брой", както беше дублажа на една пиратска касетка, където една женица с монотонен глас озвучаваше всички - нЕма мАжко, нЕма женско :mhihi:

Изображение

А това е филмът, който ме запали по техниката - "Aces Go Places/Mad Mission/Безумна мисия" или там както го превеждаха наш'те :mrgreen:

http://www.easternspirit.org/forum/inde ... 1983-1989/





Тая музичка никога няма да я забравя :ok:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Мордехай » 03 Яну 2018, 8:45

Ей, Врачанин, уникален си.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Е.Димитров » 03 Яну 2018, 9:40

Някой спомена ли "Седморката на Блейк" ?
Малко изглеждат като "АББА" :mhihi:
Иначе, четох някъде, че всъщност това е проект на BBC за изучаване на английски език, обаче нашите го дублирали :mhihi:

NusKymI.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Elesar74 » 03 Яну 2018, 10:19

Къде забравихте Дързост и красота? В тоя Рич бяха влюбени всички жени.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от kiko » 03 Яну 2018, 12:28

Vra4anin написа:Ами туин пийкс, помните ли го?
Тоя и до ден днешен като се сетя за него, особено ако през ноща ида до кенефа:
Изображение

... си ме побиват тръпки :paranoid: Лора Палмер. Дееа тая Лора Палмер така и не се разбра кой я уби нейната мамичка :banghead:


Ама аз и скоро го гледах бре :mhihi: Има нов сезон и повечето актьори си бяха пак там,агент Купър и тн.Много хубаво направен..абе същата психария само където геройте са малко по увехтели :mhihi: намерете го и си го изтеглете заслужава си!
иначе да не съм офф от най ранна детска възраст филмите които ги помня и са били култови за мен тогава са филмите с Брус Ли,Стар Уорс,Банда БМХ,Октопод,Приказка без карай и тн.Спомням си една лятна ваканция в Пловдив при баба ми и дядо ми,до нас имаше едно кино и с приятелите любимо ни беше да влизаме без пари да гледаме,та един ден филма ХонГилДон го гледахме поне 3-4 пъти един след друг :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 12.12.2017
Пол: Жена

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Chertigrad » 03 Яну 2018, 21:02

Teodora

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от c04 » 04 Яну 2018, 1:32

Chertigrad написа:https://www.youtube.com/watch?v=23AuQPnjBYI

Велик :bowdown:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от ryan83 » 04 Яну 2018, 16:02

Аа Танго и Кеш със Сталоун..да много добър филм..гледал съм го много пъти, също и Кобра с него..супер филм :) много са позабравил съм ги :mhihi:
Имаше един култов стар филм.. Стопаджията! Беше много добър..интересен, психарски, че и малко страшен :mhihi: ама края му е брутален!
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от Е.Димитров » 04 Яну 2018, 17:00

ryan83 написа:Аа Танго и Кеш със Сталоун..да много добър филм..гледал съм го много пъти, също и Кобра с него..супер филм :) много са позабравил съм ги :mhihi:
Имаше един култов стар филм.. Стопаджията! Беше много добър..интересен, психарски, че и малко страшен :mhihi: ама края му е брутален!

И като си говорим за ужаси, сещам се за един филм, "Писъци"
http://www.imdb.com/title/tt0114367/
Не харесвам въобще ужаси, но тоя филм на времето го гледах и беше интересен.
Хем те е шубе, хем гледаш :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 16.09.2014
Пол: Мъж
Кара: 730D F01

Re: Филми с които сме пораснали

Мнение от mrlargo » 07 Яну 2018, 13:29

Мордехай написа:гледай "36 QUAI DES ORFÈVRES". Почти съм убеден, че ще ти хареса много.

Това за мен е едни от най-добрите и най-реалистични криминални филми за всички времена. Личи си, че режисьорът му е бивш полицай.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook