Следене на разходите по колата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.03.2011
Пол: Мъж
Кара: Honda Accord '04 Executive
Мечтае да кара: BMW 435i Coupe

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от Veseliq » 07 Юли 2014, 14:26

Можеш ли да опишеш по-ясно проблема?

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от Kroki » 07 Юли 2014, 15:40

Часа е минал 12 полунощ, туко що съм заредил и съм се прибрал веднага. Да речем, че всичко става в порядъка на 10 минути, искам веднага да въведа зареждането, но ми изписва съобщение, не може да въведете бъдещо зареждане. Това ми се случи 1 път.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от devent » 07 Юли 2014, 15:45

Една препоръка - сложете опция да си скриеш информацията за другите хора. Аз, примерно, бих използвал сайта, но ако само аз си виждам сметките, зарежданията и т.н.
Иначе сайта е много хубав, браво, добра реализация :yes:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от K_Ilkov » 07 Юли 2014, 15:45

Kroki написа:Часа е минал 12 полунощ, туко що съм заредил и съм се прибрал веднага...

А преди това къде беше ходил :mrgreen:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 256
Регистриран на: 11.08.2008
Пол: Мъж
Кара: ше: E46 320d

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от gold_1 » 07 Юли 2014, 15:58

devent написа:Една препоръка - сложете опция да си скриеш информацията за другите хора. Аз, примерно, бих използвал сайта, но ако само аз си виждам сметките, зарежданията и т.н.
Иначе сайта е много хубав, браво, добра реализация :yes:


Това го има в настройките: Добави друг разход -> Настройки за поверителност -> Достъпност на профила -> Личен
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.03.2011
Пол: Мъж
Кара: Honda Accord '04 Executive
Мечтае да кара: BMW 435i Coupe

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от Veseliq » 07 Юли 2014, 16:22

Kroki написа:Часа е минал 12 полунощ, туко що съм заредил и съм се прибрал веднага. Да речем, че всичко става в порядъка на 10 минути, искам веднага да въведа зареждането, но ми изписва съобщение, не може да въведете бъдещо зареждане. Това ми се случи 1 път.


Разбрах, ще го оправя и ще ти пиша!

И да напомня преди да е забравено/загубено:

Veseliq написа:...

Оказа се, че работейки с дизайнерка, която не разбира идеята на сайта и не е негов потребител, ще е много трудно да се направи нещо уникално - само по описание на идеите ми и ужасните ми рисунки. Така че ще използвам темата да кажа, че търся дизайнер, с който или да станем партньори в това начинание, или да му бъде плащано за freelance работа по проекта.

Трябва да се направи нов модерен и респонсив дизайн, който да помества текущите и още много функционалности. Дизайна ще се ползва и като шаблон за мобилните приложения после.


Наистина ако някой от вас е добър уеб дизайнер, можем да направим партньорство и да работим по доста готини и перспективни проекти.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.03.2011
Пол: Мъж
Кара: Honda Accord '04 Executive
Мечтае да кара: BMW 435i Coupe

Re: Следене на разходите по колата

Мнение от Veseliq » 18 Юли 2018, 17:16

Отдавна не съм писал в темата, но може би е добър момент да се включа, с това, че първата версия на Android (native) приложението към сайта е почти готова и искам да ви приканя за бета тест.

Това, което ще имаме в първата публична версия, но не е напълно готово:
1. Автоматична синхронизация. Ще може да се добавят/редактират записи офлайн и всичко се синхронизира при отваряне с интернет връзка.
Все още синхронизацията работи само от уебсайта към приложението. Тоест, може да добавяте, редактирате и триете коли и записи на сайта, всичко ще се появи на приложението. Но за сега трябва да има връзка с интернет, за да се добавят, редактират и трият записи от приложението.
2. Многоезичност и настройки на изгледа (единици за количество, разход и тн) - в момента всичко е на английски и работи с метрични единици (разхода е л/100км, всичко е в километри). Архитектурата за това е на лице, трябва да се направят контролите за промяна на предпочитанията.
3. В момента само основните полета са достъпни при добавяне на гориво (без обект, типове път, климатик и тн).
4. Все още не са готови напомнянията (например за обслужвания и застраховки).
5. Все още не могат да се разглеждат обекти и да се виждат цени и ревюта на бензиностанции около вас.

Ако някой иска да се включи и да помогне с бета теста, нека просто ми прати лично с мейл или потребителско име ако е регистриран. Така или иначе всичко добавено от приложението, гарантирано остава на сървъра (ако сами не го изтриете през сайта) - така че може да си го ползвате, дори да има бъгове, които да искат допълнително внимание през сайта ;)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook