Мнения за Opel Insignia?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 25.06.2008
Местоположение: Велинград
Пол: Мъж
Кара: E61 530d 05
Мечтае да кара: F10 M550D

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от dmxl » 27 Май 2016, 13:44

vedi78 написа:Не можах да се сдържа на откровенните глупости които пишат някои "разбирачи" каращи полуизгнили 20-30 годишни бмв-та.
Хора поспрете се малко, вие качвали ли сте се изобщо на нова кола ?
Аз карам инсигния (160 кс 2,0 цдти) която стана вече на 115 000 км.
За тези км по колата сменям само консумативи във (официалния сервиз разбира се) - нищо друго, тук чувам за слабо окачане, това не е вярно колата се кара във Варна и то във вилната зона (дупки бол).
За парите си колата е перфектна може би без конкуренция в класа си.
За сравнение старо бмв е60(на 3-4 год) и нов опел нямам думи просто :D .
За вървежа днес по магистралата в посока Девня Варна едно такова е60 при скорост 150 ми присвятква че иска да мине -пуснах го!
Който се е движел по този път знае че има изкачване та реших да го пробвам да видим :) натиснах ...и той натисна ама не му стигнаха силиците на 200 км вече ми дишаше праха и така до завоите където намалих... :D
Според мен няма база за сравнение между инсигнията и старото е60...Инсигнията е кола на годината в европа и бг за 2009-2010...с 18 ки вози мн приятно, и върви много :) аз обичам да я настъпвам и по магистралите почти винаги съм на лявата лента :) при средна скорост 170-180 6,8-7,0 разход.
На разбирачите които са виждали инсигния само на снимка мога да дам кординати на л.с за тест драйф :)
С две думи колата е много здрава, върви много и вози добре има доста екстри...поздрави

Повярвай ми няма Е60 което да прескочиш с тая Инсигния, карали сме и Хлопели! Нема нужда чак от такава реклама да им правиш!
DIESEL POWER
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от nqmam_bmw » 27 Май 2016, 17:18

dmxl написа:Повярвай ми няма Е60 което да прескочиш с тая Инсигния, карали сме и Хлопели! Нема нужда чак от такава реклама да им правиш!


Няма как да се сравняват ябълки и круши. :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 442
Регистриран на: 8.07.2009
Местоположение: Италия
Пол: Мъж
Кара: E53 4.8, X6 2008 и X5 2011 5.0i
Мечтае да кара: новата М X5 ...
Детайли за колата: всичките са манияяяяяяяя....

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от vlado6669 » 28 Май 2016, 6:46

vedi78 написа:Не можах да се сдържа .......

:OT: И аз не можах.... благодаря, че ми развесели старта на деня, с първо мнение и повдигане на 3 годишна тема, която за съжаление съм пропуснал....то и повечето споменати опели я са изгнили вече, я бракувани, но както беше казал колега от форума друго си е да си първия свалил найлоните от седалките и пръднал на новата тапицерия :lol: ..... ама щото е наш си форум а и съм си заклет фен на марката по възможност да е на BMW.... Лек и хубав ден на всички, и на тези избрали нова кола от друга марка, и на притежателите на нови БМВ, и на феновете на марката поддържащи и радващи се на всякакви автомобили BMW :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от \MITETO\ DSB » 28 Май 2016, 8:43

vedi78 написа:Който се е движел по този път знае че има изкачване та реших да го пробвам да видим :) натиснах ...и той натисна ама не му стигнаха силиците на 200 км вече ми дишаше праха и така до завоите където намалих... :D

http://prntscr.com/b9d48q :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от nqmam_bmw » 28 Май 2016, 13:26

Empty_Head написа:Гледам че е на цената на е60, но не съм чувал много добри думи за е60, въпреки че предполагам че в доста неща сигурно води Опела? :bchug:


Какво ѝ е на е60-цата ? :mrgreen:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Jordana » 28 Май 2016, 17:31

Сериозно ли я хвалите тая бигачка ? Че тя е пълен спреляк като я гледам , къв е тоя мазохизъм да караш с 200 с тоя параход незнам :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=m2ES1DYTUys
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 2.03.2010
Пол: Мъж
Кара: квото дойде

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от mambata_943 » 28 Май 2016, 18:02

[quote="vedi78"
За вървежа днес по магистралата в посока Девня Варна едно такова е60 при скорост 150 ми присвятква че иска да мине -пуснах го!
Който се е движел по този път знае че има изкачване та реших да го пробвам да видим :) натиснах ...и той натисна ама не му стигнаха силиците на 200 км вече ми дишаше праха и така до завоите където намалих... :D
[/quote]

:mhihi: :mhihi: :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Bogat-Beden » 28 Май 2016, 18:08

Jordana написа:Сериозно ли я хвалите тая бигачка ? Че тя е пълен спреляк като я гледам , къв е тоя мазохизъм да караш с 200 с тоя параход незнам :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=m2ES1DYTUys
Еваси звукo oт неголям дизел :shock: ХаресА ми :oops:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Don_Diego » 28 Май 2016, 18:22

Кефи ме как всичко различно от БМВ се анатемосва, предполагам от хора нямащи пряк допир с Инсигниа :mhihi:
Малко се е поизхвърлил колегата с вървежа, но пък и знаем какви тарикати вече карат е60 и как ги подържат в топ кондишън :bowdown:

Факт е, че Инсигнията е чудесен автомобил за парите си: за цената на базово ново бмв (или напомпано с екстри 3-4годишно) можеш да вземеш Инсигниа с голям (или някой от супер икономичните) мотор и топ оборудване, обслужването е сравнително евтино, гумите са евтини, не се чупи лесно и често...какво повече да иска човек от нова кола.
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 25.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше...Е60 LCI 530d xDrive manual

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от savo_ » 28 Май 2016, 21:23

Don_Diego написа:Кефи ме как всичко различно от БМВ се анатемосва, предполагам от хора нямащи пряк допир с Инсигниа :mhihi:
Малко се е поизхвърлил колегата с вървежа, но пък и знаем какви тарикати вече карат е60 и как ги подържат в топ кондишън :bowdown:

Факт е, че Инсигнията е чудесен автомобил за парите си: за цената на базово ново бмв (или напомпано с екстри 3-4годишно) можеш да вземеш Инсигниа с голям (или някой от супер икономичните) мотор и топ оборудване, обслужването е сравнително евтино, гумите са евтини, не се чупи лесно и често...какво повече да иска човек от нова кола.



Съвет-продай си Е39-ката и А8-цата и си купи иснигния, доволен ша останеш...пък и нова кола ша караш ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Don_Diego » 28 Май 2016, 21:43

Ама няма да съм модерен и ще ми се смеят общаците с е60ки :dunno:
По-добре базово бмв или мерцедес и малко преди 100к да му сменят мотор и скорости и да е пак като от магазина :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от alekangg » 28 Май 2016, 22:47

Jordana написа:Сериозно ли я хвалите тая бигачка ? Че тя е пълен спреляк като я гледам , къв е тоя мазохизъм да караш с 200 с тоя параход незнам :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=m2ES1DYTUys

След 4-та няма никой в къщи става май..родилни мъки след 190 и то по километраж, вероятно реалните са с 5-10 надолу.. :D

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 2.11.2013
Местоположение: гр.София, зона Б-5
Кара: A3, Sportback, 1.8 TFSI, 160 bhp;

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от nqmam_bmw » 29 Май 2016, 8:03

Don_Diego написа:Ама няма да съм модерен и ще ми се смеят общаците с е60ки :dunno:


Не знаех, че те интересува какво мислят "общаците" за теб. :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Don_Diego » 29 Май 2016, 12:23

Е аз българин ли съм или лукова глава :mhihi:
Трябва да се имитира висок стандарт на живот и колата е най-явен признак за това :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мнения за Opel Insignia?

Мнение от Jordana » 29 Май 2016, 14:10

Те щото на запад изобщо не ги гледат колите. На работника /общака не му е работа да коментира обаче клиентите и инвеститорите при всички случаи им прави впечатление кога се изхлузваш по мърляви дънки от хлопел астра и когато ти пазят парко мястото , отварят ти вратата на А8цата да не се напраягаш излишно и т.н :mhihi:
Последна промяна Jordana на 29 Май 2016, 18:43, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook